Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
18. čer 2014

@karolakmn neboj určitě se prcinek drží zuby nehty...a nějaké pos... jej nevytřepe 😉 tfuj tfuj všechny vám tu držíme palečky, uvidíš bude to dobré ....venku je krásně, a za chvilku budeme mít i my důvod se jen a jen se usmívat jak sluníčka na hnoji 🙂 😉

martas14
18. čer 2014

@japro ještě pořád čekáme? 😀 😀 😉

pavlina1976
18. čer 2014

@martas14 Ahoj Martinko 😀 , nepatřila tahle zprávička mě? Jj už jsem se rozhodla, v pátek ráno jdu na krev, sice budu 11 den, ale z krve by tam být něco měla když jsou to blasičky 😉 . A bude jasno hned 😕 . Takhle když si udělám testík, tak když tam bude bílo, tak si budu říkat, že v po by tam něco mohlo být a když tam budou //, tak se budu zas nervovat aby se neztratily a hlavně, nechci do sebe prát ty hormony když to není nutné ani o jeden den déle 😉 . To víš, že než budu volat, tak budu mít tep 300. Dnes jsem se vzbudila s tím, že je to v háji ☹ , ale pořád věřím, že mě výsledek z krve mile překvapí, chtěla bych taky hned přestat s kouřením víš 😀 . Taky potkávám samé těhotné Marti. Je to hrozný ☹ . Teda krásný, ale v naší situaci náročný no ☹ . Já ti to tolik přeju Marti, určo se to povede zlato!!!!!!!!! Mě není vůbec nic, jen občas a trošku břicho jinak prostě nic 😕 . No uvidíme holka moje zlatá 😉 . A co ty? Jak ti je Martinko?

pavlina1976
18. čer 2014

@japro Tak co, dáš nám sem večer //? 😀 . Já je chci vidět 😉 a chci se radovat s tebou 😉

martas14
18. čer 2014

@pavlina1976 jéé Páji, jojo to bylo pro tebe jsem to zas nějak dopletla 🙂
no máš pravdu s tou krví je to jistota a je fakt lepší zbytečně to do sebe neprat.....i když pro tebe smůla holčičko, ty to budeš pěkně zobat ještě dalších osm týdnů nejmíň 😉 😀 ale s tím kouřením to útrumka bude....jsem byla i teď dost překvapená, jak jsme byli na tom srazu ze základky, když se jedna spolužačka zeptala kdo jde kouřit, že z těch sedmnácti lidí byla sama co kouří 😕 asi jdou lidi do sebe, nebo spíš je teď taková ta doba kdy se ty moje ročníky rozrodily 😀
Já fyzicky nafouklá jak kopačák, fakt ten estrofem my dává vždycky hrozně zabrat, no a psychicky jsem teď po té novince trochu mimo ☹ já jim to hrozně přeju, jsou to zlaté holky tam všechny, ale bohužel mi to nejde jen tak přejít, protože to člověk teď momentálně bolí jaksi o dost víc po tom nevydařeném etu a tak celkově 😒
ale věřím Páji moc, tomu, že to tady s Japro krásně rozjedete a usměje se štěstí i tady na nás všechny 😉

japro
18. čer 2014

Ahoj holky tak 13 den po KET a na testu nic ........................všem moc děkuji za držení palečku .....

pavlina1976
18. čer 2014

@japro NEEEEEEE, to si děláš srandu? 😢 . To nemůže být pravda ☹ . Ty vole já se z toho zblázním, já tuším, že dopadnu stejně ☹ . Byly jsme na tom stejně se vším......A kdy jdeš na krev? Dokud není 0 hcg, tak ještě malinkatá naděje tam může být zaltíčko 😕 , mě to tak je líto, ale hrozně moc líto 😢

78marcela
18. čer 2014

@martas14 děvče zlaté, to sis spletla, to já bych nikdy nemohla říct, že vydržím do krve. Znám se a to bych nikdy neřekla. 😀 😀 😀
A taky zatím u mě není co řešit ani testovat. Na konzultaci jsme se domluvili, že jdu 10.7. na hysteroskopii a pak se uvidí, když bude vše ok, tak v následujícím období bude KET, vychází to na polovinu srpna.

