Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
22. dub 2014

@karolakmn tak to mě mrzí holka 😔 pobreč si ale boj nevzdávej, určitě se to povede, jen je to někdy cesta necesta bohužel 😒 jak říkají holky třeba na tebe čeká to pravé embryjko v mrazáčku, dcerka tě doma určitě utěší , nabereš sílu a šup pro sněhuláčka 😉

martas14
22. dub 2014

@jesie28 jo a gratuluji k osmi kouskám, jestli jsem to pochopila správně...

pedotra
22. dub 2014

@martas14 určitě to zvládnou máš jich dost já byla dnes na Uz a opu bude v pátek eště potrebujou trošku dorost.

mmarch
22. dub 2014

@martas14 jeste nevim, kdy budu testovat, ale 14dnu to urcite nevydrzim.k tomu zamrazeni-nejlepsi je zamrazit blastocysty to jsou 5-6.denni embrya a rychlim zpusobem -vertifikace, je mnohem setrnejsi a od pomaleho mrazeni se uz pry ustupuje-vyklad embryolozky.tak jsme si dali zamrazit 2blastoc.do jedne pipety a treti zvlast, oni pak rozmrazuji celou pipetu a vsechna embryja v ni, proto to jedno zvlast na pripadny dalsi pokus

jesie28
23. dub 2014

@martas14 jé tak to se omlouvám, že jse tě nepoznala, ale jak jsem pak vkročila do sesterny, tak jsem si pak říkala, jestli jsi to nebyla ty 🙂 . Příště do mě drcni 😀 . Tak to máte pěkný počet. Držím palečky, ať se jich spoustu oplodní. Nejlépe všechny. Kolik si jich budeš chtít dát? Já ještě dosala léky a odběr v pondělí nebo úterý. Manžel má zrovna noční 😒 Snad to nějak zvládneme.

jesie28
23. dub 2014

@karolakmn když máš ještě zamraženo, tak jdi hned. 😉 Aspoň to využiješ. Já jsem dostala od 2 DC náplasti Estrapatch a Utrogestan. U nás bohužel k transferu nedošlo, embrya by nepřežily transfer ☹ , Tak jsme šli znovu do IVF. Držím palečky 😉

martas14
23. dub 2014

@pedotra už je jen trošku dokrmíš a v pátek na opu a pak už budeme obě tak zvaně v čekárně 😉

martas14
23. dub 2014

@mmarch tak to je fajn, že máš ještě tolik mražáčků, ale přeji ti abys je v devitiměsíční době nepotřebovala 😉

martas14
23. dub 2014

@jesie28 no já jsem ti chtěla něco říct, ale bylo mi blbé na tebe volat Jesie28 😀 😀 😀
velikonočních vajuch bylo nad očekávání, ale jsem zvědavá, kolik z nich bude embryjek, no hlavně aby mezi nimi bylo to jedno správné kuřátko 😉 nebo dvě, protože budu zavádět dvě, my s naším problémem máme největší šanci z čerstvých, minule jsme taky dávali dvě a udrželo se jen jedno....no chudák po noční to bude mít těžké, ale určitě to nějak dáte, hold mu na pokoji pak přenecháš postel po OPU a on to tam dospí 😀

pedotra
23. dub 2014

@martas14 jojo dnes posledni injekce hura a vpatek do toho hlavně aby to holky zvladly aspon nektery.
To budou nervi budu ti držet palce aby byly taky holki šikovny a držely se a aby to už vyšlo.Moc bych si přala aby už sme byly kompletni rodina.... 🙂

martas14
23. dub 2014

@pedotra jupííí poslední pigáro, to jsem taky píchala s radostí a večer pak ještě pregnyl, my tu s mužem maturovali u toho jak správně ulomit tu ampuli 😀
na pátek nic zatím nemám, takže si píšu do harmonogramu hlavně držet palce 😉

pedotra
23. dub 2014

@martas14 jo to ulomení ampule to je neco vetšinou mi to rupne jinde.
a děkuji moc za palečky.Co pak bereš za leky na udrženi embrii ja mam předepsanej utrogestan.. 😉

