Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
8. kvě 2014

@pedotra není zač. Radim ráda a často. 😉

alarada
8. kvě 2014

@renda12 jsme stejně já měla taky 5.5 ET jednoho embryjka

alarada
8. kvě 2014

@pedotra Tak to mě moc mrzí ☹

renda12
8. kvě 2014

@alarada ahojky já mám 2 tak uvidíme minule se chytlo ze 2 jedno a to pak odešlo tak uvidíme jak to dapadne tentokrát jezdíme do zlína

pavlina1976
8. kvě 2014

@renda12 Přeju hodě štěstí. Ať se hezky zabydlí!!!! A hlavně na 9 měsíců 😀 . Kdy budeš testit? Už tady musíte rozjet tu vlnu // 😀 . My se s Martinkou přidáme v červnu 😉

renda12
8. kvě 2014

@pavlina1976 ahoj já jdu na krev až 19 takže test bude až 17v sobotu dřív ne já to vydržím. 🙂

pavlina1976
8. kvě 2014

@renda12 Jj vydrž 😉 . Už bych taky netestovala dřív 😉 . Je to trochu k ničemu, buď se člověk raduje moc předčasně a nebo zase stresuje a třeba to je v pohodě, jen ty mimi potřebují čas, aby se projevili 😀 . Moc držím pěsti! Prostě už musíš rozjet tu vlnu a my prostě naskočíme no 😀

pavlina1976
8. kvě 2014

@renda12 A to je druhý IVF? Nebo ketík?

78marcela
8. kvě 2014

@pavlina1976
@renda12
holky a jak to děláte že to vydržíte? Já bych to taky chtěla vydržet, jenže mi to nikdy nešlo. Prostě to ve mě hlodá, že co když už tam třeba něco bude vidět a úplně mě to nutí zkoušet. Jak to děláte, že to vydržíte? Já bych moc chtěla vydržet do desátého dne. Ale pochybuju že to vydržím aspoň do sedmého. Nevím co s tím a jak to nutkání k testování ovládnout.

kvetinka84
8. kvě 2014

@78marcela to je jednoduché, nekupuj si test, když žádný doma mít nebudeš, nebudeš moct testovat🙂 Tak to mám já, kdyby mě to náhodou lákalo

kvetinka84
8. kvě 2014

@japro Ahoj, cítím se dobře, pobolívá mě břicho, navíc mě bolí prsa, mám je celkově taková naběhlá a citlivé bradavky. Tak doufám, že to je dobré znamení. Dneska jsme si dali dlouhou procházku. Jen doufám, že to nejsou nějaké dozvuky všech těch hormonů a léků. no uvidíme

pavlina1976
8. kvě 2014

@78marcela jj jak říká květinka 😉 . Víš, já poprvé jsem testovala opravdu ráno než jsem šla na krev a byl ta duch, tak jsem si říkala, že je to v pr..... a hcg bylo přes 600. Stejně to mimi v 8tt vzdalo ☹ . Teď jsem testila už 9vátý den a byl tam duch takže radost obrovská, cítila jsem, že je to tam. A bohužel nesílila ☹ . A jak říká můj manžel, je to prostě zbytečný testovat, buď to tam bude nebo ne 😀 . Nepřemýšlej o tom 😀 . Jenže ono se to dobře říká a hůř dělá co holky 😀 . Je to těžký já vím 😉 . Zařekla jsem se, že prostě budu testovat ráno než půjdu na krev no 😉

pavlina1976
8. kvě 2014

@kvetinka84 Držíme pěsti moc 😀 . Kolikátý den po et jsi? Omlouvám se, ale mám v tom trochu zmatek 😉

78marcela
8. kvě 2014

@kvetinka84 to nepomáhá. Jednak už mám doma asi měsíc nakoupené testy a když jsem je neměla, nebyl problém sednout do auta a jet si koupit. Lékárny jsou otevřený 12 hodin denně. Takže tohle na mě neplatilo.

kvetinka84
8. kvě 2014

@pavlina1976 Jsme 6 den po ET. Od pregnylu jsem 12 dní, takže ten už by měl být z těla fuč

78marcela
8. kvě 2014

@pavlina1976 já to logicky vím že ani testy s // nemusí nic znamenat. Sama jsem si to taky prožila. Radost z testu a pak nic. Takže bych se taky chtěla vyhnout těm nervum jestli sílí nebo ne. No ale stejně, no, myslím že to nedokážu.

