Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

flockflock
19. čer 2014

@karolakmn jo, jo, přesně tak, šíleně to obrečela, měla jen 2 embryjka, na zmrazení nic nezbylo. To pak bylo druhý den překvapení a nakonec dvojčátka. To jsem si myslela, že to musí být HCG rozhodně vyšší a tudíž dříve vidět na testu 🙂 Holky, je to síla....

flockflock
19. čer 2014

@karolakmn Být Tebou opravdu bych to mimi netrápila a nenervila se..............Strááááááááááááááášně moc Ti držím palce a netestuj, vydrž, já vím, že se mi to mele, ale budeš se akorát nervit.

olinkak
19. čer 2014

@pavlina1976 Ahojky Pavluško, tak ten test mě mrzí....ale ještě nejsou výsledky HCG, tak zatím je ještě pořád naděje. Já jsem si dnes volala na zjištění kdo slouží v sobotu a hurá jupí je to můj Křeník, tak jsem strašně ráda !!! S ním nějak cítím, že to vyjde !!!! 😉

karolakmn
19. čer 2014

@flockflock MOOOOOOOC DĚKUJI... pozvedlo mi to náladu...

karolakmn
19. čer 2014

@olinkak gratuluji k krenikovi a drzim palecky tfuj tfuj

flockflock
19. čer 2014

Holky prosím vás, můžete mi někdo napsat, jestli je možné dostat ms, pokud beru estrofem a utroš? Na ms mě bolí od transferu. Je to tím, že mám ms těmi léky pozastavené?

olinkak
19. čer 2014

@karolakmn Děkuji Karolko, mě se strašně ulevilo, že tam bude on 🙂, tak nějak mu plně důvěřuji. Nosí mi štěstí tak chci věřit tomu, že to bude napoprvé jako Pája 🙂

karolakmn
19. čer 2014

@olinkak jaka paja?

olinkak
19. čer 2014

@karolakmn to není ta pája, ale ten pája

https://www.youtube.com/watch?v=DmuHQpk2Txk

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

karolakmn
19. čer 2014

@olinkak jeeee 😀 😀 😀

karolakmn
19. čer 2014

Tak me tak divne podlobava a pobublava nalevo v podbrisku a picha a boli v krizi... taky me obcas pekne dloubne v pupiku... no ja vam nevim test 9.den nic a furt takove divne deni... ja chci ZÁZRAK, plosim
@pavlina1976 budu na tebe myslet snad celou noc, hned dej vedet co a jak 😉

olinkak
19. čer 2014

@karolakmn u nás ten večerníček zakořenil tak v paměti, že to zdomácnělo a když chceš něco aby vyšlo, tak říkáš zvládnu to napoprvé jako Pája 😀 😀 😀 😀 😀 😀

karolakmn
19. čer 2014

@olinkak to je fakt hezkyyy 🙂 jak se jinak chystas na sobotu

kotcheva
19. čer 2014

@pavlina1976 moc drzim palec! Vsechny palce🙂🙂🙂

olinkak
19. čer 2014

@karolakmn tak jakmile jsem zjistila, že mi transfer bude dělat křeník, tak se mi hrozně ulevilo a jsem taková spokojená a v pohodě....každý den si poctivě dávám crinone gel abych si udržela dobrou hladinu hormonu...no a sobota bude na to šup 🙂 a pak už budu těhule 🙂 takže se na sobotu těším 🙂

jesie28
19. čer 2014

@martas14 já jsem právě přemýšlela, až bych šla na IVF, že bych zkusila to pero. Za Menopur jsem taky platila 6tis. Tak by to vyšlo na stejno. Dneska se kamarádce narodil kluk Matyas měl 53cm a 4150g. Tak mi to přišlo i z jedný strany líto, že ona už má druhý a my pořád nic ☹ Ona je ten tip, co měla obě děti tím, že se stačil, ten její jen otřít a otěhotněla. Bohužel nám to tak souzený není ☹ . Musíme si jít děti koupit, jak do obchďáku 😢 Na dovču už se těším, pomalu začínám sepisovat věci, abych na nic nezapoměla. Začínám mít cestovní horečku 😀

lucijete
19. čer 2014

@olinkak oliiii ty jsi kocka na te fotce...slusi ti to ...moc! tak je fajn ze nas jistotu u krendy🙂 me poprve delal et kovalcik a nevyslo to a ted muj chovanec a to vyjde - citim to🙂

kvetinka84
19. čer 2014

@karolakmn
@pavlina1976
@flockflock
COŽEEEE??? Holky, to není možný, že na nikoho nevykoukly //. Tak mě to mrzí, jsem z toho úplně špatná. Držte se a naberte síly do dalšího boje za miminkem. Já jsem dneska malého nechala na noc u babičky, bude to premiéra, tak snad to zvládne v pohodě, mě už je teď smutno.