martas14
23. dub 2014

@pedotra no první se tak ulomila debilně, že byly střepy všude, no moje nervy ještě že jsou tam dvě ty vody a stačí jedna 😠 fakt už jsem viděla jak si rvu střepy do břicha, až pak manža došel na to že se to musí nějak do protivky jak je tam tečka nebo co a pak už to šlo....
no včera mi píchli agolutin, ten je prý na dva dny, no a od zítra už zavádím taky utroš, bléé ten je fakt otravnej, víc než ty injekce snad 😀

jesie28
23. dub 2014

@martas14 😀 tak příště můžeš volat Hanko 😀 😀 😉
@pedotra super, tak teď už to půjde snad rychle. Já už bych to taky chtěla mít za sebou 😒

jesie28
23. dub 2014

@martas14 tak to s tebou souhlasím, že utroš je hnus. Dělá pěkný bordel. 😖

martas14
23. dub 2014

@jesie28 jo tak to já bych ráda, jsem Martina 😀 tak si pak pokecáme v čekárně na utz až půjdeme na kontrolu srdíčka 😉 😉 jo jo bordel, ale polykat to taky nejde bo to je pak člověk jak sjetej 🙂

dagin
23. dub 2014

@martas14 tak já utrogestan polykám 1-1-1 a na noc 1 zavádím .. a tělo už si zvyklo 😉

renda12
23. dub 2014

@dagin já když ho beru mák mám 2-0-2 a pouze zavádím

martas14
23. dub 2014

@dagin no já mám celkem hodně nízký tlak, takže se mnou to teda mává dost, já jsem jednou málem úplně odpadla a taky mám 2-2-2 což už je dost šest denně 😒

dagin
23. dub 2014

@martas14 já mám také tlak nízký a mávalo to se mnou, ale zvykla jsem si ... a taky jich nemám tolik. Ale co, my už to všechno nějak vydržíme - hlavně, když to stojí za to 😉

martas14
23. dub 2014

@dagin přesně tak toto je to poslední 😀

suzik161
24. dub 2014

Holky, tak dneska byla první injekce. Myslela jsem, že ji do sebe nevmáčknu, to bylo množství 😀 už v tom zase lítám 😉

78marcela
24. dub 2014

Dnes čtvrtý den od norethisteronu a ms stále nikde...nemáte někdo zkušenosti, jestli vám to přišlo do dvou tří dnů po vysazení norethisteronu, jak mi řekli v CAR? Nevím, jestli ještě počkat nebo volat...

martas14
24. dub 2014

@78marcela no ten tvůj lék neznám, ale mě řekli před druhým ivf, že mám brát utroš, aby to pak pěkně přišlo ta ms na čas a taky řekli, že to do tří až čtyř dnů po vysazení příjde no a přišla pátý den 😀

martas14
24. dub 2014

@suzik161 no prosím nic, nic a už jsi taky simulantka jak já říkám 😀

japro
24. dub 2014

@suzik161 paráda drž se 🙂 já jdu zítra na ultrazvuk 🙂

78marcela
24. dub 2014

Tak se zdá že konečně ms dorazila, přinejmenším je na cestě. Už o sobě dává vědět. Tak zítra začínám stimulovat

japro
24. dub 2014

holky já jdu zítra na kontrolní ultrazvuk tak sem zvědavá jaká bude uroda a kdy si mě pozvou na odebrání vajíček či co a jak 🙂

japro
24. dub 2014

@78marcela no paráda 🙂 tak se drž 🙂

78marcela
25. dub 2014

@pedotra
Držím na dnešek pěstí ať se vše v pořádku zadarí a ať máš hezkou a kvalitní úrodu.
@dagin
Jak se daří ? Jsou nějaké novinky u tebe? Stoupá hcg? Kdy máš někam jít?

@japro co na utz, vše v pořádku?

u mě se stimulace odkládá, pořád jenom slabé spineni, to není žádná ms, tak uvidím dneska, snad bych mohla začít stimulovat od zítřka. Nějak na mě padla deprese, z toho čekání a to Jenom má přijít ms a furt se nic neděje a dva měsíce pořád jen na něco cekam.
nemáte někdo pozitivní zprávy, nebo test s // abych se potěšila že to fakt funguje?