Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
9. kvě 2014

@suzik161 až 23.5. To bude desátý den po KET. To už bude jasné jestli se povedlo. Teda to už se ukáže že se to povedlo. Akorát řeknu, že mám zánět a beru antibiotika a nemuzu pít a moc chodit na túry. Ale naši jsou líní, myslím že na ty túry taky moc chodit nebudou. A menší procházky mi neuškodi.

jesie28
9. kvě 2014

@78marcela to jsem ti Marcelko dobře poradila s antibiotikama co? 😀 😀 😉 Budeme držet palečky, ať se zadaří.
Holky čekatelky, taky máte pořád pobolívání v podbřišku? Jak před MS? Snad mrcha nedorazí. Já mám pobolívaní a taková nafouklá už od OPU. 😒 Tak snad to bude všechno v pohodě.
Dneska mi mamka říkala, že se jí zdálo, že budeme mít zase kluka. 🙂

jesie28
9. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 neboj všechno dobře dopadne. 😉

78marcela
9. kvě 2014

@jesie28 ano, dobrá rada. Pořád jsem přemýšlela a pak jsem si řekla že pojedu. Že naši nejsou velcí sportovci takže túry nebudou a že buď to vyjde a bude to pro nás dva taková malá soukromá oslava a když to nevyjde- tak mi to pomůže přijít na jiné myšlenky.

japro
10. kvě 2014

@jesie28 ahoj jj občas nic a občas pobolívá a prsa také bolí moc jen to už od stimulky ale tak nevím co k čemu je 😀 usíme počkat na testování .....

japro
10. kvě 2014

@78marcela super jsi to vymyslela 🙂 máš to super naplánované to je fajn 🙂

japro
10. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 přesně tak mě to taky bolelo že sem už sotva chodila 🙂 myslím na tebe 🙂

78marcela
10. kvě 2014

@japro to jo, plánovat já umím docela dobře🙂 teď mám taky v plánu v úterý otěhotnět. Tak jsem zvědavá jestli plány vyjdou.

japro
10. kvě 2014

@78marcela určitě ano 🙂 neboj se nic ..... 😉

alarada
10. kvě 2014

@jesie28 Jo jo já jsem nafouklá, ale to mám už od stimulky a po OPU ani nemluvím. To pobolívání jsem měla taky. Teď bych řekla že druhý den je to lepší

japro
10. kvě 2014

Ahoj holky jak Vám je a jak dnes budete zahánět čekání ? my pojedeme na vejletík na Okoř a pokoukáme první republiku pač včera se fandilo 🙂

suzik161
10. kvě 2014

@japro jééééé, taky bych jela na výlet, ale oba dva ležíme v posteli 😒 manžel má výron kotníku a já dnes budu ještě polehávat 😉 tak snad příští týden. Ale aspoň se spolu nasmějeme v posteli 😀 užijte si to!!!!

japro
10. kvě 2014

@suzik161 no to máte taky super plán 😀 to je fajné 🙂 jj ja na záčátku taky poléhavala i ted se snažím šetřit ale dělám vše jen nic netáhám v pondělí pujdu do práce a tam je to taky dohodlé nic netahat a sedím 🙂 a už jen četak jsme takové ČEKANKY 😉 užijte si krásný válecí den .-)

alarada
10. kvě 2014

@japro Tak já dnes už vařím odpoledne jedu s mamkou pro kytky do truhlíků - maminka mi je i přesadí a odpo jedeme s manželem nakupovat. Takže to hezky uteče 😀

japro
10. kvě 2014

@alarada no to je taky dobrej plán 😉 já byla mu našich a super den s mankou si užila ve čtvrtek 🙂 nakupování jsme udělali včera ale bylo nák hodně lidí no ale ono je hodně lidí pořád ..... rádi chodíme do kauflandu po 20h jen to nemají už nic moc ovoce a zeleninu ale je tam prázdno 😉 přeji krásná den .....

hanickkaa
10. kvě 2014

ahoj holky,můžu se zeptat jestli jste měli nemocenskou po transferu?nebo i před?

japro
10. kvě 2014

@hanickkaa ahoj při prvním i druhém IVF ano od OPU ale ted při třetím sem si vzala dovolenou ...... a týden po ET jdu do práce nebudu nic tahat a jen sedět ......