78marcela
18. čer 2014

@japro to je v háji...ach jo, na to se nedá nic říct...moc mě to mrzí.

martas14
18. čer 2014

@japro Jani to je tak nespravedlivý....ach jo 😢 že toto musí vždycky potkávat takové super ženské
strašně mě to mrzí, posílám objetí i když chápu, že teď je všechno na prd a blbý .....stejně jsem přesvědčená, že takovou zlatou mamču si nějaké děťátko brzy najde, uvidíš že ještě není všem dnům konec...

martas14
18. čer 2014

@78marcela jojo spletla psala jsem Páji 🙂 ta říkala, že počká do krve testovatelka naše....už to má taky za pár...
já bych na krev taky rozhodně nevydržela, ty dny jo, ale stejně bych musela těsně před tím testnout, bo bych nemohla jít na car bez toho aniž bych se na to psychicky trochu připravila.....
u tebe to teda vypadá až na srpen, tak se aspoň pěkně zrekreuješ a odpočineš, to pak bude to tělo hned jinak šlapat a poslouchat 😉
já zatím stimuluju, po tom estrofemu jsem děsně nafouklá, fakt je to asi taky pěkný dryják mi příjde, ale tak kdyby to aspoň k něčemu bylo, posledně mi lezla ta sliznice hrozně špatně, tak jsem zvědavá jak to bude teď v sobotu jdu na utz, tak kdo ví co mě tam čeká 😒

martas14
18. čer 2014

@japro a nechceš se zeptat Jani ještě v tom Cube na tu studii, jestli by jste se do toho třeba nevešli? Teď tam zas dvě holčiny hlásili samé dobré zprávy, jsou tam fakt výborní a když už máš pokusy vyčerpané, tak by se hodilo, že je to zdarma....

pavlina1976
18. čer 2014

@japro Martinka má dobrý nápad s tím Cube a tou studií. B Cube jsou opravdu bezvadní. Já zatím dobré zprávy nehlásím, ale co se povelo tam, se nepovedlo nikde jinde Janinko.....

pavlina1976
18. čer 2014

Holky já jsem tak smutná z té Janči. čím těch pokusů je víc, tak mě každý nezdar všech hrozně sebere. Úplně mi to vzalo chuť se na cokoliv těšit.......Byly bychom tak skvělé mamky, tolik bychom si toho prcka vážily a prožíváme tolik marných pocitů. Není to ani zloba, ale zmar.....Ach jo 😢

martas14
18. čer 2014

@pavlina1976 já to taky nechápu 😒 přitom jinde fakt hlásí dobré zprávy ze staré party právě hlásili krásné dálnice hhani, pak mony a teď i coralin a té se to právě povedlo teď při té studii jako čtvrtý pokus, takže opravdu zázraky....myslela jsem jak to krásně naskočí i tady a pak taková zpráva...ach jo 😒 musíš Páji, teď zabojovat ty a dát nám sem krásné hcg a dálnice, věřím tomu tfuj tfuj....

olinkak
18. čer 2014

Mám takový dotaz, myslíte, že když jdu na ET v sobotu, že mě blastocysťáka bude zavádět můj ošetřující doktor, nebo to bude na někom, kdo má pohotovost???? Nemám s tím zkušennost, někdo ano? ptám se na Tomášov Zlín??@ Lucijete @japro

lucijete
18. čer 2014

@olinkak Olinko tak to fakt nevím, já tam nikdy o víkendu nebyla....třeba Křenda za tebou dojede a nenechá si tě ujít😉

pavlina1976
18. čer 2014

@martas14 Jé o hhani to vím, a i mony a coralin? Tak to je skvělé, to mi zvedlo zas trochu náladu. Coralin, ta bojovala přeci dost se zdravotními problémy. Já jsem teď taky po čtvrté 😉 . že by? Aspoň vidíme, že to není beznadějné a že musíme bojovat dál a dál a že se to prostě povede. Bohužel někomu dřív a někomu později ☹ . Moc povzbuzující to není, ale je v tom naděje 😀 . Přála bych si to moc, aby mi v pátek oznámili, že hcg je přes 150 😀 , moc no. Tak uvidíme Martinko. Ale jak ti říkám, dnes jsem se vzbudila s pocitem, že je to špaténka......

