Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

suzik161
9. čer 2014

@japro jj, snad ano. Mám nového doktora, tak jsem z ědavá jaké to bude 😉 snad to zvládneme v nativu. Ty onjekce mi daly docela zabrat. Ale co bych pro prcka neudělala. Přemýšlím o dvouch embryích, tak uvidíme co mi na to řekne 😉 držím ti palce!! Ostatním samozřejmě taky 😉

martas14
9. čer 2014

@pavlina1976 Páji držím palec a myslím na vás, tfuj tfuj ať Adelka a Jeníček mají pěkný byteček 🙂 🙂 ...samozřejmě na devět měsíců 😉
Jo a já furt nic 😠 jsem z toho fakt hotová, nechápu kde je problém ☹

martas14
9. čer 2014

@japro tak co naše tehulko je vše OK? Určitě po vikendku vyležena a odpočinuta, já na školním srazu taky super jen furt čekám na ms a ta nikde jako už je to fakt psycho devět dnů zpoždění, co bych za to daa po etu, ale to si potvora přišla ještě i dřív než měla 😠

japro
9. čer 2014

@martas14 ahoj no to víš po víkendu odpočatá a hodně sem toho naspala 🙂 je to jiný než po ET .... tělo není tak bolavé tak je to fajn až si řikám že moc že se nic moc neděje 😉 občas píchnutí pošimrání v bříšku ale prsa nic .... ale ted to klapne 🙂 ..... no to je fajn že sis sraz užila a ořišla jsi na jiné myšlenky 🙂 a s to menstruací to je fak dlouhé no dává si na čas tedy ☹

pavlina1976
9. čer 2014

Ahoj děvčátka, všem moc děkuju za to, že jste na mě myslely 😉 . Už sedím pod pregolou a odpočívám 😉 . Oba se krásně rozmrazili a už je mám u sebe. Asi to musel být trochu šok pro bojovníčky, z mrazu do takového pažáku 😀 . Zítra píchám ještě decapeptyl aby se hezky zakousli a v pátek ještě poslední pregnyl 😉 . Holky je to opravdu fajn,jak píše @japro je to super, že nic nebolí, břicho není celé rozbolavělé z odběru atd. Je to pohoda. Doufám a věřím, že se jim u mě bude líbit a hezky se pořádně zakousnou na 9 měsíců. Dnes mi sestřička říkala, že už mě chce vidět jen na kontrolním utz na srdíčko. A po Ket mi dávala těhotenský testy a říkala, že ty jsou ty nejšťastnější testy 😉 .

pavlina1976
9. čer 2014

@martas14 Ahoj Martinko, to není ani snad možný, že ta mrcha ještě nedorazila 😠 . Prostě musí přijít každým dnem 😉 . Já už odpočívám pod pergolou 😀 . Oba sněhuláčci to zvládli skvěle, krásně se prý rozmrazili 😀 . Trochu šoking z mrazu do takovýho horka 😉 . Tak snad jsem je hezky u mě uvítala, k obědu jsem si dala výpečky s knedlíčkem a zelí a potom zákusek 😀

pavlina1976
9. čer 2014

@lucijete Ahoj, jj taky jsem se tomu pregnylu divila, sestřička říkala, že to používá málo Car, ale že se jim to hodně osvědčilo. Martinka mi to hezky vysvětlila, v podstatě to tělo zblbnou a ono si myslí, že je těhotné a nebojuje proti embrouškům 😉 . V pátek mě čeká ještě jeden pregnyl - poslední. 🙂

karolakmn
9. čer 2014

@japro diky moc... nemas zkusenost s embryoglue...

jesie28
9. čer 2014

Ahoj holky. Tak jsem se pěkně naštvala. Repromeda prý dává za odběr vajíček 15-25 tis. jako kompenzaci. 😠 A kdo dá nám nějakou kompenzaci za to, že nemůžeme mít děti přirozenou cestou a IVF a za tyhle všechny procedůry musíme platit takový šílený peníze. Ještě k tomu to jsou šílený nervy, jestli se vůbec zadaří. Je to opravdu nespravedlnost. ☹ ☹

jesie28
9. čer 2014

@martas14 Marti ještě pořád nic? To je fakt pech. Jak na potvoru nepřichází. 😒 Já zas mám už snad týden špinění. Asi z těch hormonů to mám zase všechno rozházený. A to mi ještě Ms vychází na dovču, tak si budu muset zajít na ženský a nechat si napsat prášky na oddálení. 😒

pavlina1976
9. čer 2014

@karolakmn Ahoj taky mi embryoglue nabízeli, ale neměli jsme už prašule ☹ . Jinak bych si ho nechala dát. Dr říkal, že statisticky je o 4% vyšší šance na uhnízdění. Prý na to ta embryjka mají více času 😉

olinkak
9. čer 2014

@silvik77 Ahojky Silvi, tak to už máš všechno zdlouhavé za sebou. Tak mě po vyšetření vzali hned druhý měsíc, musela jsem se dát dohromady. Snažíme se už skoro 2 a půl roku. Ani jednou nebyl sebemenší náznak těhotenství. Takže nějak nevím kde je zakopaný pes. Tak doufám, že to tentokrát s pomocí doktorů klapne.🙂

olinkak
9. čer 2014

@pavlina1976 No tak to je jasný, my teda tím pádem finančně máme pouze na 1 pokus, takže buď a nebo. Tak si musíme držet megapalce, buď to klapne na poprvé, nebo prostě budeme bez mimča bohužel, hold teď je to tak, že jsme rádi, že máme na to, aby jsme to alespoň jednou zkusily...tak o to víc musím doufat, že se to povede !!! 🙂

