Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
28. kvě 2014

@78marcela 😀 neboj na tebe si to speciálně počká 😉

kvetinka84
28. kvě 2014

@78marcela Já vím, vás čeká ještě mnoooohem horší čekání. Moc vám to přeju, aby to klaplo

78marcela
28. kvě 2014

@martas14 no hlavně abych se dočkala.

martas14
28. kvě 2014

@78marcela máš dělohu! Máš! Takže i mimi bude 🙂
Jo a gratuluji k rozhovoru, a v čem to bude? Koupim to nebo nám to budeš muset naskenovat 😉

martas14
28. kvě 2014

@kvetinka84 my víme jsi zlatá, chápu tvé obavy a klidně si postezuj i když ještě nejsme tak daleko,ale určitě tě brzy doženem 🙂 ono bohužel, čím víc met člověk překoná tím je to čekání hruznejsi než aby se ulevovalo, ale po třináctém týdnu se trochu zlepší 😉

78marcela
28. kvě 2014

@martas14 jenom tady u nás v novinách. Klidně naskenuji.
Jsi skvělá Marti, zase jsi mě rozesmála. Hezky se mi to vrátilo s tou dělohou. A máš pravdu!!!

kvetinka84
28. kvě 2014

@martas14 jojo, to máš pravdu, že po tom 13. tt, kdy se člověk na screeningu ujistí, že je vše OK, to čekání zmizí. Já vím, že vy tu řešíte trochu jiné starosti, čekáte na KET a já si tu stěžuju na čekání na další kontrolu v těhu, nechci abyste to braly jako provokaci, ale mám vás tady ráda, tak jsem si tu chtěla postěžovat a podělit se o starost

martas14
28. kvě 2014

@78marcela to si piš, že mám pravdu, bo mám v sobě dvojku červenýho, tak to jsem nejpravdomluvnejsi 😀 😀 na mimi jsme v poradniku ...sice nevíme na kterém zrovna místě, ale hlavní je že tam jsme a vyfasujem 😉
JoJo já si prosím na skenovat, nebo celé převyprávět 😀

78marcela
28. kvě 2014

@kvetinka84 já vím že to nebyla provokace, v pohodě 🙂
Chápu že člověk ma nervy i v tehu a čekás co a jak. Ale i tak bych měnila🙂

martas14
28. kvě 2014

@kvetinka84 ale prd provokaci, my jsme rádi, že se ti to povedlo holka, takže jak jsem psala klidně si postezuj, sice jsi dál, ale trpis tím samým nervem z čekání jako my 😉

78marcela
28. kvě 2014

@martas14 Sama jsem zvědavá, co napíšou. Dnes jsem tam strávila asi hodinu. Paní redaktorka byla milá, říkala, že jsem sympatická, tak doufám že toho napíše hodně a hezkýho. I fotky tam budou.
Doufám že jsme v tom pořadníku v první desítce!!!

78marcela
28. kvě 2014

@kvetinka84 my jsme rádi, že tu jsi s námi, že nám dodávás energii, že vidíme, že aspoň někomu se to povedlo.. A my tě budeme za chvíli následovat.

kvetinka84
28. kvě 2014

@78marcela to si pište, že mě budete následovat a za 14 dní to tu bude hemžit samými dobrými zprávami, já o tom, jak máme srdíčko, vy o tom, jak máte krásné slizny, nebo jak už máte mrazáčky u sebe atd. 😉

japro
29. kvě 2014

@lucikk1 ach jo fakt to je na prd je mi to líto ale ted to dáme neboj se nic ......

japro
29. kvě 2014

@martas14
@78marcela
@suzik161
@zelvicka111 @lucikk1 @pavlina1976 @janice_opice
@kvetinka84 @jakoubekzdenka1711
Ahoj holky mám v tom chaoz snad jsem označila všechny jestli né omlouvám se ...... tak včera UTZ dopadl nic moc sliznice byla krásná vše ok ale byla malá ted vám neřeknu kolik pač vím jen že malá ...... a jak dál ..... dr se bojí že bude ovulace dříve něž doroste ...... co ted? dnes jedem do Prahy znova jestli poporostla 😉 když ano bude KET příští týden ..... když to nestihne tak další cyklus začnu brát náké léky ..... zatím tedy pá a držte se holky ......

japro
29. kvě 2014

@zelvicka111 no paráda super graruluji 🙂

janice_opice
29. kvě 2014

@japro ahoj krom leku doporucuju dvojku cervenyho vina az do KEt kazdej vecer podporuje to rust a dobrej je caj baby radnicke a taky chilli v kapslich..anebo pokud zvladnes normos chilli tal to hodne to prokrvuje a podporuje sliznici....budu drzet palce!!!

