Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
16. kvě 2014

@japro no máš pravdu, že když se to vínko něčím za jí, tak že aspoň pak ty rána na druhý den nejsou tak těžká 😀
Jo a obdivují, že ještě netestujes, to fakt vydržíš až do pondělí 🙂

alarada
16. kvě 2014

@japro @78marcela @martas14
Tak to já vínu neholduju ani jinému alkoholu to spíš dobrej biftek nebo něco jiného mnami

japro
16. kvě 2014

@martas14 ted už ne ale dříve hmmmm taky pamatuju ponocování já víno a parta a ráno jsem měla z hlavy pucle ...... ted už nák moc nepiju 😉

martas14
16. kvě 2014

@japro no to je dobře že nepijes to se ti teď bude na hodně měsíců hodit 😀 😀

japro
16. kvě 2014

@alarada hmmm tak co s tím měla jsi prodlouženou kultivaci? já zatím pořád čekám 🙂

78marcela
16. kvě 2014

@martas14 to máš blbý, ted v červnu otěhotníš, takže letní večery na terase budeš trávit s hadrem na hlavě a blicím sáčkem v ruce...bude to skoro jako kocovina, akorát bez toho pití 😀 😀 😀 😀 😀

kvetinka84
16. kvě 2014

@alarada @japro @78marcela @martas14
Holky, tak to já miluju bílé vínko, tvrdý alkohol nepiju vůbec. No a jídlo miluju také, vždycky jsem měla tu výhodu, že jsem mohla sníst, co jsem chtěla, večeřela jsem klidně v 11 večer a měla jsem max. 60 kg. No ale porodem se to změnilo, nevím, jestli stárnu, změnil se mi metabolismus, ale ač se hlídám, stejně tloustnu.

78marcela
17. kvě 2014

@kvetinka84 a počkej teď jak budeš hezky tloustnout 9 měsíců.. 😉
ale takové tloustnutí bych brala i já. Teď po stimulaci jsem nabrala 7 kilo, strašná věc, tak doufám že to bude aspoň k něčemu dobrý.

japro
17. kvě 2014

Krásné dobré ráno 🙂

78marcela
17. kvě 2014

@japro také přeju krasne dobré ráno tehulko.

japro
17. kvě 2014

@78marcela 🙂 jj kdy bys měla pravdu 🙂 😉

78marcela
17. kvě 2014

@japro určitě mám. A protože netestujes, tak to zatím ještě nevíš.
Dneska mě nějak divně bolí podbřišek, fakt divně. Doposud mě tam píchalo tak nějak stejně jako při stimulaci a dneska jsou to takový divný tlaky a jakoby rejpani, nevím jak to popsat.

japro
17. kvě 2014

@78marcela jsi hodná ..... no to se pozná v pondělí 🙂 jinak dnes v poledne beru poseldí dávku utrogestanu při druhém pokusu si pamtuji že jsem to dostala a ani jsem to nedobrala.... ale to byl dlouhej protokol a to je vše ted uplně jiné nemužu to porovnávat...... no mě chvilku nebolí vubec nic a pak jednou tlak jednou pích jednou jak když to mám dostat ....... taky se pozoruju 😉

78marcela
17. kvě 2014

@japro no počkej, jak poslední? Do testu ho nemůžeš vysadit a bere se do 12.týdne. Nebo máš něco místo něho ?

japro
17. kvě 2014

@78marcela dostala sem 3 balení a mám je vybrat tak to bylo i minule ........nic jiného nemám......

japro
17. kvě 2014

@78marcela každej Car to má asi jinak no jako spoustu jinejch věcí ......

japro
17. kvě 2014

@kvetinka84 ahoj taky jsi dostal jen 3x balení utrogestanu? 😉

alarada
17. kvě 2014

@japro Měly jsme 5-ti denní berušku

alarada
17. kvě 2014

@78marcela Testovala a pořád nic. Už se na to vykašlu nebudu si kazit víkend v pondělí jedu na krev a uvidíme

japro
17. kvě 2014

@alarada jj taky jsme zaváděli 5ti denní 😉

alarada
17. kvě 2014

@japro A už máš čárky?

japro
17. kvě 2014

@alarada jj tak at nám ten víkend uteče 🙂

78marcela
17. kvě 2014

@japro to mi fakt přijde divne. Všude čtu že to berou do tři měsíců

japro
17. kvě 2014

@alarada já budu testovat v pondělí... 14 den

alarada
17. kvě 2014

@japro To du na krev, to asi testovat nebudu

japro
17. kvě 2014

@alarada u nás to máme jinak 14-17 den testovat a pak volat jak sem dopadla a objednáme se ...... na ultrazvuk 😉 a jestli vezmou i krev to nevím 😀

78marcela
17. kvě 2014

@japro nechceš raději zavolat do centra, že ti došel utrogestan, co máš dělat? Aby se něco nepokazilo.

alarada
17. kvě 2014

@japro Mě řekli za 14 dní na krev stejně bych tam musela, docházej mi léky a končí mi 21 neschopenky tak musím donýst do práce

78marcela
17. kvě 2014

@alarada to mě mrzí. Uvidíš co krev. Máš mrazacky?

japro
17. kvě 2014

@78marcela nestrš mě .... napíšu kámošce sms taky tam semnou minule byla a má už chlapečka ....
@alarada a co ty na jak dlouho jsi dostala utrogestan?