Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jesie28
12. kvě 2014

@martas14 pořád jsem doufala. Už mě rozhodilo i to, když jsi psala, že ti to nevyšlo a to jsi měla dvě krásný vajíčka. ☹ Ach jo, já fakt nevím co dělat. Zamražený žádný. 😢 Od rána mám bulící náladu. ☹ Manžel dojede až večer. To je tak hrozný pocit, když se člověk tak snaží a to mimi chce a nejde to. A takový ty socky a cigáni mají děcek na rozdávání. 😢 😢 Nějak se næm tady ta těhu vlna nedaří rozjet 😒

martas14
12. kvě 2014

@jesie28 měla jsem to úplně stejné Hani, taky bylo zrovna ve zprávách o nějaké matce vražednici a já tu nadávala sprostě a brečela zároveň 🙄 navíc to vůbec není lehké a ta bolest neméně velká i když už to jedno dítko doma máme, bohužel, mě to přišlo i horší, ale to je asi tím, že jsme měli tenkrát štěstí napoprvé o to vetší šok a beznaděj to pro nás je teď.....těch mrazacku je škoda, i když víš jak to je čerstvý jsou hold čerstvý..... Ale neboj za pár dní bude líp a určitě s manzilkem ještě něco vymyslíte, ještě to není konečná, i když ty peníze jsou děs, u nás ještě i o něco horší 😒 já mám sice ještě jeden pokus teď na ketu, na který taky nevím kde pořádně vezmeme, ale to už u nás bude konečná 😒

martas14
12. kvě 2014

@kvetinka84 jo ty peníze jsou fakt děs, taky chodím na obi, jenže hold ty nadstandardní (podle mě normální, když je to všechno dohromady stejně umělé) metody potřebujeme, ale přijde mi to i jako směsné, bo je to stejně všechno alchymie a je to pořad to stejné co musí dělat, tak proč za něco připlacet a není to jednotná cena, vždyť pro ně je to taky jen zaměstnání a dělají denodenně stejné úkony a ty embryjka to nakonec musí vybojovat samy 😖
No je to na prdlacku, ale ty budeš testovat zítra né? Jsi myslím psala, že to zkusis jedenáctý den jak u synka 😉 tak budu moc držet palecky ať se to tu prolomí a jede se zase na dvojkové vlně 😉

78marcela
12. kvě 2014

@martas14
@jesie28
u nás to taky bude konečná, když se nezadaří sněhuláčci...a nemáme ani jedno dítě, tak pořád doufáme, že aspon to jedno,...

martas14
12. kvě 2014

@78marcela a ty už zítra Marci na ket.....toto fakt uteklo jak blázen a už je budeš mít u sebe, to je krása.... Sice jsem četla, že to na tebe taky trochu dolehlo, ale ten strach a panika se vždy dostaví a bohužel né jednou, ale bude to dobré, ty si tentokrát jdeš pro miminka a hotovo, nic míň se nepřipouští 😉 tak zítra se mnou počítej, držímmmmmmm 🙂

Jinak všem dalším stimulantkam a čekatelkam posílám hodně sil a tfuj tvůj ať si vás to štěstícko brzy najde 😉

martas14
12. kvě 2014

@78marcela no samozřejmě, že to nebudeš potřebovat, ale proč by to u vás byla už konečná, vy máte vyčerpaný zatím jen jeden pokus né?

78marcela
12. kvě 2014

@martas14 to sice jo. Ale už taky dojdou finance a věk taky asi hraje roli. Jdu už na čtvrtý transfer po dvou embryjkách a kdyby se nezadařilo ani jedno z těch co ještě zbývá, tak je jasné, že už by to nešlo. Ale věřím, že to dobře dopadne.

78marcela
12. kvě 2014

@martas14 jsi hodná, tak to to musí klapnout, že jo...strašně moc chci a včera jsem byla nějak na dně, ale dnes už dobrý.

renda12
12. kvě 2014

@78marcela poslala jsem ti srdíčko pro štěstí snad ti pomůže aspoň tobě 😢

jesie28
12. kvě 2014

@78marcela teď už se musí zadařit, někdo tu smůlu tady musí prolomit 😉

martas14
12. kvě 2014

@78marcela ale prd věk u tebe ještě není žádná katastrofa a ty finance se někde uskudli (jen se neptej kde, bo s tím taky bojuju 😀 ) ale toto proberem až pujdes do druhého kola pro sourozence, teď klapne ten ket 😀
No vidíš dnes už je to dobrý a zítra to dokonce bude výborný a budeš hladit bublinky v bříšku 😉

jesie28
12. kvě 2014

@martas14 uvidíme, co se ještě vyvrbí. Nás čeká začátkem července to chorvatsko, tak nevím, jestli má cenu teď chodit na další IVF. Ještě pořád trochu doufám. Ráno, když jsem brečela, tak malej přišel, objal mě a říká. Maminko nepač. Tak mi to přišlo ještě víc líto. Nevím, co bych ještě vyzkoušela, aby se mohlo zadařit přirozeně. Zkušela jsem čaje, vitamíny, gel na podporu otěhotnění, Nosifol-taky na podporu, ale žádná levná záležitost. 😒 Nejraději mám, když mi někdo řekne, že na t nesmím myslet a nervovat se. Jo kdo otěhotní přirozeně, tak to nedokáže pochopit. Nemám pravdu holky?