martas14
19. čer 2014

@flockflock proč to holka bolí, to je vždycky záhada, ale mě a i co tak čtu tak kombinace estrofem s utrošem ms zaručeně zadrží bohužel ☹

martas14
19. čer 2014

@olinkak tak to je superka, že budeš mít toho vašeho vrchního krasavce oplodňovače u transféru, není nad tu správnou pohodu, to se pak těhotní samo a určitě to bude na to poprvé jako Pája 😉 😀

martas14
19. čer 2014

@kotcheva s mražáčky mě to mrzí 😒 ale neboj nebudou potřeba, teď to prostě výjde z těch čerstvých a basta fidli 😉

martas14
19. čer 2014

@jesie28 jo jo to jsme si říkaly hned, že je divné, že jsi tolik doplácela za ten menopur, no jde o to kolik těch dávek by bylo potřeba, ale tak to by ti měli říct jak to bude vycházet při převodu těch jednotek, aby to náhodou nevyšplhalo nějak nahoru, přeci jen jedno to pero stojí přes tři tisíce a kdybys potřebovala další navíc, tak už by to bylo doplatek např. kolem deseti tisíc...ale to oni ti poradí
tvou lítost úplně chápu, teď jsem to tak měla ve středu v kroužku, další maminka tam oznámila, že čeká mimčo, takže ze čtyř jsou tam tři těhotné, už to tam kazím jen já ☹ navíc hned začaly jestli jim taky něco netajím a nechci se přidat, tak mi z toho bylo úplně úzko, být to jen na mé snaze tak už z loňského ketu bych měla doma mimčo nebo aspoň po dubnovém ivf, byla s nima nastejno, ale jaksi není přáno bohužel o to víc to kolem bolí, ale stejně s tím nic člověk nenadělá ......musíme doufat, že nakonec si nás to najde 😉
se ti nedivím, já už bych horečkovala taky, ale bude to paráda a uvidíš jak si to s malým moc užijete...

martas14
19. čer 2014

@78marcela jojo taky jsem si říkala, že snad založíme něco nového s nějakým optimistickým názvem, že se odsud musíme hnout, protože to není možné doprčicky 😠

karolakmn
19. čer 2014

@kvetinka84 no ja jsem dnes 9.den tak doufam v zázrak 😒

martas14
19. čer 2014

@pavlina1976 Páji posílám moc sil, to pravé tam určitě je a čeká na tebe jen hold se k němu musíš prokousat těmito krušnými chvilkami, aby o to víc mohla být sladší odměna...ale chápu tě, že je hnus všech hnusů znovu podstupovat ty léky a běsné čekání před a po 😠
já už bych nám všem tak moc přála, aby tento rok byly naše návštěvy v caru ty poslední a my si už psali jen ty příjemné starosti 😉

martas14
19. čer 2014

@karolakmn
přesně tak ještě to nevzdávej holka, pořád ještě naděje je a zázraky se dějí, tak proč by se nemohly stát doprčic zrovna tady 😉

jesie28
19. čer 2014

http://www.lekarna-eliska.cz/zbozi/2986389/fert... myslíte, že to má nějaký účinky?

pavlina1976
19. čer 2014

@kotcheva Děkuju moc,já jsem si dala vínko 😕 , tak to by mě fakt dost překvapilo 😉

pavlina1976
19. čer 2014

@karolakmn Karolko jsi zlatíčko 😉 . Ale víš, že si myslím, že by tam fakt ta // na tebe klíďo mohla vykouknout? Je to prostě brzo - 9 den 😉 . Já věřím, že se zázrak u tebe stane, opravdu věřím a strašně si to přeju 😵

pavlina1976
19. čer 2014

@martas14 Děkuju Martinko, založíš novou diskusi " porod jaro 2015" a já se připojím ju 😀 . A to by bylo, aby nebylo 😉