Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

catchulinecka
16. črc 2014

@78marcela ahoj Marci, jak se daří? 🙂

78marcela
16. črc 2014

@catchulinecka ahoj. Zrovna jsem dnes na tebe myslela, jestli už jste byli na dovolené nebo jak jsi na tom? U mě proběhla ta hysteroskopie, malý polyp odstranili. Dnes jsem si nachystala léky a začínám pomalu. Nejdřív si musím vyvolat ms a po ní stimulace na KET. Mělo by to byt asi v půli srpna. Po něm hned asi poletíme na dovolenou, aby to uteklo.

catchulinecka
16. črc 2014

@78marcela tak to je paráda, že to dopadlo dobře 🙂 moc dobře. no a mně ten KET v nativu samozřejmě nevyšel, sliznice ok, ale folikul nedorosl, tak jsem dostala prášky na vyvolání a mezi MS a ultrazvukem jsme odletěli na Kos 🙂 to byla parádička samozřejmě 🙂 no a ultrazvuk teď v pondělí dopadl dobře a KET mám naplánovaný na pondělí teď. beru už utroš a čekám 🙂 Moc ti přeju dovolenou, je to úžasné odreagování 🙂 už víte zhruba kam to bude???

78marcela
16. črc 2014

@catchulinecka no my už jednu dovolenou na Slovensku máme za sebou. Jezdíme tam rádi a nevadilo by mi jet znova, třeba na jiné místo ale zase tady někde blízko. Jenže přítel pořád chce Řecko, už o tom mluví druhý rok, takže asi budu muset v sobě překonat odpor k letadlu a letet. Prý to nevadí, ptala jsem se v Car. Že prý mají spoustu zahraničních pacientek a otěhotni skoro lépe než my Češky. Takže to v sobě budu mít postavený tak, že to dělám pro mimi a snad se to povede. Hysteroskopie by měla také pomoci. Tak jsem zvědavá.
No a to Řecko.. Mě je to celkem jedno, asi to bude nějaký last, přítel by chtěl asi Rhodos, mě je to jedno. Uvidíme, co bude v nabídce.

catchulinecka
17. črc 2014

@78marcela my jsme taky meli last na ten Kos, ve stredu jsem zaplatila a ve ctvrtek jsme leteli. Jinak Kos je jeden z nejzelenejsich ostrovu Recka, tak doporucuju 🙂 kez uz by se nam ta smula prolomila...ale recke klima bude mit urcite skvele podminky pro mimi 😉

delfi75
17. črc 2014

@catchulinecka ahoj, tak v pondělí držím vše, co mám. ...taky jsem Tě dlouho nečetla. 😉

78marcela
17. črc 2014

@delfi75 ahoj, chci se zeptat, jestli nevíš jaký je rozdíl ve femibionu s jodem a bez jódu ? Nevíš? Já si ho včera chtěla koupit v lékárně a tam na mě vybafli a já nevím jaký je lepší.

78marcela
17. črc 2014

@suzik161 ahoj, jak se daří ? Krvácení přestalo? Doufám že je vše v pořádku.

78marcela
17. črc 2014

@catchulinecka tak věřím že i tobě Řecko pomůže k mimi, že to řecké klima bude mít pozitivní účinek. My poletíme asi 3-4 den po transferu, abych se mohla koupat. To už bude asi o mimi rozhodnuto. Ale věřím že se zavrta a pak se na řeckem sluníčku bude krasne vyvíjet.

delfi75
17. črc 2014

@78marcela to se zeptej přímo v lékárně.ale já bych koupila bez jodu .pokud přijímás normálně ve stravě ,tak není důvod ...jinak na Tebe myslím a příští týden by byl výlet možný 😉

suzik161
17. črc 2014

@78marcela ahoj, krvácení přestalo, ale s ním odešlo i embryo. Teď už jsem 6.den po KETu 😀

78marcela
17. črc 2014

@suzik161 aha, tak to jsi myslela minulý pokus. Já tu tvoji zprávu na předchozí straně blbě pochopila, už jsem myslela že jsi včera začala krvácet. Tak to je dobře, že jsem to jenom blbě pochopila. A cítíš se fajn? Teď to určitě vyjde, budeš zítra testovat?
@delfi75 no super, kdy to plánuješ? Co hned v pondělí? To by se mi docela hodilo.,

suzik161
17. črc 2014

@78marcela nestraš!! Nn, zatím je vše dobré, zítra jsem 7.den, tak doufám, že mě zase něco nepřekvapí a budu testovat 😀 jj, už to snad vyšlo a prcek si tam dělá pěkné místečko 😉

78marcela
17. črc 2014

@suzik161 tak at je zítřejší test pozitivní...
já mám v plánu si na dovolenou nebrat testy, tak jsem zvědavá, jestli to tak opravdu dopadne...

delfi75
17. črc 2014

@78marcela Marci, aby jsi někde na ostrově pak nesháněla lékárnu🙂))

78marcela
17. črc 2014

@delfi75 jsem toho schopna.

catchulinecka
17. črc 2014

@delfi75 nebyla, ale poctive cetla 🙂 kazdopadne dekuju a ted si vubec nemuzu uvedomit jak ty?

suzik161
17. črc 2014

@78marcela
@olinkak
@lucijete
@kvetinka84 Ahoj holky, klidně se do mě pusťte, jsem jak malý nedočkavý dítě. Nevydržela jsem to!!!! Je to test z odpoledne, tzn. že je to naředěné. Mám strach aby to bylo zítra ráno lepší emoticon

suzik161
17. črc 2014
catchulinecka
17. črc 2014

@suzik161 ale vzdyt to je dusik 🙂 at sili!!! 😉

suzik161
17. črc 2014

@catchulinecka Je 😀 v reálu je to vidět líp. Doufám, že bude ráno silnější 😀 tohle je ve 2hod odpoledne, takže nic moc čas na testování 😀 Pregnyl jsem neměla, tak snad to bude lepší tentokrát 😀 děkuji

delfi75
17. črc 2014

@catchulinecka teď čekám na ms a stimulace na 2IVF....

78marcela
17. črc 2014

@suzik161 teď už to klapne, hezky do konce, super.

catchulinecka
17. črc 2014

@delfi75 aha, tak to moc štěstí přeju a mrazáčci z prvního byli nebo ne?

delfi75
17. črc 2014

@catchulinecka právě že nebyli...17 oplodněných vajíček, 10 se vyvíjelo a nic na zamrazení ☹

catchulinecka
17. črc 2014

@delfi75 ajajaj ☹ tak teď to musí vyjít, budu moc držet pěsti 🙂

delfi75
17. črc 2014

@catchulinecka děkujeme, hodně štěstí i vám 😉

olinkak
17. črc 2014

@suzik161 Super !! Já vidím ducha 🙂 Tak teď jen aby z toho byly pořádné dálnice 😉 😉 😉 😉 Držím pěsti !!!

kvetinka84
17. črc 2014

@suzik161 Páni krásný duch, na to že jsi teprve 6. den po Ket. A zaváděli jste jedno nebo dvě embrya? Držím palce, ať sílí, když nebyl pregnyl, tak to vidím nadějně 😉

lili_2
17. črc 2014

@karolakmn manžel má teorii, prý jeho spermie zmutovali a místo ocásku jim narostla zbiječka 🙂 .
Ale jak se nám to povedlo doopravdy tak to mi nedokázala říct ani doktorka.