hanickkaa
10. kvě 2014

@japro Děkuji,ja pracuji v obchodě tak právě uvažuji o nemocenské,už mi ji chtěli dát hned na začátku stimulace. Uvidím co mi řeknou na kontrole a podle toho se asi zařídím. Je to naše první IVF, sice jsem v práci domluvena,že nebudu tahat nic těžkého a namáhat se, ale neumím jen tak sedět tak to bude těžké. a jak dlouho jsi měla nemocenskou?

japro
10. kvě 2014

@hanickkaa no víš ted se cejtím už v pohodě .... ale předtím mě bolelo i chození to se dopředu neví no třeba budeš v pohodě hned ..... třeba muj CAR ani marodní nepíše(měla sem od mého Gyndáka ) že není třeba že když se to má povede tak at ležíš či jsi v práci jen nic netahat a nepřehřívat se prudké hejbání .... marodila jsem asi 14 od OPU pač mě doma hrabalo tak sem šla do práce ......

78marcela
10. kvě 2014

@suzik161 tak to se máš fajn. Já jsem taky v posteli. Akorát že společnost mi tu dělají výpisky, papíry, učebnice.. V jednu vyrazím do Brna na zkoušku, mám rovnou dvě dneska. Tak hezky hladte bříško s bublinkou.

@japro
@hanickkaa
ja na prvním neschopenku neměla, ale pak jo. Teď už si ji dat nenechám, protože náš úžasný stát už v podstatě znemožnil osvc se pro nemoc zabezpečit. Takže týden budu doma zadarmo a pak jdu do práce. Naštěstí už je méně práce, kurzy budou pomalu končit, pak prázdniny, takže budu v klidu doma. Sice bez peněz, zadarmo, což bude náročný ale nějak to zvládneme. Uzavřela jsem si včera komerční pojištění a na neschopenku když se zadarí tak půjdu od září. Tak budu mít aspoň něco.

78marcela
10. kvě 2014

@japro mě už taky asi začíná hrabat. Měla jsem volno ve čtvrtek a nudíla jsem se a teď přemýšlím co budu celý příští volný týden dělat. Jestli já bych přece jenom do té práce neměla jít.

suzik161
10. kvě 2014

@78marcela jj, musím se pochlubit, manža dělal oběd, ale holka, to byl orgasmus 😀 udělal vepřový steak se slaninou, zapečený nivou a zeleninový salát k tomu. To byla bomba, ještě zbylo navečer, snad si vzpomenu a nafotím si to.

78marcela
10. kvě 2014

@suzik161 no to musela byt dobrota, hned bych si dala. To máš šikovného manžela, úžasné. To můj teda tohle fakt neumí.
Jo ale někde jsem četla že sýry by měly byt v tehu tabu, bylo to ma nějaké diskuzi tady ale nevím jaké. Když tak to tady někde najdi, jestli tam patří i niva, to nevím. Já ji mám hodně ráda. Každopádně takový skvělý oběd závidím.
Holky já mám hrozný hlad, ty hormony, to je teda síla. Pořád bych jedla i když si to zakazuju.

suzik161
10. kvě 2014

@78marcela už jsem to hledala, pokud ten sýr prošel teplotou nad70stupňů, neměl by být problém

78marcela
10. kvě 2014

@suzik161 už jsem to taky našla, tak je to v pohodě. Já nivu na mase mám moc ráda i omáčky z ní. Asi si to vezmu jako inspiraci na zítřejší oběd. Udelalas mi fakt chutě.
a jinak se cítís dobře, tehulko?

suzik161
10. kvě 2014

@78marcela jj, je mi dobře, nic necítím, jsem to furt já, jen do sebe furt leji pití a jogurty, kefíry. Snídala jsem cottage s pažitkou. Takže si to fakt užívám

jakoubekzdenka1711
10. kvě 2014

Ahoj holky tak jsem zpet z opu naopred mi udelal utz a rekl hmm tak vidim 2 folikuly a mozna I ten to tak celkem 3. A odebral pry co mohl a svete div se mam 4 zrala Baja tak uvidim zitra rano kolik z nich zustalo. Moc dekuji za drzeni palecku a mysleni 🙂

martas14
10. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 tak to je bomba holka, to kolikrát není ani po klasické stimulce 😉 moc držíme palecky dál ať se zase daří 🙂

suzik161
10. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 auper, vidíš to, z toho bude krásný prcek 😉

jakoubekzdenka1711
10. kvě 2014

@martas14
@suzik161 dekuji taky jsem se divila a sestra taky rikala se to necekali,byls tam se mnou holcina a ta Mela 2 Baja a taky minimalka.