Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
15. srp 2014

@suzik161 jinak to není jen horší kvalita ale spíše přímo špatná. Známka 3. Doktorka ho doporučila transfeovat proto že by mrazení nepřežilo ale šanci mu moc nedává ani tak. ale mě to nevadí, jedno mimi mi stačí zatím.

kotcheva
15. srp 2014

@78marcela Jee, tak jsem to měla úplně stejně🙂. Taky jsem nevěděla, jestli jedno nebo dvě - a přesně stejný závěr. To jedno by nedoporučovali mrazit, tudíž nebylo co řešit🙂
Takže tfuj, tfuj, tfuj, ať se Ti pěkně uchytí - držím všechny palce, co mám!!!

suzik161
16. srp 2014

@78marcela myslím na tebe a držím palce!!!

78marcela
16. srp 2014

@suzik161
@kotcheva jste hodne holky.. Pred transferem mi to ani neprislo, vubec jsem to neprozivala, presvedcena o neuspechu. Ted ale jsem zacala doufat.

dagin
16. srp 2014

@78marcela Tak tfuj, tduj - plivu bacily a ať se bublinky pěkně zavrtají 🙂.

78marcela
16. srp 2014

@dagin no snad jo. Kycham tak že to asi ani nemůžou přežít.

lentikalena
16. srp 2014

Holky prosím o radu.Dostala jsem prednisol mám užívat 1.tabletu ráno a 1/2 odpoledne.Protože mám prvni IVF tak mi dal i injekce které si mám píchat druhý den mesn.a pátý den na Ultrazvuk a uplě mi vypadlo jestli ty prášky mám brát hned odtedka a nebo,až si začnu píchat ty njekce.Nemáte někdo zkušenost.Moc děkuji o rady.

kvetinka84
17. srp 2014

@78marcela Jéééé tak to moc držím palce, ať to vyjde a za pár dní nám ukazuješ //

78marcela
18. srp 2014

@kvetinka84 jé to bych ráda, no uvidíme.
@lentikalena řekla bych že hned, aspoň já to tak měla. Ale raději si zavolej do centra, oni ti řeknou.

dagin
19. srp 2014

@78marcela Tak je to KLUK a hlavně je všechno v pořádku. Doufám, že bublinky se už zavrtaly ;)

78marcela
19. srp 2014

@dagin no už tě tady celý den vyhlížím. Tak to bude Karlik? Od Eliase naprostý protipol🙂 to je fajn že je vše ok. U mě nevím jestli jsou zavrtany. Spíš si myslím že ne. Naděje se vytrácí, cítím to opět jako neúspěch. Takže v září repete.

kvetinka84
20. srp 2014

@dagin tak to jsou super zprávy, moc gratuluju, my jedeme na velký UZ za 3 týdny a už se nemůžu dočkat

kvetinka84
21. srp 2014

@78marcela kdy budeš testovat? jsem nervozní i za tebe, držím palce 😉

78marcela
22. srp 2014

@78marcela
@kvetinka84
@suzik161
@kotcheva tak jsem dnes testovala. Na místě druhé čárky je taková smouha, nevím jestli tomu říkat duch nebo stín. Minule jsem mívala sedmý den výraznější tu druhou čárku, takže to moc pozitivní nevidím. Ale čistě bílé jako posledně to taky není. Tak uvidíme za dva dny ale moc tomu nevěřím.

suzik161
22. srp 2014

@78marcela vidíš to, teď to bude pomalu a bude to positivní 😉

78marcela
22. srp 2014

@suzik161 no uvidíme. Naděje si moc nedělám..i když, ta umírá poslední, vid.

suzik161
22. srp 2014

@78marcela naprosto poslední, nech toho prostě se to už povede a já pak půjdu za tebou 😀

kvetinka84
22. srp 2014

@78marcela to nesmíš srovnávat, že minule byla silnější. Já u prvního těhu testovala 11. den a čárky byly stejně silné, u druhého jsem testovala 12. den a ta testovací byla o polovinu slabší než ta kontrolní a taky to nic neznamenalo, může to být jiný druh testu, zrovna teď jsem četla, že když čekáš holku, tak HCG stoupá rychleji (nevím, ale jestli se této informaci dá věřit). Hlavně, že tam ten duch je

78marcela
22. srp 2014

@kvetinka84 tak tuhle hypotézu jsem ještě neslyšela. Z toho by vyplývalo že bys měla mít první holku. A teď kluka. A asi to tak nebude, když máš prvního kluka a přitom čárka byla silnější. Ale asi jo, asi se to nedá srovnávat. Uvidím ráno jestli bude čárka silnější nebo žádná.

kvetinka84
22. srp 2014

@78marcela no právě, že když jsem si to četla, tak jsem si říkala, že já tomu teda naprosto neodpovídám 😀

kvetinka84
22. srp 2014

@78marcela budu ráno netrpělivě čekat na dobrou zprávu

78marcela
22. srp 2014

@kvetinka84 jestli bude na skladě🙂

kvetinka84
22. srp 2014

@78marcela tady je pro zajímavost ten článek

http://www.mimodelozni-tehotenstvi.cz/zajimavos...

je to bod č. 10, abys viděla, že si nevymýšlím 😀

78marcela
22. srp 2014

@kvetinka84 teď jsem ti napsala dlouhou odpověď a když jsem dala odeslat, zhroutila se síť. Už po několikáté. Nervy moje. Už se mi to celé nechce znovu psát, tak ráno uvidíme, jestli poroste nebo ne. Jen tedy píšou že 7-8 den ma byt hcg 10-50 a To já nemám určitě. Mám test desítkový a ta čárka je moc slabá.

kotcheva
22. srp 2014

@78marcela na silu carky nekoukej🙂. Uvidis, co dalsi dny. A nebud pesimista🙂. U me byl KET vzdycky uspech🙂.

78marcela
22. srp 2014

@kotcheva těžko byt optimista když jsem měla čárky už dvakrát a nic z toho. Ale v hloubi duše samozřejmě doufám..

kotcheva
22. srp 2014

@78marcela to chapu... Presto, do tretice vseho dobreho🙂.

78marcela
23. srp 2014

@suzik161
@kotcheva
@kvetinka84 tak u mě se žádný zázrak zatím nekoná. Slabá čárka tam sice je, ale stejná, nic nesílí, odhaduji že zítra nebude žádná. Je to tak slabé že to ani vyfotit nejde.

suzik161
23. srp 2014

@78marcela Nevěš hlavu, bude silnější, zvyšuje se to obden, tzn. že bude pomalu sílit. Měla jsi Pregnyl???

78marcela
23. srp 2014

@suzik161 neměla, před KET se nedává. Žádná jiná čárka než pozitivní hcg to není. Jenže je slabá a myslím že to je u mě jako u tebe. Potřetí vidím čárky a nic z toho.