Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

sasanka033
4. čer 2014

@musilka naprostej souhlas. mne tahle krava tak vystresovala, ze mi bylo dva dny do breku. v tomhle jsou treba sestry u apo neskutecny. to je uplnej balzam na dusi. byla jsem tam este pro naky papiry a ta jedna me skoro rozbrecela - mela tak nepredstiranej zajem jak se mam a co me ceka v cube, ze jsem odtamtud nechtela vubec odejit.

pavlina1976
4. čer 2014

@japro Krásná práce 😉 . Tak to bychom měly 😀 . Já už se těším až se přidám už v po hurááááá 😉 . Takže budeme jančit spolu 😉

pavlina1976
4. čer 2014

@olinkak Ahoj, vítáme tě 😉 . Určitě se ptej, rádi ti poradíme a hlavně tě podpoříme 😉 , to je nejvíc potřeba. Připrav se velký nervíky a hlavně na se pozitivně nalaď 😉 . Není to snadné, ale tady si opravdu radíme a pomáháme 😉 . Moc ti přeju, aby vše šlo skvěle a povedlo se na poprvé!!!!!!

sasanka033
4. čer 2014

@martas14
@pavlina1976
jooo, holky, se studii jsem to teda mela tak tak, to moje posraty FSH se zas zhorsilo. ted mam 11,7 a strop pro studii je 12, takze vo prsa. moje🙂
no a taky tadle ms bude vymodlena, od ty posledni stimulace leden/unor jsem naka rozhozena zas.
jinak teda musim souhlasit s @pavlina1976 ze uz je na case se schazet v jiny skupine! takze do boje 🙂

lucijete
4. čer 2014

@olinkak olinko, tak jsme se tu shledali🙂 držím palce!!!! Já jdu teď na KET

karolakmn
4. čer 2014

@kvetinka84 @martas14 tak dnes na utz 16mm největší folikul v pátek ještě utz... Snad nepopraskaji

martas14
4. čer 2014

@karolakmn tož držím všechno co mám ať je folik jak má a může se na ket 😉

silvik77
4. čer 2014

@olinkak Ahoj, mě čeká teprve první konzultace v centru, zítra. Jak dlouho to trvá od první návštěvy do začátku stimulace?

kytka12
4. čer 2014

@lucijete Ahoj jsem taky po ET v úterý. Jak se cítíš? Měla jsem lehký hyperstimulační syndrom, myslela jsem, že to přejde, ale to nafouknutí je pořád. Kolik sis dala embrií?

martas14
4. čer 2014

@sasanka033 jooo to my povídej, já se furt někam sunu do nových a prd z toho, ale tentokrát už nás skupina s názvem porod jaro 2015 nemine 😉 😉 vid' @pavlina1976 😀
A jak pak to že to zase tak spadlo? Poslední pokus jsi měla dost vajíček né?

sasanka033
4. čer 2014

@martas14 ja nemam nikdy dost vajec, nejsem dost slepice asi 😀 u kratkyho jsem mela 4 z peti foliku, u dlouhyho protokolu 8 z osmi, ale zas z toho bylo jen jedno dobry a jedno uchazejici embryo a zadnej nanuk:(

musilka
4. čer 2014

Holky dáme to to je jasňačka. Pro dceru jsem si byla před pěti lety 15.6. tak pro mě je to šťastné období a možná mi to vyjde úplně na stejný den "početí" bo dcera byla třídenní embryo takže "početí" 12.6. a teď pokud bude vyšlapovat moje sliznice jak má a embyjka se krásně rozmrazí a dokultivují na 5 dní půjdu na KET 17.6. a to je tedy stejný datum jako kdysi se Sofinkou. A světe div se Sofinka se mi narodila nečekaně na mé narozeniny tak slavíme spolu. Moc ráda bych si to zopakovala 🙂

pavlina1976
4. čer 2014

@martas14 Martinko tos vymyslela krásně 😉 . Hurá naše nová skupina se bude jmenovat porod jaro 2015 😀 . Hned jsem začala zase věřit na tisíc procent 😉 . Mám to jako ty, do ET vše OK a po ET schýza 😉

pavlina1976
4. čer 2014

@musilka Tak to je paráda 😉 . To jsi se připojila dobře, neb tady to je jistota, měly jsme s holkama dost hnusný období dva měsíce nazpět, takže teď se to zlomí 😀 . Přeju ať se mimi u tebe zahnízdí na 9 měsíců 😀

musilka
4. čer 2014

jj mám takový hnusný období už dva roky od KETu v červnu 2012..... ALe věřím že tentokrát už je to to správné období....