jesie28
12. kvě 2014

@martas14
@78marcela jo holky, to mi taky řekněte kde brát a nekrást. 😀

renda12
12. kvě 2014

@jesie28 přesně tak kdo to nezažije tak to nechápe co já si vyslechla je ti 25 let jsi mladá....a samé takové řeči ,ale když člověk nemá ještě ani jedno miminko a tak ho chce tak to moc mrzí a pak potká nějakou co má 5třeba

jesie28
12. kvě 2014

@renda12 a čím je člověk starší a nedařì se, tak je to fakt šílený na psychiku. ☹ A nejhorší je, že se tě pak někdo pořád ptá, tak co už plánujete druhý? Ještě tu holčičku si musíte udělat. To mám pak chuť všechny poslat někam. 😠

78marcela
12. kvě 2014

@martas14 jsi úžasná, kéž by to tak bylo. Ale jo, dnes už zase věřím.
@renda12 děkuji moc za srdíčko, to musí dopadnout dobře, když jsem dostala včera i dnes srdíčka, budu si je tu šetřit, a až bude vše dobré, pošlu dál...děkuji.
@jesie28 máš naprostou pravdu. Každej, kdo si neprošel IVF, do toho nemá co kecat, protože absolutně nechápe. Nemůže chápat.

Jinak s těma penězma je to masakr. Ale člověk je dá...za to, že má naději, že bude držet malého drobka v náručí.

78marcela
12. kvě 2014

@jesie28
@martas14
před chvílí jsem si to spočítala, že nás to už komplet, se vším všudy, benzín atd, léky kolem dokola, plus ty různé procedury dosavadní...tak se pohybujeme někde kolem 70 tisíc.

martas14
12. kvě 2014

@jesie28 teď si uzijete dovolenou Hani, se s malým vyblbnete v moři a bude dobře uvidis....ale jak říkáš, ještě není do středy nic definitivní 😉
Taky mě malá utirala slzicky, je to hrozně těžké a člověku to přijde líto, úplně tě chápu holka mám to jak přes kopírak a ty řeči okolí jsou vrrrr jenže hold vidí, že máš už doma jedno dítko, takže nepředpokládají, že by to nešlo a proto je to pro všechny takové zajímavé téma 😒 taky už nevím co říkat, ale pokud to po ketu, budeme muset uzavřít, tak už prostě budu i nepříjemná a on si to každý pak rozmyslí zeptat se mě ještě jednou 😠

martas14
12. kvě 2014

@78marcela JoJo věříme pořad všichni a dál i když se daří nebo nedaří, jednou to vybojujeme všichni, jen se nesmíme nikdy vzdát... 😉
No nás to stalo, když to tak zratnu v kostce a nepůjdu do hloubky těch 90 tis. a za měsíc další ket za 8,6 tis. 😔

78marcela
12. kvě 2014

@martas14 ty chodíš taky do státního, ne? A to tam platíte za KET 8600? Tolik moc? My máme ted platit 7000 a to už mi tedy přijde docela hodně.

martas14
12. kvě 2014

@78marcela jo do státního 😒 no 4 tis.stojí rozmrazeni, 1,1tis. transferova souprava no a 3,5 tis.AH ale ten prý kór u ketu doporučují možná jen u blast není potřeba 🙄

alarada
12. kvě 2014

@japro Já vím já jsem nevydržela. spíš manža nevydržel 😀

alarada
12. kvě 2014

@jesie28 dnes je to přesně týden, takže na testování je ještě brzo

japro
12. kvě 2014

@martas14 my transferouvou soupravu neplatíme tedy ta yb se platilu i u ET že ? rozmražení netuším a co je AH ?

kvetinka84
12. kvě 2014

@martas14 Holky, chtěla jsem testovat zítra a teď jsem si uvědomila, že nemám koupený ten test🙂 Tak pro něj musím zítra dojet, tak asi až ve středu, chtěla bych testovat ráno. Manžel teda chce vydržet až do pátku, kdy máme ofiko testovat. Dneska mi hladil bříško a říkal malému, že tam máme sourozenečka, tak mi vyhrkly slzy, on tomu tak věří, nechci nás všechny zklamat

suzik161
12. kvě 2014

@78marcela užij si ten zítřek a raduj se skoro těhulko!!!

martas14
12. kvě 2014

@japro no u et se neplatí, tam je možná učtovana na pojišťovnu, ale u ket jsem jí platila, AH je asistovany hatching, to je narušení obalu embrya, aby se mohly hned zakusovat....dávali jsme i u et, doporučují to asi vždy když to není expandující blastocysta

martas14
12. kvě 2014

@kvetinka84 JoJo chlapi tomu vždycky věří i můj neztrácel víru až do krve a nechtěl tomu uvěřit a teď už je zase stoprocentně přesvědčený, že vyjde ten ket 🙂 neboj nezklames určitě tě tam už čekají pěkné dálnice, musí se to tu už v dobré obrátit 😉

78marcela
12. kvě 2014

@suzik161
díky moc. Užiju si dny volna a pak se uvidí.

kvetinka84
12. kvě 2014

@martas14 Díky, kéž by mě tam čekaly //, ve středu dám vědět, jak to dopadlo.