Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

meyryen
1. kvě 2014

@pedotra tak snad ti přinese štěstí 😉 zjistili ti mutaci?

pedotra
1. kvě 2014

@meyryen děkuji a co tím myslíš tou mutaci...

meyryen
1. kvě 2014

Léky na ředění krve se většinou píchají při leidenské mutaci....

meyryen
1. kvě 2014

@pedotra Léky na ředění krve se většinou píchají při leidenské mutaci....

pedotra
1. kvě 2014

@meyryen tak to nevím mě je doktorka napsala po et pro lepší zahnizdeni embrya. 😉

meyryen
1. kvě 2014

@pedotra aha,tak snad pomůže🙂 já ho píchám vždy už od začátku stimulace,momentálně mám břichu uplně fialový☹

pedotra
1. kvě 2014

@meyryen to věřím přeji ať už ti to vide jsou to hrozné nervy.. 😉

alarada
1. kvě 2014

Ahoj holky tak se hlásím po OPU. Měly jsme 14 folikulů z toho 11 vajíček. Dr. říkal na to že mám endiometriozu tak je to nádherné. Břicho už přestává bolet. Manžel se kolem mě točí tak si to užívám. V pátek budou volat jak to s prdolkama vypadá. Tak jsem docela nervózní.
Všem nám držím palce aby vše dopadlo dobře a zachvilku se pyšnily krásnými bříšky 😀

lucijete
1. kvě 2014

Hezky den...můžu se přidat? Jsem 7. den stimulace Gonalem, včera jsem začala píchat Cetrotide...zítra mám druhý iltrazvuk. A v pondělí nejspíš OPU. V úterý jsem měla 9 a 7 folikulů....může jihc být ještě víc zítra🙂? Jinak od pondělka budu na neschopence až do výsledku...

martas14
1. kvě 2014

@lucijete ahojky vítám tě, tak to máš zatím pěknou úrodu, tak ať ti to jde tak dobře dál, kam chodis do car? To je první ivf? Já měla taky gonal a teď už jsem ve fázi čekání po et 😉

martas14
1. kvě 2014

@alarada @japro holky no úroda jak fík 😉 to se bude vybírat jedna báseň, tak zítra tfuj tfuj a hlásit další super zpravicky...

martas14
1. kvě 2014

@pedotra o nervech mi ani nemluv, prsa už povolili nic mi není, tak jsem teda v náladičce 😒 a co ty jak se cítíš? 🙂

martas14
1. kvě 2014

@kvetinka84 Jejda holka čím jsi si to musela přeskakat 😒 to mě mrzí takové komplikace, ale tak hlavně že to ještě dobře dopadlo a snad i et to neohrozí, no budu držet palecky 😉 ten syndrom je hold zákeřnéj a člověk nikdy neví kdy a co provede ....

martas14
1. kvě 2014

@jesie28 župan není potřeba, jen kosilku a pak tě oni příkryji plachtou, nebo řekou co chceš, lezis tam jen hodinu po et a já tam byla se třema holkama, takže manžele čekali v čekárně, můj byl jezdit s malou v parku 🙂 ale super jsme s babama pokecali a nasmali se, že to uteklo hned...a jo první se musí jít zaplatit a pak odneses lístek na sesternu a jdeš tam do toho dvoru....tak se těším na zítra na zprávy a kolik dáte 😉 😉

pedotra
1. kvě 2014

@martas14 vůbec to neutika už bych chtěla testovat ale bojím se výsledků.u mě prsa nic občas mě poboliva břicho
Jenže nevím jestly to není třeba z těch injekci. 🙂

lucijete
1. kvě 2014

@martas14 Do Zlína.... Jdem poprvé...a doufám že to vyjde... Přeji hodně štěstí ať ti to vyjde....z ajak dlouho po ET se jde na krev?

martas14
1. kvě 2014

@lucijete jojo přeji ti štěstí začátečníků jak se říká 😀 u nás v car se chodí za dvanáct dní, ještě nejsem ani v půlce a už z toho čekání cepením 😀 děkuji za přání a doufám, že tu letos všechny rozjedeme krásnou vlnu dvojek //

martas14
1. kvě 2014

@pedotra no jo taky si říkám, je to blázinec na jednu stranu by člověk rád nějaký příznak, ale i kdyby nějaký měl tak si ho stejně rozmluví, že je to z hormonů nebo utroše 😀 😀 😀
a kdy máš v plánu testovat a kdy na krev?
já se dnes bavím přesazováním kytek a úklidem dvoru, můj dělá malíře natěrače, takže slavíme svátek práce jak se má 😀 😀 jak se bavíš ty?

pavlina86
1. kvě 2014

Ahojky holky, tak my jdeme na 1 KET v květnu.Čekám na ms,abych mohla začít zobkat prášky. Ale furt nic, jak napotvoru. ☹ 🙂 1 prcka už máme doma,už má 2 roky a vyšlo nám tenkrát hned 1 IVF. Tak snad to vyjde i tentokrát.

kvetinka84
1. kvě 2014

Holky, tak mě je mnohem lépe, infekce zabrala, krásně jsem se vyspala a od rána jsem bez prášku na bolest a v pohodě se to dá. Tak snad už se to nezhorší a už bude jen dobře. Jinak embrya máme 3, doufám, že do zítra vydrží, dostanu jednoho do bříška a bude se mu tam líbít🙂 Rozhodli jsme se transferovat jedno, bojím se předčasného porodu, který je u dvojčat téměř tutovka

