Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

olinkak
13. čer 2014

@karolakmn neboj, neposralo mě píchá teď na obou stranách 🙂 a to sedím na prdeli 🙂

bien_1987
13. čer 2014

doktor dnes na prvním UZ viděl jen 6 folikulů, připadá mi to málo :(

ea09
13. čer 2014

Ahojky děvčata, poradíte na jakou kliniku na reprodukci Brno Dik za radu

78marcela
13. čer 2014

@ea09 já chodím do Reprofitu. Jsem spokojena. Chválí si i Helios.

78marcela
13. čer 2014

@bien_1987 neboj. Mě jich viděli patnáct a bylo jich 33. A ono stačí i jenom jedno nebo dvě.

pavlina1976
13. čer 2014

@bien_1987 Neboj, mě viděl 8 a měla jsem 11 krásných zralých vajíček 😉 . Kvantita neznamená, že je to v pořádku, o to jsou pak kvalitnější ta vajucha 😉

pavlina1976
13. čer 2014

Tak děvčátka, teď jsem naporcovala 10kg domácího hovězího 😉 . Jsem hotová 😅 . bolí mě všechno 😉 . Jdu spinkat, dobrou děvčátka, hlaďte hezky bříška i s miminkama a s vajuchama 😀

jesie28
13. čer 2014

@ea09 já chodím s marťas 14_ s Marťou na Obilňák. Oběma se nám zadařilo hned napoprvé. 🙂

bien_1987
14. čer 2014

@pavlina1976
@78marcela
holky diky. snad jeste nejake za ten necely tyden vyrostou.
my musime delat pgd,tak jsem jich chtela hodne, at je z ceho vybirat :(

78marcela
14. čer 2014

@bien_1987 uvidíš že ještě nějaké bude. A kde si to necháš to Pgd, chodíš do Heliosu nebo už to dělají i někde jinde?

bien_1987
14. čer 2014

@78marcela já chodím do Zlína, ale přímo tam to nedělají, budou buňky z embryí posílat do Gennetu do Prahy

japro
14. čer 2014

@martas14 jj díky to tedy přijde ti mě že mám nejhorší masku na vyrobení ale druhej svědek jde za oslíka jen ten to pojal uplně jinak a pujčil si to v praze v pujčovně to mě nepřijde moc srandovní .... a blbé je ještě něco bude mít kopítka 😀 tak nevíme jak se podepíše ale to bude jeho problém 😀

japro
14. čer 2014

@martas14 jj to já na popohánění jsem dobrá 😀 až mě to právě někdy štve samotnou 😀 pořádek dělá přátele 😀

@pavlina1976 ahoj tak ses aspon zasmála jj jak řikáš občas je složité si tu dobrou náladu udržet začínám študovat na WC jestli je vše v pořádku ☹ občas se bojím ale pak do mě střelí ta má dobrá naálada a vím že nikolka tam je 🙂 taky to mám tak jak řikáš chviku jako že to mám dostat a pak zase vubec nic .......

Jinak včera jsem s kámoškou děla oznámení na tu veselku a dnes jedu k našim jezdím tam vždy každou druhou sobotu 😉 a budu zkoušet už celej a hotovej kostým draka 😀 tak se těším ... to bude sranda

japro
14. čer 2014

@lucijete paráda tat ta se pořádně zakousne a je fajn že vše poběhlo na jedničku 🙂 mě manžel donesl kytku na odběr vajíček tedy po něk když mě vyzvedával tak to bylo nádherné a dojemné 🙂 opatruj se 🙂

japro
14. čer 2014

@olinkak no super to jsou dobré zpravy 🙂 jen tak dál a pondělí je za chvilku a bude to šup šup a budeš mít mimi v bříšku 🙂

japro
14. čer 2014

@karolakmn no já to loni dostala i přes utrogestan ☹

japro
14. čer 2014

@karolakmn
@pavlina1976 holky jj je to složíté to čekání já doma ještě cvrčka nemám a 35 na krku ale já se ted dočká 🙂

pavlina1976
14. čer 2014

@japro Opavdu si myslím, že tam Nikolka je už pěkně zavrtaná 😉 . Jé ten kostým, to jste fakt hrozně šikovný s mamkou, pošli sem fotku, jsem hrozně zvědavá 😉 . Tak to dnes budeš mít fajn den a nebudeš na to muset tolik myslet 😀 . Já se taky pozoruju, jak blázen, a stejně vím, že je to k ničemu. Teď už je stejně rozhodnuto, buď zavrtaný jsou a nebo ne 😕 . Ale jsem přesvědčená, že jo 😕 . Udělala bych si test dřív, ale dřív než 20.6. to nemá cenu, včera jsem píchala poslední pregnyl 🙄 . Já si pozoruju pořád prsa, vůbec mě nebolí, sice žíly vystouply, ale...... 😀

