Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
8. kvě 2014

@pedotra ale neboj, jednou se všechna smůla zlomí 😉 kolik vás stál tento pokus ?

pedotra
8. kvě 2014

@martas14 člověk se těší a čeká docela sem se těšila až začnu stimulovat a pak je to vše v pr.......

pedotra
8. kvě 2014

@martas14 tenhle pokus nás stal tak 15000kč.

martas14
8. kvě 2014

@pedotra JoJo to zklamaní je veliké 😒 taky jsem si stimulku tentokrát užívala a šlo to dobře až na ten konec...
Ale jsi ještě mladá, tak se to určitě časem nějak povede, co máte jako tak za problém? Máte možnost i domácího snažení ?

jakoubekzdenka1711
8. kvě 2014

@japro
@78marcela tak holky mam 2 folikuly odber je v so a uvidi se co dal jestli tam budou vaja diky za podporu

martas14
8. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 no vidíš tak to je dobrá zpráva 😉 tak v sobotu buderme držet palce, ať jsou tam i dvě kvalitní vajucha

78marcela
8. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 tak snad to bude v poho, a bude tam krásné vajucho, aspon to jedno, co bude kvalitní. Je to dobře.
@martas14
@pedotra
Holky, to je všechno v háji, ach jo...nějak se ta pěkná těhu vlna, co tu byla, pokazila. Marti, ty máš mrazáčky, takže otěhotníš za měsíc, jak jsi na tom ty @pedotra

pedotra
8. kvě 2014

@78marcela já nemám žádné mrazacky u nás nikdy nezbylo nic k zamrazeni. ☹

pedotra
8. kvě 2014

@martas14 u nás je problém že mi nedostávají vajíčka. A sami se ani nespoji proto sme musely mít icsi. 😒

78marcela
8. kvě 2014

@pedotra a do jakého centra chodíš?

pedotra
8. kvě 2014

@78marcela do gennetu v Praze.

78marcela
8. kvě 2014

@pedotra A jsi pořád u všech ivf tam? Jsi spokojená? je zvláštní, že ti nikdy nezbylo ani na mrazáčky...

pedotra
8. kvě 2014

@78marcela byla sem tam na všech ivf.doktorka mi dává tu nejsilnější dávku léků co může bejt
Ale moje vajecniky stavkujou vždy jsem měla jen dvě nebo tři vajcka.

78marcela
8. kvě 2014

@pedotra Aha...to je mi děsně moc líto...já mám za sebou taky tři transfery, na třetí to zamlklo, tak se ted chystám na čtvrtý...ale já měla hodně vajuch, chodím na kety a všechno v rámci toho prvního pokusu.
Máš ještě možnost dalšího IVF? A nechceš ho přece jen zkusit jinde? Sice nemám vůbec přehled o pražských centrech, ale co jsem sem tam četla na diskusích, tak si strašně holky chválí CUBE. źe v nějakým centru neměla vůbec vajíčka a v v tom cube právě i na mrazáčky, ale už si nevzpomenu, kdo to tu říkal

pedotra
8. kvě 2014

@78marcela máme nárok ešte na jedno ivf.ale hned do toho nepůjdu.
To nevím jestly změnit centrum.

pedotra
8. kvě 2014

@78marcela ok.díky za info a nevíš jak to chodí když menis centrum.

78marcela
8. kvě 2014

@pedotra už jsem našla, kdo to byl, cituji: @pavlina1976 Ahoj děvčátka emoticon , děkuji za zkroucené ruce a palečky!!!! Mám skvělé zprávy. v tom Cube jsou opravdu kouzelníci emoticon . Měla jsem 7x 19mm, a pak nějaké menší folíky a teď se podržte.....11 krásných zralých vajíček. Prý ani nemuseli vyplachovat, uvolnily se krásně emoticon . Poprvé jsem měla 6, po druhé 2 a teď tohle. Krása, hned se mi ulevilo, protože přeci jen je z čeho vybírat. Takže to vidí na 5 den. Zítra budou volat kolik se jich oplodnilo, tak doufám, že se to ponese v tomto pozitivním duchu i nadále emoticon . Jsem mooooc ráda, že jsem se rozhodla přejít do Cube, měla jsem úplně jiné léky, než v pronatalu. A mám sto chutí dojít za tím hňupem do pronatalu a říct mu výsledek, neb ten mi po druhém neúspěšném IVF říkal že jsem stará a že už ze mě nic asi nedostanou emoticon

martas14
8. kvě 2014

@pedotra přesně jak píše Marcelka, já bych na ten poslední pokus zašla jinam, protože tady by dělali zase všechno stejně.....psala to tu Pavlínka o těch mrazaccich, takže se jí klidně přímo zeptej ona myslím taky vždycky měla jen málo vajíček a tam bum a měla jich sedm a celkově na CUBE slyším všude jen chválu a úspěchy, ale myslím, že by ti změna opravdu prospěla, navíc tam mají i nějakou studii v které bys mohla ušetřit pokus, zkus se na to zeptat....

78marcela
8. kvě 2014

@pedotra já nevím, zatím jsem centrum neměnil, ale když se nepovede, určitě to udělám. Já bych asi zavolala do toho nového centra, kam chci jít a zeptala bych se, jak postupovat, oni ti určitě řeknou a myslím, že to nebude nic složitého. určitě bych to udělala.

martas14
8. kvě 2014

@pedotra normálně zajdes do cube a řekneš, že chceš přejít a co máš za sebou, nic jiného není potřeba, jedině kdyby pak chtěli tak možná nějaký výpis si nechat udělat z bývalého caru, ale to jen kdyby to oni k něčemu potřebovali

pedotra
8. kvě 2014

@martas14 ok.díky za info asi do toho půdu a nevíte jestli máj na stránkách ceník.

78marcela
8. kvě 2014

@martas14
@pedotra přesně tak, určitě bych měnila. já to mám taky v plánu. Můj CAr je sice dobrý, má dobré výsledky, všichni jsou tam milí, a určitě bych je z ničeho nevinila, že by něco zanedbali, to ne, ale prostě dělají svůj postup, jak jsou na to zvyklí a jinde by zkusili třeba něco jiného, na co bych zareagovala lépe...takže jsem takto rozhodnutá. Mám ještě 9 embryí mražených na čtyři pokusy, takže dva udělám tady a když nic, tak jdu jinam.

78marcela
8. kvě 2014

@pedotra tady jsou jejich stránky dokonce s nějakou studií, možná by ses tam hodila http://www.ivf-cube.eu/klinicka-studie-basic a měla bys to zdarma. jinak jsem tam ceník nenašla, každopádně bych zavolala a změnila centrum

pedotra
8. kvě 2014

@78marcela moc díky půjdu do toho. Hned v pondělí tam zavolám.a kdybych se vešla do ty studie to by byla paráda.

martas14
8. kvě 2014

@pedotra JoJo holka běž, za zeptáni nic nedaš a fakt si tuto kliniku hrozně chválí, já potom co jsem na ní slyšela, tak bych tam šla hned, nebýt to druhá strana republiky 🙂

martas14
8. kvě 2014

@pedotra ceník nevím, ale můžeš se zeptat @pavlina1976 co tam kolik stojí, ta tam byla teď naposled takže bude přibližně vědět 😉

pedotra
8. kvě 2014

@martas14 diky moc za podporu a rady. Chvilku si dam pauzu a pak do toho pudu zatim se objednam na konzultaci.. 😉

78marcela
8. kvě 2014

@pedotra přesně tak. Štěstí se musí jít naproti.

pedotra
8. kvě 2014

@78marcela tobě take děkuji za rady... 🙂