Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

petapal
8. kvě 2015

@jesie28 tak ja od 3 dne citim obcas podbrisek a kriz taky

petapal
8. kvě 2015

@jesie28 ja byla doma od pondelka.Zitra jdu jen od 8-11h do prprace.A pak od pondelka

petapal
8. kvě 2015

My mame hodne spatny spermiogram.Mame ICIS 29.4. OPU a ET 4.5. 1 morulka a jedno 10 ti bunecne embryo

tere_
8. kvě 2015

@danov84
Ja mela et 3.5. A testovat z moci mam az 20.5.!!! A ms by mi mela dorazit max 13.5. Doufam ovsem ze ji dlouhooooo neuvidim. Jsi jedna z mala co ma crinone, v jakem caru jsi?

tere_
8. kvě 2015

Holky, ET byl 3.5. Po prodlouzene kultivaci petidenni, myslite, ze mohu v pondeli testnout?? Nebo je brzo? Dekuju🙂

danov84
8. kvě 2015

@tere_ jezdime do Reprofitu. Myslis, ze ten Crinone je naprd?

tere_
9. kvě 2015

@danov84 crinone: me osobne sedel mnohem vic nez utrogestan. Mnohem mene vedlejsich ucinku. Taky se zavadel jen vecer. Ale prekvapive mi vuci utrogestanu neudrzel po iui mesicky. Po urogestanu jsem to vzdy dostala teprve kdyz jsem jej vysadila, s crinonem jsem zacala krvacet i pres to, ze jsem jej brala a nestihla jsem si ani udelat test. Pry se okolo crinonu udelal velky humbuk, ktery ted uticha... Ale kdo vi. Je to posledni, pry nejlepsi. Me dali na vyber, co tedy chci. Pry je to jedno. Radsi jsem vybrala nakonec utrogestanove zlo, zda se me isobne silnejsi... Ale trpim na nem.

jesie28
9. kvě 2015

@petapal
@tere_
@danov84 ja mám zavedený dve jedničkový moruly. Tak snad z toho něco bude. Já jsem nikdy blasty neměla. Taky mám utrogestan 3*1 tabletu a ještě lepím wpo třech dnech náplasti Estramax. Já jsem se bála,že na Ket ani nepůjdu. Začala jsem den před tím špinit. Ultrazvuk byl ale v pořádku a doktor říkal, že to byla.probíhající ovulace.Tak.snad to bude vše ok. Na krev jdu 18.5

lloupacek
9. kvě 2015

@jesie28 morula je nizsi vyvojivy stadium nez blasta?
Takze kdyz jsem mela hatchujici blastocystu tak to je asi nejvyssi stadium co?

apolla
9. kvě 2015

@lloupacek ano,nejdřív se dělí na několik buněk, pak vznikne morula a pak blastocysty,která začne hatchovat-praskat,a tak se lip a rychlém zavrta do dělohy. Je to to nejlepší stadium k transferu.

danov84
9. kvě 2015

@tere_ dekuji za vysvetleni 🙂 myslim, ze by nne v Reprofitu nedali nejakej blaf, i kdyz si s tim Crinonem tak pripadam. Zavadim ho rano. Ven mne nevytece kapka krve, uvnitr jsu zakrvacena ☹ a zatim ty, co to braly, tak to dostaly o☹ vzdyt jsem jim tam nechala 30tisic, tak snad nechcou, abych prisla znovu 🙂a kdy se muzu koupat ve vane?

jesie28
9. kvě 2015

@danov84 jj blastocysta by měla být nejlepší. Nám se teda zadařilo 2* s morulkama akorát to podruhý nedopadlo. V 17tt jsem potratila. Já jsem se koupala ve vaně snad až po porodu 😀 Měla jsem strach. Kamarádka byla těhu i v termálkách a v sauně. Ale.co jsme po.IVF,tak si daváme na vše víc pozor. 🙂

apolla
9. kvě 2015

@jesie28 v 17tt? To je hrozné,to už bych byla přesvědčena,ze vše dobře dopadne

danov84
9. kvě 2015

Po porade s Reprofitem odjizdim na pohotovost pro utros☹ myslete na nas

apolla
9. kvě 2015

@danov84 co se děje? Drz se!

danov84
9. kvě 2015

@apolla zacla jsem mirne krvacet a dr. Mi rikala, ze si mam zajet pro utrogestan. Ten crinone by mi to spustil

jesie28
9. kvě 2015

@apolla taky jsem si myslela, ze ty nejhorší měsíce mám za sebou. 😢 Bohužel se stalo a ještě k tomu 26.12. Tak snad letošní vánoce budou veselejší.

jesie28
9. kvě 2015

@danov84 držíme moc palce, ať je všechno v pořádku.

lloupacek
9. kvě 2015

Ja mela hatch blasto a stejne hovno z toho🙂

danov84
9. kvě 2015

@jesie28 tak jsem zpet.mam 2 baleni utrose a dej se vule bozi 🙂

jesie28
9. kvě 2015

@danov84 to bude dobrý, uvidíš.😉
@lloupacek známá taky měla dokonce 2 blasty a nic.

danov84
9. kvě 2015

Zavedla jsem ho ted

apolla
9. kvě 2015

@danov84 taky od včera zavadim. Mám 3 balení.

danov84
9. kvě 2015

@apolla a ty jsi do vcerejska byla bez niceho?

monak85
9. kvě 2015

@danov84 Proč teda ten Crinone dávají, když spouští krev? :-O Já jak pichala ten Agolutin, tak ten právě krev stavi.. Určitě dobře, žes tam jela.

danov84
9. kvě 2015

@monak85 to nevim, jestli pomohlo ☹ krvacim slabe pprad

monak85
9. kvě 2015

@danov84 Neves hlavu, kamarádka začala krvácet týden po ket, obrecela to a nakonec jsou z toho dnes už 3,5 roku Markétka a Jiřík. 😉

apolla
9. kvě 2015

@danov84 do patku jsem pichala agolutin a od patku zavadim utrogestan.

jesie28
10. kvě 2015

@danov84 tak jak se daří. Zastavilo se to krvácení?

danov84
10. kvě 2015

@jesie28 dekuji za optani. Jojo, zastavilo 🙂 tak uz jen cekat na test. Beru to bud a nebo ☹