katulinkaaaaaaa
4. čer 2014

Ahoj holky...nas taky ceka asi s nejvetsi pravdepodobnosti ivf..mam za sebou 2 spontalni potraty a ted 1 zamlkle tehu :( v 10tt prestalo bit srdicko . a nasledovala revize delohy 2.6.2014:( pritel ma spatny spermiogram a tak nam bylo receno ze asi jedine ivf.. za 14 dni jdeme na konzultaci tak uvidime..chci se zeptat za jak dlouho od revize a vysetreni se da podstoupit ivf ??? za pul roku,rok??? s pritelem si mimco moc prejeme,ale zatim mame jen smulu..je to psychicky narocny..diky moc holky..a vsem vam drzim palce-.

78marcela
4. čer 2014

@martas14 taky se chci přidat do skupiny porod jaro 2015.🙂🙂🙂

pavlina1976
4. čer 2014

@katulinkaaaaaaa Ahoj, no to sis taky hezky užila ☹ . To je hrozný, to je mi moc líto ☹ . Taky jsem si to takhle zažila, je to smutný, otěhotníš už se těšíš a pak tohle 😒 . Já myslím, že nemusíte čekat tak dlouho, myslím, tak 3 měsíce. Ono se to vleče, než budete mít vyšetření, pak schválení pojišťovnou a najednou jsou 3 měsíce pryč 😉 . moc přeju, aby se zadařilo hned při prvním pokusu IVF 😉

pavlina1976
4. čer 2014

@78marcela To je jasný Mací, ty tam chybět určitě nebudeš 😀

suzik161
4. čer 2014

Ahoj holky, tak rozjeďte tu naši správnou, těhotenskou, vlnu!! Doufám, že na ni s vámi naskočím 😀 Já tedy až začátkem července, ale už se na to těším 😀 a všem vám držím palce!!!! 😉

78marcela
4. čer 2014

@pavlina1976 to doufám.. Ale jde na mě nějak deprese, přestávám věřit. Jak jsem minulé strašne věřila a teď se bojím.. No snad se to zlomí, když vidím jak jste všichni optimističtí. A určitě ta naděje a optimismus přijdou když budu vidět, jak tu krasne těhotnite jedna za druhou.

suzik161
4. čer 2014

@78marcela Koukej se přeladit, na positivní vlnu!!! Budeme v tom zase spolu a určitě nám to vyjde!!! Musí!!Nemůžeme mít smůlu furt. Nakoupíme vitamíny a nějaké vínko a bude to dobrý!!!!

martas14
4. čer 2014

@katulinkaaaaaaa ahojky je mi líto co vás potkalo, po revizi je myslím doporučena doba jak mezi ivf, takže tři měsíce, takže to extra dlouhá doba nebude neboj....jinak pokud vám šlo otěhotnět tak je určitě velká šance, že vám vyjde ivf, klidně i napoprvé, vyberou vám nějaké pěkné spermose a bude 😉 vyplac se, zanadavej si a pa hlavu vzhůru holka jsme silné a miminka se dočkáme...

martas14
4. čer 2014

@pavlina1976 koukám, že odpovidame už skoro stejně, no my jsme tak krásně ze synchronizované 😀 😀

martas14
4. čer 2014

@78marcela jasný holka všichni v tabulce už to máme předplaceny do této krásné skupiny 🙂 🙂
Neboj já jsem taky vždycky optimistická jen do transferu, pak jsem potento až za ušima 😅

martas14
4. čer 2014

@sasanka033 tak osm je slušný počet, škoda, že to nedotahly na mrazacky, ale vidíš Páju ta měla taky málo a buch v cube má snůšku jak blázen 😉 tak do třetice všeho dobrého holka

pavlina1976
4. čer 2014

@martas14 No za tu dobu Martinko 😖 😉 . Vlastně nevím co za smajlíka tam mám dát. Je to spíš smutný, než radostný 😒 . Ale v nové skupině bude veseleji 😉 a zase budeme spolu 😀

pavlina1976
4. čer 2014

@78marcela Marcelko jsem na tom hoooodně podobně 😒 . Já se už bojííííííím ani nevíš jak 😉

kvetinka84
4. čer 2014

@japro no tak to jsou super zprávy, takže zítra šupky dupky pro mrazáčka🙂 A u koho jsi teda nakonec byla? To jsou super zprávy a hned budeš klidnější

kvetinka84
4. čer 2014

@karolakmn jééé tak to jsou super zprávy, věřím, že to klapne, v pátek to bude OK a příští týden bude KET