78marcela
1. kvě 2014

@martas14 ja myslim, ze vlna // je rozjeta, o to uz se par holek postaralo, my jen naskocime. A jak to ze uklizis dvur, mas snad byt v klidovem rezimu, ne? Tak supec odpocivat a max nejaka prochazka. S mym pritelem taky nekam vyrazime. Ted jel na konvalinky, miluji je. Pak asi nekam na malou turu, moc se mi nechce, ale on je nejak akcni dneska, tak budu muset.
@pavlina86 to cekani na ms je masakr, vid...taky nechtela prijit, nekde se toulala, byla jsem uz nervni, ze se neco pokazilo. Tak se drz a preji at brzy dorazi.
@kvetinka84 to jedobre, ze ti je lepe.

Holky, ja uz se asi i nejak srovnala s tim, ze by to byly dvojcata. Porad bych radsi jenom jedno, ale dnes jsem se pristihla, ze na netu prohlizim kocarky pro dvojcata a premyslim, jestli bych tu byla jedina...ale nebyla. Jsou tu pry kazdy rok jedny po sobe, ve veku tri, dvou a jednoho roku je tady lidi maji, coz me docela prekvapilo na tu malou vesnici, kde zijeme...

Tak uz bych asi brala i dvojcatka, hlavne aby uz to bylo..uz je chci mit u sebe.

martas14
1. kvě 2014

@kvetinka84 tak to už je velká pohoda, když jsi bez prášků, už snad musí být jen líp a líp 😉 tak zítra šup pro bojovníka, dva zmrzlíky k ledu ...
@78marcela klidový režim první dny, jsem dodržovala, ale teď už by měly být bobani zavrtaní.....ono je to stejně jedno jak říká docent hold uchycení vyležet nejde, pokud je to ten pravý tak vydrží i bungee jumping .....a to čekaní je hrozně na palici, já posledně chodila do práce, ale toto je děs 😒
já jsem taky zastánce, že radši dva malé rarášky než nic 😉

78marcela
1. kvě 2014

@martas14 ja uz se s klienty domlouvam, ze cely tyden budu doma v klidu a nic neresit. Chtela jsem sice chodit do prace, ale je toho stresu tam tolik, ze jsem se rozhodla byt doma, i kdyz bez zadarmo. Ale nechci si pak nic vycitat. Planuju televizi, prochazky, navstevy kamaradek, jak to delala @cicinky

martas14
1. kvě 2014

@78marcela tak mě už televize leze krkem, navíc mám manžela doma na dovolence, kterou je skoro nemožné aby dostal, takže se hold musí udělat spousta věcí, ale zase na druhou stranu se stará o malou, takže jí nemusím nosit, zvedat a tak, což je podle mě velká úleva, a při tom přesazovaní sedím, takže je fuk jestli sedím u telky nebo u toho a příjde mi celkem důležité u tohoto procesu zaměstnat hlavu, i tak na to myslíš až až a to tomu taky nepomáhá, navíc je potřeba i prokrvit tu dělohu, tak ať se holka činí 😀

pedotra
1. kvě 2014

@martas14 to máš pravdu já bych chtěla zkusit testovat v úterý to bude 9den od et.a na krev jedu až ešte pak za týden.a ty když si otehotnela pred těmi 2roky po ivf nevzpominas si jestlys měla nake příznaky.ia se také dnes zbavují vší možným. 😉

japro
1. kvě 2014

@jesie28
@mmarch @lucijete vítej 🙂 a držím palečky at je opu co nej 🙂
@suzik161
@pedotra
@martas14
@78marcela
@pavlina86
@lucijete
ahoj holky tak sem volala do Caru je nás tu hodně tak sem snad všechny označila 🙂 z 10 vajíček se oplodnilo 8 ks a ted máme 6 krásnejch bojovníku v pondělí máme transfer a volat prej už nemám 🙂 tak snad bude vše ok 🙂 jak u Vás něco nového ? já pořád spím ted sem vstala a zase jdu odpočívat 🙂 moc se opatrujte :*
@meyryen

japro
1. kvě 2014

jinak zavádět budem taky jednoho bojovníčka 🙂

pedotra
1. kvě 2014

@japro tak budu držet palecky 🙂

japro
1. kvě 2014

@pedotra děkuji moc jj je fajn jak se tu na vzájem podporujem 🙂 a mužem se tu vykecat a zeptat 🙂

jesie28
1. kvě 2014

@martas14 manžel říkal, že to necháme na poslední chvíli, to rozhodnutí. Zkusíme se ještě poptat embryologa 🙂 Už mi z toho jde hlava kolem. U prvního jsem to řešit nemusela, prostě mi daly dvě a bylo. Nikdo se neptal 😒
@pedotra já jsem při prvním těhu ani nepoznala, že jsem těhotná. Až podle testu. Žádný bolení prsou, břicha atd.. Nebo nevím, asi jsem se tak nehlídala. 😀
@japro tak to gratuluji a držím palečky.
@78marcela to ti schvaluji. Žádný nervy, jen odpočinek. Vykašlat se na všechno. 😉