olinkak
18. čer 2014

@pavlina1976 zlatíčko nic nevzdávej !!! žádné špatné pocity!!! To neeeeee!!!! Dokud nebude hcg 0, tak naděje pořád je !!!!!!!! Tak zažeň špatné myšlenky a do boje s kuliferdama v bříšku !! 🙂

karolakmn
18. čer 2014

@pavlina1976 @japro @martas14 @78marcela ahoj holky... ted jsem se probrala... a pred usnutim jsem nebyla schopna odpovedi... uz je mi mnohem lip a snad strevni pruvan zazehnan... jen jsem moooc unavena... boli me v podbrisku a v krizi, ale tk si myslim ze je k tomu jak mi od noci bylo a co vy holky?
@pavlina1976 koukam ze te chyta nejaka negativni nálada copak copak...ty teda pujdes na krev v patek?

karolakmn
18. čer 2014

@japro tak to je mi moc lito... drz se, vim jak je to těžký alehlavu vzhuru... brzy se k tobe pridam...

dagin
18. čer 2014

@kvetinka84 Tak cela ta dutina má 11,7 cm. A jak měřila mimi, tak mělo od temene hlavičky po kostrč 6,7 cm - bez nožiček. A to pohlaví se odhaduje nějak podle délky projasnění u kostrče či jak, ale je to 60:40, takže pro mne to je taková nepodstatná informace, které moc nevěřím. Pohlaví bude plně vyvinuté za 4 - 5 týdnů, takže vědět budeme až na tom dalším velkém UZ, pak tomu budu i věřit 😉

dagin
18. čer 2014

@olinkak Dle mého ten, kdo bude mít v sobotu služba. Třeba budeš mít štěstí a bude to Křenek. Mně zaváděla embrya paní doktorka Slováková a dobře to dopadlo .... jinak ve všem jel Křenek 😀

pavlina1976
18. čer 2014

@karolakmn Jj Olinko jdu v pátek na krev 😉 . Já se nechci nervovat s testem 😒 . Dnes ráno jsem se probudila s pocitem, že je to v háji, ale teď si říkám, že možná není 😉 . No prostě v pátek kolem druhé už to budu vědět na 100% a nemusím se trápit u testu 😉 . Myslím na tebe a držím palce ať se embryjka hezky větví 🙂

pavlina1976
18. čer 2014

@karolakmn Promiň Karolko, já jsem ti psala Olinko, já už z toho i špatně vidím 😀 . To je moc dobře, že ti je už lépe, myslím, že tam máš bobka hezky zavrtanýho. Fakt, to vypadá slibně 😉 i ta nalitá prsa, prostě všechno 😉 . Musíme věřit, dokud nebude hcg 0 tak jsme těhotné 😀

pavlina1976
18. čer 2014

@olinkak Ahoj Olíku, jj možná, že to úplně ztracené není 😀 . Jak píšeš dokud nemám hcg 0, tak jsem pořád těhotná. V pátek kolem druhé to budu vědět na 100%. Je to prostě 50:50. Přeju ať slouží v sobotu ten tvůj Křenek, nebo jak se jmenuje a hlavně přeju embryjkům ať se předhánějí ve větvení 😀

karolakmn
18. čer 2014

@pavlina1976 prsa dnes uz taky nic.... ale neskutecne me boli v kříži a kycle... jeste zitra a v patek testuju... ted uz to utece jako voda... jen se bojim toho vysledku... a japro pry nic... to je mazec je mi ji lito... chtela bych aby jsme je nasli vsichni ty dve //

kvetinka84
18. čer 2014

@karolakmn neboj, mimi to zvládne, já tohle měla celý víkend a dokonce jsem i trochu špinila a je to v pořádku. Pokud tam má být, tak zvládne opravdu hodně, hlavně ať už je lépe a důležité je hodně pít a mě dr. doporučil smectu, tak se v těhu může, obnoví funkci střev

kvetinka84
18. čer 2014

@dagin No tak to je super, skoro 7 cm to už je kus chlapa nebo ženský 😀 No tomu pohlaví bych taky moc nevěřila, nám u prvního těhu ani na tomto prvním screeningu pohlaví neřekli, až v tom 20.tt. Tak si to užívej 😉 Já jedu za 3 týdny

kvetinka84
18. čer 2014

@japro to neeeeee, to mě tak strašně mrzí ☹ drž se