Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

suzik161
14. kvě 2014

@78marcela čtu tu na netu , že v těhotenství si můžeš vzít max paracetamol. Chudáku, ty prckové nám dávají zabrat

78marcela
14. kvě 2014

@suzik161 no a to mám jet tlumočit do Rakouska. Teď jsem to přesunula na odpoledne. Snad bude lépe. To si tedy užívám. Myslíš že za to můžou oni?

suzik161
14. kvě 2014

@78marcela To asi ne, ale všechen ten stres, teď jsem to četla, že se máš vyhýbat stresu, je to jeden z faktorů pro rozjetí migrény a obzvlášť v těhotenství

78marcela
14. kvě 2014

@suzik161 člověk by řekl že jsem v pohodě. Nemáme žádné velké problémy. Při minulém IVF jsem měla mnohem více stresu, bydleli jsme v pronájmu, teprve jsme kupovali byt, rekonstrukce, do toho jsem přišla o práci. Teď můžu byt naprosto v klidu. Ale ono asi to vypětí, jestli se podaří.. No nevím kdy to přejde. Tolik tedy k mým plánům jak si užiju volné dny procházkami a návštěvami kamarádek. Teď můžu leda navštěvovat záchod.

suzik161
14. kvě 2014

@78marcela Neboj ono to přejde a zase bude líp, teď se to všechno nakumulovalo a za chvíli to povolí, hodně pij 😀 (ode mě to zní divně) a odpočívej!!!

78marcela
14. kvě 2014

@suzik161 jo jo, ležím jak lazar a přemýšlím jestli zvládnu rohlík.

renda12
14. kvě 2014

holky když chci na masáže a na cvičení mojžíšové a chci napsat předpis od lékaře kdo myslíte že mi to spíš napíše prakt.lékař nebo gynekolog???mám strach at na mě nehledí ,ale proč by měli z jejich kapsa to nepůjde přece

kvetinka84
14. kvě 2014

Holky, takže já rozjíždím tu těhotenskou vlnu. Je to taaaaaaam //. Mám příšernou radost. Před chvílí jsem přivezla z města testy a rovnou je udělala, i když jsem měla trochu výčitky, že to není z té ranní moči a toto na mě vykouklo......POZITIVNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kvetinka84
14. kvě 2014
78marcela
14. kvě 2014

@kvetinka84 no hurá hurá hurá, tak to je úžasné, já věřím, že příští týden se přidán, když jsi to tak krásně rozjela. Skvěle skvěle.
A co ostatní tehule, kdy už nám ukážou své dvě čárky?

kvetinka84
14. kvě 2014

@78marcela neboj, vyjde to, hlavně se snaž nenervovat a věřit tomu, já tomu opravdu věřila. Jasně, sem tam ve mě hlodaly pochybnosti. A kor když jste zaváděli 2 bojovníky. Držím palce. A co migréna, je to lepší?

kvetinka84
14. kvě 2014

@jesie28 Jak jsi dopadla na té krvi?

jakoubekzdenka1711
14. kvě 2014

@kvetinka84 to je super, huráááá tak ještě srdíčko a je vymalováno, 😉 😉 😉 😉

jinak nám se všechny 3 bobánci drží tak si zítra jedu v 12,45hod na et, jestli budu mít 1 nebo 2 to nevím uvidíme kolik mi jich tam dají, chci taky naskočit na vlnu prosím !!!!!!!

kvetinka84
14. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 tak to jsou super zprávy, že se všichni 3 drží. To si myslím, že je úplně obr úspěch při min. stimulce

no právě, to bude zase další čekání, teď 2 týdny na test, teď další 2 týdny na UZ....

jakoubekzdenka1711
14. kvě 2014

@kvetinka84 neboj to zvládněš máš taky nás!!!!! 😉 jsou to bojovníčky tak snad pořádně zabojují, mám docela nervy, ale uvidíme co osud přinese, ☹

kvetinka84
14. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 ani nevíš, jak mi to pomáhá, že to tady můžeme probrat

78marcela
14. kvě 2014

@kvetinka84 no já se včera cítila krasne těhotně, dnes vůbec. Migrena stále řádí ale žaludek je klidnější, už jsem mu tam poslala i oběd. Sice chvíli žaludek protestoval, ale už se zklidnil. Měla bych jet na nákup. Moc se ale ještě necítím.