78marcela
8. kvě 2014

@kvetinka84 držím ti moc pěstí, ať je to ono.

kvetinka84
8. kvě 2014

@78marcela díky, já ti tomu tak nějak věřím, i když zase druhý vnitřní hlas říká, abych se držela při zemi a nebyla pak když tak tolik zklamaná

78marcela
8. kvě 2014

@kvetinka84 tak ten druhý vnitřní hlas umlc. Když se to nepovede, budeš zklamaná stejně. Ale na to je čas. Teď poslouchej ten první hlas, tu intuici, co ti říká že je to tam.

kvetinka84
8. kvě 2014

@78marcela Jééé jsi zlatá díky moc za povzbuzení. Manžel dneska počítal, kdyby se nám to narodilo. No a jak jste tu řešily ta jména, tak ty my neřešíme, u prvního dítěte jsme je začali řešit po ve 13. tt po screeningu, asi z pověrčivosti. Samo že v duchu nějakou představu mám🙂

78marcela
8. kvě 2014

Holky nevím co mám dělat s tím utrogestanem. Asi ho nedokážu zavést úplně hluboko, protože to ze mě teče . Beru 4 tabletky ráno a čtyři večer a přijde mi že je půlka venku.

78marcela
8. kvě 2014

@kvetinka84 co se týká jmen, tak těch představ já mám hodně, no. Datum porodu už mám taky spočítané. I když ještě nemám ani embryo u sebe. Jsem v tomto trochu šílená. Naprosto si to uvědomuji, ze to není normální.. Ale plány a představy mít můžu, ne ?
jsem zvyklá předvídat a myslet dost dopředu a plánovat.

kvetinka84
8. kvě 2014

@78marcela jojo, každému vyhovuje něco jiného, někdo plánuje i hodně dopředu, někdo třeba kupuje i něco na miminko dopředu, já jsem taková pověrčivá a radši čekám. Mě jen trochu zaráží, když se ještě vrátím k těm příznakům, že u syna, když se to povedlo, tak jsem měla taky bolení břicha ale ty prsa mě bolely až mnohem později, tak v 6. tt řekla bych. Pořád to srovnávám

pavlina1976
8. kvě 2014

@kvetinka84 Každé těhotenství je jiné 🙂. Tak hezky hlaď bříško 😀 . Věř jim bobíškům 😉 . Držíme pěsti, bude to OK 😉

kvetinka84
8. kvě 2014

@pavlina1976 díky moc, my dávali jen jednoho, ale věřím mu strašně moc

78marcela
8. kvě 2014

@kvetinka84 já mám doma hodně věcí. Teda hodně jsem jich už rozdala, ale jinak toho bylo jak na mateřskou školku. Dělala jsem totiž v Rakousku v rodinách s dětmi a ti lidi mi všechno dávali co už bylo dětem malý. Měla jsem toho opravdu strašne moc. Teď už tu mám asi jenom jeden ten vak zavaxovanx a bokem pár věcí se kterými jsem se nedokázala rozloučit. Jinak šlo všechno pryč, rozdala jsem to, právě kvůli pověrčivosti a doufám že se moje dobré skutky vyplatí.

78marcela
8. kvě 2014

@kvetinka84 a přesně tak, každé tehu je jiné.

japro
9. kvě 2014

@dagin ahoj no super gratuluji moc 🙂 opatruj se 🙂

japro
9. kvě 2014

@renda12 ahoj no paráda ..... já jsem jen unavená a ospalá ale to je z toho jak sem ležela a nic nedělala 😀 už to je pomalu lepší ...... občas vubec nic necejtím a občas břicho jak když to mám dostat ale to mám tak celou dobu od stimulky tak to holka nevím 😉 jinak v pondělí jdu do práce už a mám dohodlé že budu mít lehkou práci a nic netahat a jen sedím 😉

japro
9. kvě 2014

@pedotra a sakra to mě je moc líto ......