Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
17. čer 2014

Krásné dobré ráno všem já za chvilku pujdu do práce a at se máte co nejlépe všechny 🙂 jinak holky ty sušenky co jsem čera pekla (prvně) z nudy 😀 jsou moc dobré doporučuji jen jsem dala více kakaa 🙂

pavlina1976
17. čer 2014

@japro Ahojík, jak poslední utroš? Tak testneš už zítra večer s manželem? 😉

pavlina1976
17. čer 2014

Dobré ráno děvčátka, tak včera večer bolesti na ms a dnes ráno zase v klidu 😉 . to je blázinec, holky už aby byl pátek ráno, budu 11 den a jdu do testu, do neděle to prostě nevydržím 😠 . A v po na krev. Nejradši bych si zajela na krev už v pátek, ale to by to hcg bylo asi dost nízké kdyby se to povedlo, to vydržím do pondělí no. Budu zas na nervy, že čárka nesílí jestli tam bude. Ach jo to si člověk nevybere,když už jí tam najde, tak zas nervy do krve jaká bude hodnota hcg. V po už budu mít jistotu 😉

kvetinka84
17. čer 2014

@olinkak Jak jsi včera dopadla? Ty nás napínáš? Jsi v pořádku?

kvetinka84
17. čer 2014

@dagin Jak dopadl včerejší screening?

kvetinka84
17. čer 2014

@karolakmn
@pavlina1976
@japro
Ahoj holky, tak to je super, že jdete do hromadného testování, budu vám držet palce a v pátek ráno tady netrpělivě vyhlížet záplavy 😉 //

karolakmn
17. čer 2014

@pavlina1976 to cekani je hrozny... ale uz jsme v pulce... 😀 me je ted trochu blivno a lehce me simra v podbrisku... ale zase mam pocit, ze je tohormonama... obcas me vcera pobolelo jako na ms ale uz je tominimum oproti dnum po ket... uzivej dnesniho dnes a vecer zas pisnem jak jsme na tom 😀 my jdem oslavovat s dcerou narozeniny 🙂

karolakmn
17. čer 2014

@kvetinka84 takove lokalni zaplavy by jsme udelali radi... snad nam stesti bude prat... a co ty jak je?

pavlina1976
17. čer 2014

@karolakmn Užijte si oslavu 😉 . Bude krásný den 😀 .

pavlina1976
17. čer 2014

@kvetinka84 JJ hlavně, aby to tak bylo 😉 . 😉 Bylo by to krásné kdyby jsem všechny tři našly na testíku // 😀 . ale já budu v pohodě, až uvidím srdíčko 😀 . A co ty? Jak se cítíš?

kvetinka84
17. čer 2014

@karolakmn
@pavlina1976
Holky, díky za optání, já už jsem v pohodě, průjem přešel, od žaludku mi je šoufl pořád, ale to si myslím, že ještě nějaký týden bude. Špinění se od víkendu taky neobjevilo, nic mě nebolí. Příští týden jdu na kontrolu, tak snad to bude OK

flockflock
17. čer 2014

Ahoj holky, přeji pěkný den, dnes jsem 11.den, v pátek jdu na krev, test nedělám-nemám na to nervy. Jak jsem psala holkám měla jsem bolesti jako na ms, od včerejška vše přešlo, ale prsa mám velmi citlivá. Jinak v poho.
Všem přeji hodně štěstíčka 😉

pavlina1976
17. čer 2014

@flockflock Jééé to budeme snad v pátek vědět všichni jak na tom jsme 😀 . Vy se máte, vy už to budete mít z krve 😉 , já si na krev musím počkat do pondělí ☹ . Včera večer jako na ms, dnes nic, ani prsa 😕 . jen mě bolí v kříži. Jsou to fakt hrozný nervy. Ale tvoje citlivá prsa vypadají jako jasný příznak, vypadá to veeeeelmi nadějně 😉

flockflock
17. čer 2014

@pavlina1976 ahojík, jj, cítím to nadějně, ale emoce dělají své, takže se raduji jen potichu a s velkou pokorou.Bolí Tě v kříži, tak to já měla v neděli a včera, dnes už ok. Holkyyyyyyy, já se tak těším 😀 😀 😀 ,no tak si v pátek dáme vědět. Pavlí, myslíš, že utroš a estrofem dohromady zastaví úplně ms? Dík, pa

lucijete
17. čer 2014

Holky ja do toho s vama v paten nejdu...budu teprv 7 den po KET...tak by to asi nemelo cenu....jinak me popichava v pupku tak snad je to na dobre ceste!

flockflock
17. čer 2014

@lucijete taky jsem to měla 😀 😀 😀 , držím pěsti a vůbec co to může znamenat?

pavlina1976
17. čer 2014

@flockflock Já jsem to pocitově cítila včera, že jsem těhotná. Dnes už to tak nemám, ale to dělají ty nervy 😉 . Jj utroš a estrofem zadrží ms úplně. Když jsem měla jen utroš, tak jsem to dostala na termín, když se to nepovedlo, ale tyhle dva léky dohromady to je držák 😖 . Já jsem nervozní, že mě vůbec nebolí prsa 😖 . No uvidíme, stejně to hlavou nevymyslíme 😀 . Moc nám to přeju holky moc 😀

pavlina1976
17. čer 2014

@lucijete Ahoj, jj to je ještě brzo 7 den 😉 . Na tebe budeme zvědavé v úterý.....Budeš testit dřív, nebo až na krev? 😉 . Já jsem z toho fakt už hotová 😉 .