pavlina1976
14. čer 2014

@bien_1987 Ahoj, tak to chápu, ať je z čeho vybírat, ale určitě se tam dva bojovníčci, kteří budou na jedničku najdou 😉 . Ten počet je fakt v pohodě a uvidíš, že jich tam bude víc 😉 . Držím moc pěsti 😉

dagin
14. čer 2014

Ahojky holky! Postupně vás tu sleduju, jste krásně aktivní, až to ani nestíhám dočítat 😀 . Přeji vám všem zavrtaná miminka a ať se vás drží jak klíšťátka. Věřím, že vám to všem vyjde ... musí, zasloužíte si to! A i vám, co čekáte na stimulace ...
U mne polevily nevolnosti, tak se cítíme lépe. V pondělí nás čeká screening, teď jsem ve 13tt. Je ve mně malá dušička - ale věřím, že bude vše v pořádku a konečně si začneme těhulkování užívat naplno. Ještě jsem v práci, ale už jen 2 týdny a nastává 2měsíční pohoda a po prázdninách asi už budu doma ... uvidíme 🙂

dagin
14. čer 2014

@olinkak Já jsem mívala taky docela šílené stavy po Gonalu. Nevolnost, motání hlavy ... měla jsem hodně vajíček - 30 - tak mi hrozil i hyperstimulační syndrom, ale asi jsem ho přepila 😀 . Píchání v podbříšku, tlak, nafouknuté břicho ... ale vše odeznělo po píchnutí té poslední injekce na dozrání vajíček, já jsem měla pregnyl.
Jinak takovým "náhradním tatínkem" našeho miminko je taky Dr. Křenek ... taky jsem se k němu vždy těšila 😀

bien_1987
14. čer 2014

@dagin je moc milý, vypadá fakt mladě! Takový roztomilý je🙂

lucijete
14. čer 2014

@martas14 a s stěmi pracovními jmény....všimla jsem si, že je tady už Nikolka, Adélka a Agátka🙂 no u nás to musí být jedoznačně Toník.....ten měl včera svátek🙂))

ea09
14. čer 2014

@78marcela ahojky ,prosím tě chci se zeptat někde jsem četla že než se půjde na umělé tak se má první zkusit inseminace Děkuji

78marcela
14. čer 2014

@ea09 určitě to není podmínkou. Je to možnost, šetrnější, k tělu, levnější. Ale to procento úspěšnosti není tak veliké. My jsme šli rovnou do IVF..

78marcela
14. čer 2014

@lucijete kluk Tonik a holka? Já chci Gabinku a kluka asi Michala. Sice se mi líbí víc Marek a Martin ale přítel chce Michala, tak ať je po jeho, když holka je podle mě. Už aby ale bylo miminko ať už je to kluk nebo holka.

kvetinka84
14. čer 2014

Ahoj holky, od včera to u nás stojí za to, celou noc jsem strávila na záchodě, asi nějaká střevní chřipka, nebo jsem něco špatného snědla, nevím, každopádně hrůza, šílené křeče, průjem, zvracení. Od rána je trochu líp, manžel mě nechal vyspat, ale břicho bolí pořád a teď jsem začala špinit. Asi vyrazím na pohotovost. Já prostě nemůžu být v klidu.....

78marcela
14. čer 2014

@kvetinka84 no tak honem raději na pohotovost. Je to blbé ale prohlédnou tě a budeš v klidu a a případně ti můžou dat léky aby se to zastavilo to spineni. Radši hned jeď.

pavlina1976
14. čer 2014

@daginahoj,To víš, že bude screening v pořádku, co by tam asi bylo 😀 . Krásné a zdravé miminko to jo 😀 . Já jsem 5 den od Ket a nic necítím, nic mě dnes nebolí. Je to na palici 😕 . Doufám, že brzo budu řešit screening ve 13 tt 😉 . Opatruj se a užívej si těhulkování 😉

pavlina1976
14. čer 2014

@kvetinka84 Jéééé, tak honem na pohotovost, ať tě zkontrolují a mimi. To je hrozný, že je ti tak špatně, to mi je líto, zrovna teď 😨 . Ale bude to v pořádku. Možná to může být i z toho horka, z přehřátí. Děj vědět, moc na tebe myslím a posílám energii ať ti je už lépe 😉