78marcela
14. kvě 2014

@kvetinka84 já se snažím přesvědčovat se, že tam bobisky mám a že se jim u mě líbí. Ale pochyby vrtaji, to je fakt.

martas14
14. kvě 2014

@kvetinka84 tak to jsou krásné testiky, hned je lepší den vid' 🙂 moc ti to přeji holka a jede se dál, za chvíli srdíčko a zase se budem radovat... 😉

martas14
14. kvě 2014

@78marcela tak snad je ti už líp holka neboj vlna je tu a čeká už na tebe 😉

martas14
14. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 a ty zítra taky šup šup pro bobanky a jedes na vlně taky, to je jistý 😉

martas14
14. kvě 2014

@renda12 já teda ani nevím, že to předepsat jde, jsem si myslela, že si to musíš vždy platit 🙂 ale jinak asi když je to s plodnosti tak spíš gyndar, to se budeš muset zeptat osobně, těžko říct..... A na co chceš cvičit, však máš po et né?

78marcela
14. kvě 2014

@martas14 se těším moc že se svezv na tehu vlně a hlavně že se na ní udržíme celých devět měsíců.
Přála bych to nám všem takové krasne testiky, holky.

martas14
14. kvě 2014

@78marcela no já na tebe holka vsazim, že mi ji tu pěkně udržíš až do června 🙂 ty přestoupíš na tehotenskou annám předáš tu dvojkovou 🙂 🙂

78marcela
14. kvě 2014

@martas14 no jak chcete holky, já vám klidně tu dvojkovou předám. Jak myslíte. Ale já jsem stejně vnitřně přesvědčena o jednom dítěti. Zdálo se mi o holčičce, tak to bude jedna holka. Ale je mi jasné, proc chceš dvojky, to ta večeře, je mi to úplně jasný 😀

renda12
14. kvě 2014

@martas14 ahoj tak jsem byla už u doktorky tak et jsem,ale úplný konec po týdnu et jsem dostala silné bolesti a krvácím už 3den po prvním dni ze mě šly hnus kusy ale už je to lepší už mám jen měsíčky a bolí mě vaječníky ,ale to už od odebrání vajíček takže tj už 14dní.tak bylo mi navrhnuto cvičení mojžíšové a fyzioterapie a masáže že můžu být někde bloknutá .doktorka mi předepsala 15 procedůr vše mi bude hradit pojištovna ,protože ta paní má smlouvu s pojišťovnou tak jsem ráda aspoň tak

japro
14. kvě 2014

@78marcela to mě je líto že ti je zle .... tak snad už je lépe..... jj jak řikáš tím že jsme na IVF je na prd tím že se mooooc pozorujem ale prostě to tak je no máme to kažká bylo by fajn na to zapomenout a poznat to až když MC nepřijde drž se .......

japro
14. kvě 2014

@kvetinka84 gratulovala jsem vedle ale jsem z toho jak omámená a na měko :-* už jsi volala k Aplináři?

japro
14. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 paráda to jsem moc ráda že je vše na jedničku 🙂

martas14
14. kvě 2014

@78marcela né já myslela dvojkovou vlnu jako čárky na testu // 😀 😀 😀 ale to si piš, že ti přeji i dvojčatka ať to máš z jedné vody na čisto 🙂 a plus samozřejmě nepatrný bonus pro mě 😀 😀
Ale i ta holčička bude úžasná co se ti o ní zdálo 😉