pavlina1976
29. kvě 2014

@japro No toto 😕 . Doufám, že se slizna vzpamatuje a bude dnes lepší 😉 . Vy jste to nechali úplně bez léků, že? Je to fajn, žádné léky nemít co si budeme povídat 😉 . Mě léky dali a hotovo asi taky kvůli věku 😉 . Přeju ať ještě poporoste a stihnete to 😉 . No a když tak se připojíš k Marcelce @78marcela 😀

pavlina1976
29. kvě 2014

@martas14 Ahoj Martinko, ty nás tady zase bavíš holka moje zlatá 😀 . Jsem strašně ráda, že jsi tu a že do toho jdeme zase spolu 😉 . No teda, vůbec nejsem ráda, že se nám to nepovedlo v dubnu, květnu, víš jak to myslím 😀 To bych nás tady nejradši neviděla 😀 . Je to fakt neuvěřitelný s tím neúspěchem 😕 .

pavlina1976
29. kvě 2014

@lucijete Ahoj, to je fakt hnus ☹ . Takže jdeš do Ketíku hned v červnu? To je super, že máte mrazáčky. A úplně s tebou souhlasím, taky bych dala toho jednoho bojovníka vašeho 😉 . Někdy je méně více, takže tenhle jeden bojovník to prostě v létě vybojuje 😉 . Už to tady máme jasný 😀

lucijete
29. kvě 2014

@pavlina1976 jojo hned v červnu. Taky si myslím, že to má ten nanuček už teď vyhrané....a basta:D

lucijete
29. kvě 2014

@janice_opice děkuji za přečtení dobrých tipů na sliznici, já beru estrimax a ten čaj si můžu koupit aniž by o tom dr. věděl? Nebude to vadit k těm lékům? Hned v červnu se chystáme na ket..... No a a jinak já jsme spíš na bílý víno, ale přeorientuju se na červený🙂

janice_opice
29. kvě 2014

@lucijete no mám za sebou 8 IVF a to člověk fakt už udělá všechno, i placebo kdyby to bylo jen pro ten pocit, že udělal všechno..... 3 měsíce před tím poslední OPU a ET jsem jedla Femibion(tedy ten už déle), pila ten čaj báby Radnické, jedla to chilli v kapslích(kayenský pepř) a určo tak dobrej měsíc před pila to červený🙂)) no a za pár tu s námi bude naše vytoužená holčička🙂)) nevím,jelsti to všechno pomohlo nebo jenom něco z toho,ale každopádně jsem s tim nic nepokazila..nehledě na to, že při KET tolik léků nebereš to při klasický stimulce o dost víc a asi to určitě nevadilo🙂))) budu držet pěsti at se zadaří..!!

janice_opice
29. kvě 2014

@pavlina1976 holka já ted měla psycho ale dneska se to asi rozlouskne za chvilku jedu do Motola tak jsem zvědavá co mi řeknou...jelsti už tam zůstanu nebo ne...více info v mém fotoblogu ....na tebe už zase chystám bacilky, ale za chvilku bude Val venku tak doufám, že tě stihnu ještě řádně poplivat.-)

pavlina1976
29. kvě 2014

@janice_opice Ty jo Janinko tak už to začíná 🙂 Já se tak těším 😀 . Přeju moooooc aby vše proběhlo hladce holka zlatá 😀

janice_opice
29. kvě 2014

@pavlina1976 no včera jsem byla strašně přešlá z toho všeho až ty výsledky z krve mi zvedly náladu,ale předtim to bylo psycho:(

pavlina1976
29. kvě 2014

@janice_opice Teď jsem to přečetla Jani, to bude OK všechno. No prostě už si tvoje tělo řeklo, že už toho prostě má dost no 😉 . Tak Valinka půjde císařem a hezky plánovaně 😉 . Aspoň nebude pomačkaná a ty nebudeš mít bolavou pipku 😀 . Bude to vše OK Janinko, neplaš už jsi v cílový rovince holka zlatá 😀

janice_opice
29. kvě 2014

@pavlina1976 no uvidíme akaorát se balim a jedu do Motola pro ortel co dál tak zatím paaa a držte se tu...

pavlina1976
29. kvě 2014

@janice_opice Moc na tebe myslíme Janinko 😉

martas14
29. kvě 2014

@janice_opice Jejda co tu čtu Janinko moje ty a vysoký tlak! Vždyť my jsme ty spodnacky....ale to neva Valinka je určitě v pořádku a jen se na vás těší dřív, budu moc držet palecky a myslet na vás pak dej vědět co nového zlaticko tak tfuj tfuj