olinkak
9. čer 2014

@lucijete No sjížděli jsme jen moravu u Olomouce. Z chomoutova asi 5 km po proudu, jen taková pohodička, občas jsem musela zabrat to jo, ale žádná katastrofa. Taky doufám, že v brzké době budeme mít obě útrum, akorát s mou aktivitou to pro mě budou muka☹. Zítra jdu na kontrolu utz a krev, tak mi drž palce, ať je všechno jak má být !!! 🙂 Já tomu věřím. Finance jsou nachystané pouze na jeden pokus IVF, víc neutáhneme...tak snad to klapne..prostě moc tomu věřím !!🙂Na poprvé jako Pája 🙂

olinkak
9. čer 2014

@musilka Jsi moc hodná, děkuji za vysvětlení, konečně se v tom začínám trochu orientovat 🙂 Takže zítra UTZ a asi budu mít další otázky 🙂 Ještě jednou moc děkuju !!! 😉

pavlina1976
9. čer 2014

@olinkak Určitě zítra na utz bude vše OK 😉 A pak ms a hurá do toho 😀 . Budeme ti držet megapalce a určitě se to povede 😉

lucijete
9. čer 2014

@olinkak No já jsme nikdy vodu nesjížděla, tak nevím co to je, ale láká mě to! Já jsem spíš na to kolo. Vám to vyjde napoprvé!!! Přes to všechno, co sis už zkusila! No my jsme na ten první pokus šetřili od ledna, a to byl ještě můj na neschopence.....jinak pokud by to nedejbože nevyšlo, tak asi pro další pokusy vyberem stavebko nebo pojištění! Ale teď nám to už z mrazáčka vyjde🙂! A třeba budem spolu i zároveň rodit, my tragédky z snažilek🙂)))) Zítra všechno dobře dopadne! Mě to čeká v pátek, tak se tam pěkně prostřídáme🙂

katulinkaaaaaaa
9. čer 2014

@martas14 AHOOJ MARTI DIKY TI MOC =) no uvidim co reknou a jesrli zacit s ivf ..premyslim uz o adopci..co ty jak se mas

karolakmn
9. čer 2014

@pavlina1976 ahojky tak uz jste spolu? Drzim palecky.... kam chodis do caru

pavlina1976
9. čer 2014

@karolakmn Ahoj, chodím do Cube 🙂 . Tebe to čeká zítra, že? A budeš dávat tedy jednoho bojovníčka 😉 . Mám hrozný kašel, tak doufám, že je chudáky hned nevykašlu 😀 . Doufám, že za 14 dní budou na testu pořádný tlustice u nás u všech 😉

suzik161
10. čer 2014

@karolakmn Držím palce!!!

japro
10. čer 2014

@pavlina1976 paráda to jo je to opravdu jiné než po OPU 🙂 to neznám 🙂 tak držím palečky mooooooc a jek jsi vubec ty a testování ??? čekáš 14 dní či jsi neposlušná 🙂

japro
10. čer 2014

@karolakmn ahoj no ne neznám a zkušenost nemám .......

japro
10. čer 2014

@olinkak paráda jen se tu ptej 🙂 a držím palečky at je UTZ na jedničku 🙂

pavlina1976
10. čer 2014

@japro Ahojík 😀 , no já bych klidně byla neposlušná, ale dr říkal, že dřív než za 11 dní ať netestuju, neb v pátek píchám ještě ten pregnyl a ten dělá falešně pozitivní test. Teda já jsem přesvědčená, že bude pravý pozitivní testík 😀 . Nejdřív 20.6.. Co ty? 😉 . A jak se cítíš holka zlatá? Mě občas píchne v podbřišku ale jen opravdu malinko 😉 . Je to paráda. Po Et mě bolelo břicho pořád ☹ . Teď je to opravdu jako normální těhotenství, že o tom v této fázi ani nevíme 😀

japro
10. čer 2014

@pavlina1976 no já jsem vždy poslušná po ET jsem testovala 14 den ráno na testu nic a pak sem to dostala za chvilku ☹ tak ale ted to určitě nepřijde 😉 jj jak řikáš na začátku vubec nic jen nekdy šimrání až divné že nic 😀 a ted už občas šimrání , píchnutí a trochu i bolení ...... 14 den testovat to je u mě 19.6 🙂

pavlina1976
10. čer 2014

@japro To zní krásně 😀 . cítím v kostech, že se už krásně zavrtal 😉 . Já jsem to taky dostala minule asi po týdnu. Teď mám ale estrofem a ten mi vždy drží ms, až po vysazení jsem to dostala 😠 . Ale teď ta hnusná mrcha přijde až po porodu 😉 . Já se tak těším na ty tvoje krásný //. Ty bereš jen utroš?

japro
10. čer 2014

@pavlina1976 jj jen utrogestan 2-0-2 🙂 loni jesem MC dostali i přes něj a letos až po dobrání ......

pavlina1976
10. čer 2014

@japro Tak to je úplná parádička 😉 . Já jsem přeci jen narvaná lékama víc 😒 . Ale pořád se to s IVF nedá srovnat 😀 . V Cube jim opravdu věřím na 100%, tak jestli to pomůže tak si fraxiparin budu píchat třeba celé těhotenství 😀 . Dnes si jede pro mimi karolakmn, to je super jak se nám to tu rozjídí 😉

japro
10. čer 2014

@pavlina1976 jj to tedy no jasné když by řekla dr at si něco beru taky udělám vše co by šlo ale nebyla potřeba 🙂 jj karolakmn si dnes jde nebo už šla je to paráda 🙂