Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
6. kvě 2014

@musilka hmm tak takové přesvědčení bych chtěla mít 😉 😉 mě to zatím teda spíš zabíjí 😀 😀 no ale prostě věřím, že tento rok to má být, takže když to nevyšlo, teď, musí to hold vyjít v červnu, jinou možnost nevidím 🙂

78marcela
6. kvě 2014

@martas14 přesně tak. Vira, odvaha, a nevzdávat se.

martas14
6. kvě 2014

@pavlina1976 ale domluvíme se jasně, prostě tentokrát spolu, takže dvě tudíž // 😀 😀

jakoubekzdenka1711
7. kvě 2014

@78marcela byla jsem 2x repromeda tam podruhe se me udelali blazna a at jdu na psychinu,kdyz jsme se ohradili kdyz to pro druhe nevyslo se me blbe nastimulovali a Tim jsem Mela spat a vajicka Jak mi rekli ale transfer udelali Jen abych platila vsechno

pavlina1976
7. kvě 2014

@78marcela Ahoj Mací, uřž se ti to blíží 😀 . Jsem nervozni s tebou holka 😉 . Moc ti budeme držet palečky! A rozjedeš konečně tu vlnu // sakra 😉 .

japro
7. kvě 2014

teda holky vy jsste toho napsaly jdu vás dočíst 🙂 sedím tu s kávou bez kofejnu a jdu na to jinak na Kladně prší....

japro
7. kvě 2014

@kvetinka84 to je super že špatná nálada byla jen chvilku a e je lépe 🙂

japro
7. kvě 2014

@78marcela ahoj no 13.5 to uteče jako voda .... tak tedy díky za porcentvé vypsání to potěšilo 🙂 je to kapet dražší tak sem si řikala že to bude lepší ale sem prostě dorota a nezeptala jsem se ....... no jak už sem tu jednou psla v práci budu jen sedět občas něco né těžkého přinesu či odnesu ale kámoš (mistr) mě pomáhá a dává jen to lehké zvednout se mužu kdy chci a projít se ...... a když to nezvládnu zustanu doma ...... myslím že je lepší nestresovat se pro mě doma .... a když si řikám že ten kdo je na mateřské má to někdy větší fušku jak já v práci a v Caru jsou taky pro jít do práce....... a mám tam ještě hodné lidi co mě taky pomužou 🙂 😉

japro
7. kvě 2014

@jesie28 i já si u nás na Car sestry ani dr nemužu stěžovat ..........

suzik161
7. kvě 2014

Ahoj, tak jich máme 9 dnes 😀

japro
7. kvě 2014

@martas14 já sem na KETu ještě nebyla .....

japro
7. kvě 2014

@suzik161 no paráda to je krása kdy že bude ET ?

suzik161
7. kvě 2014

@japro Mám volat zítra a domluvíme se, buď v pátek nebo v sobotu 😀

japro
7. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 ach jo to je tedy šílené ...... to mě je moc líto ale zítra je čtvrtek a snad bude vše ok držím vše co mám 🙂

japro
7. kvě 2014

@suzik161 no paráda to je super 🙂 držím palečky 🙂

jesie28
7. kvě 2014

@suzik161 no super, další čekatelka.
@martas14 Marti to jste teda taky daly nehorázných peněz za IVF. 😒 Nás teď čeká přístavba podkrovek, tak těch 30tis, co jsme teď dali, tak je taky přes čáru. A to ještě v létě máme jet do chorvatska. Tak nevím, jestli nebudeme muset někde vykrást banku na tohle všechno 😀 😀

jesie28
7. kvě 2014

@kvetinka84 kdy budeš testovat? Ještě je asi brzy že? To je hrozný, vůbec to neutíká. Máme stejný termínek 😉

jesie28
7. kvě 2014

@japro taky jsem teď dočítala zbytek. Jak to člověk přejde, tak už nejsem v obraze 🙂 Občas už se mi to motá, kdo, kdy ... 😀

pedotra
7. kvě 2014

Ahoj holky tak mi to dnes nedalo zkusila sem udělat test a nebyl tam ani duch.
Dnes je to 10den po et. ☹

japro
7. kvě 2014

@jesie28 jj taky se mě to motá kdo kdy a tak ........

japro
7. kvě 2014

@pedotra hmmm já nevím já mám v papírech 14 -17 den testovat tak není to brzo?

pedotra
7. kvě 2014

@japro já mám taky v papírech za 14dní.někomu se to ukáže i dřív.
Třeba je ešte naděje.ale břicho mě bolí jako na mrchu. 😎

jesie28
7. kvě 2014

@pedotra zkus ještě počkat a udělat třeba o 2 dny později. 😉

japro
7. kvě 2014

@pedotra holka to mě bolí od začátku stimulky 😉

pedotra
7. kvě 2014

@jesie28 asi jo máte pra pravdu asi je brzo.
Přeci mě nemůžou ty moje bojovníci zklamat.

japro
7. kvě 2014

Holky jak to vubec je ted s MC když sem měla krátký protokol taky by měla dorazit normálně? a nebo to je nák posunuté či jak? já munulé IVF měla dlouhý protokol tak nevím jinak já s testováním vždy čekala až když bylo zpoždění proto si to mapuju 🙂

pedotra
7. kvě 2014

@japro já se vždy tak bojím jít na záchod . 🙂

japro
7. kvě 2014

@pedotra jj to já taky ale jak tu čtu je to asi peklo pro každou ....... dnes se mě zdáli takové pomotané sny .......

pedotra
7. kvě 2014

@japro já měla vždy krátký protokol a dostala sem to tak jak mám.
Vždy se ta mrcha vrátila.

pedotra
7. kvě 2014

@japro a tys měla po opu PK.