olinkak
17. čer 2014

@karolakmn
@pavlina1976
@lucijete
@kotcheva
@japro
Ahoj Holky, tak se hlásím až dnes...zvládla jsem to !!!!!! 10 outocit(či jak se to píše), za půl hoďky si volám to to, kolik se jich podařilo oplodnit...tak pořád mám tlak v podbřišku a dostala jsem průjem..fakt super 🙂 Včera jsem celý den prospala a prokarbanila s taťkou a mamkou 🙂 Tatínek mi udělal palačinky, na mls, abych byla rychlej v pohodě, dnes už zevluju v práci 😝. Takže uvídíme dnes kolik bojovníků se probojuje do druhého a následně třetího kola 🙂 Děkuji moc za podporu !!! Už abych se cítila úplně fit, tak snad do implantace embrijka už břicho bolet nebude 🙂

olinkak
17. čer 2014

@kvetinka84 Ahojky, jsem na živu a cítím se celkem dobře. Kdyby ještě nepobolíval ten podbřišek, tak bych řekla, že jsem ani nikde nebyla 🙂 Teď mám napětí kolik broučků se nám oplodní..doufám, že bude pořád stejný počet a to 10 ks..ať mám pořád své plato vajíček 🙂

flockflock
17. čer 2014

@pavlina1976 Ajo, tak to se možná raduji předčasně, že jsem to nedostala, uvidíme, aspoň ty prsa, že bolí, snad za to také nemůžou léky 😒 , ale uvidíme všechny, tebe nebolí (zatím), já když byla těhu, tak mě také nebolela....je to fakt pokaždé jiné. A ty bereš jen utroš? Já už se radovala, že jsem to nedostala, mívám to vždy mezi 26.-28.dnem, dnes jsem 30. Za posledních pár let jsem neměla zpoždění. Sliznici před ketíkem 11,5mm.
Z ničeho nejsem moudrá. 😢 . Ale holky, vysílám signály a moooc si přeju, ať si můžeme udělat v pátek tady na koníkovi malý mejdánek, no a koho je brzo v pátek viď LUCIJETE, tak si to rády zopáknem i v úterý..... 😀 😀

olinkak
17. čer 2014

@flockflock Držím palce, tady to vypadá velmi nadějně 🙂 😉 😉 😉 😉 😉

kotcheva
17. čer 2014

@olinkak tak to jsou hezke zpravy🙂. Hlavne, at si brzy fit. Ja to tentokrat prozivam nejak hur - nejsem "bebicko", ale nejak me porad poboliva bricho... Kdy te ceka transfer?

flockflock
17. čer 2014

@olinkak díky moc, jsi dobrá, že to tak pěkně zvládáš.Drž se, hlavně ať Tě brzo nic nebolí. Musí to vyjít, 10 to je přeci otimální číslo pro kvalitní vajíčka, alespoň takhle mi to říkali v Heliosu. 🙂

pavlina1976
17. čer 2014

@flockflock Ne beru také všechno 😒 , takže s ukazatelem ms počítat nemůžeme 😕 . No mě se začíná zase zhoršovat pleť, mám teď před ms (normálně bych to dostala kolem 20.6.). Je to fakt na palici, já už přemýšlím, že to snad nechám taky na krev. Ten test mě už tolikrát zklamal, byly // a pak nesílily ☹ . No já když byla těhu tak mě taky ta prsa začala až tak v 7tt 😕 , ale jak píšeš pokaždé je to jiné 😉 . Ach jo, chci usnout a vzbudit se v pondělí s informací, že hcg je přes 800 😀

pavlina1976
17. čer 2014

@olinkak Ahoj Olinko, no to je krásná snůška 😀 . Moc gratuluju 😉 . A co kolik se jich hezky větví???? Už víš????Moc na tebe myslím 😀

olinkak
17. čer 2014

@kotcheva Ahojky, no mě taky pobolívá, ale proti tomu co jsem si zažila na laparce, je tohle nebe a dudy, transfer proběhne v sobotu 21.6.2014 8:30-takže jdu na to 🙂

@flockflock jj optimální počet se mi snížil o jednoho bojovníka, teď je jich 9 na prodlouženou kultivaci 🙂 Tak jich snad i pár přežije na mražáček...kdyby náhodou bylo potřeba..

@pavlina1976 Ahojky zlatíčko, takže zatím zůstalo 9 bojovníků na prodlouženou kultivaci, zvolili jsme před tím metodu PICSI, aby byla větší šance, takže teď budu do soboty napnutá jak šráky, jestli zůstane alespoň 7 statečných, nebo vůbec nemám představu, kolik jich může zůstat???? A i blastocysty se mrazí??? Nebo to musí oni vzít dřív? Toto mi nějak vrtá hlavou...Ale upřímně řečeno 9-terčata fakt neeee 🙂

flockflock
17. čer 2014

@olinkak fakt 21.6? tak to je velmi, velmi šťastný den......věř mi a k tomu první letní, držím palečky 🙂

japro
17. čer 2014

@pavlina1976 ahoj no nevím no ráda bych zítra je ale 13 den 😀

pavlina1976
17. čer 2014

@olinkak Ahoj Oli, to je paráda 😉 . Uvidí se podle toho jak se budou embryjka vyvíjet. Asi každý den budeš volat ne? To jsou nervy co 😀 . Moc přeju, aby všechny došly až do blastiček a zbylo hodně do mrazáčku 😀 . Jsou to šikulkové určitě, takže se budou větvit jak diví 😀