Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

pavlina1976
13. čer 2014

@martas14 v nouzi a v kostýmu poznáš přítele 😀 , to je krásný Martinko 😀 . Ty jsi mě zase pobavila 😉 . A co jak zobeš tabletky? mě už začíná hrabat, myslela jsem na tebe, jak ze začátku je lehký věřit, že tentokrát to prostě vyjde, že je to jasný! Jak ubejvají dny, tak ubejvá i ta neochvějná víra 😕 . ale zatím se mi daří to překonávat docela obstojně a Adéle a Agátě věřit na 100% 😀

lucijete
13. čer 2014

Tak holky, KET úspěšně proveden, mimíska mám u sebe a jinak to nebude. Dle embryoložky se rozmrazení krásně povedlo a na obrazovce na sále už vykukoval!!!!!! Hatchující, či jak😀 Tak snad to je dobré znamení. Jinak zas sem nafasovala léků a léků ale pro tu naši lásku cokoliv. A od mojého sem dostala kytičku....krásnou....dokonce mě to i dojalo🙂 Takže teď lehárko, odpočinek ať se může krásně zavrtávat.

78marcela
13. čer 2014

@lucijete to je pěkné, ta kytička. Držím pěstí ať se miminko drží.

bien_1987
13. čer 2014

@olinkak ahoj, tak jak jsi dnes dopadla?

olinkak
13. čer 2014

@pavlina1976 Ahoj Pavlínko, tak po dnešku samé dobré zprávy, UTZ- 11 folíků, ideální velikosti, další asi 4 menší, které prej ještě můžou dorůst, sliznice 11mm, zítra píchám naposled HURÁ -gonal a cetrotide ráno a večer přesně ve 21:00 ovitrele na prasknutí folíků, na sál jdu v pondělí v 9.00 ráno, tak doufám že všechno dobře dopadne a že folíky budou plné vajec 🙂 Jinak tobě držím moc palečky aby se drobek pořádně zakousl a pustil se až za 9 měsíců !!!!!! Se sliznicí už jsem klidnější roste 🙂 !!!! takže chystáme živnou půdu pro embrijko 🙂 jejda já jsem napjatá jak guma u spoďárů, kolik z nich bude zralých a jestli se potvůrka potom zakousne a udrží !!!! Po pondělku budu v půlce našeho snažení a pak mě čeká spousta napětí do prvního kontrolního testu .....to je ještě tak strašně daleko .... musím žít teď přítomností a ta je zatím pozitivní...tak snad to na této vlně vydrží co nejdýl..přeji to tady všem, jen samé dobré pozitivní zprávy !!!!!! 😀 😀 😀 😀

olinkak
13. čer 2014

@bien_1987 Ahojky zlato viz výše 🙂 doufám že to bude i nadále takto pokračovat a u všech !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olinkak
13. čer 2014

@karolakmn držím palce !!! To vyjde !!!!!

olinkak
13. čer 2014

@kvetinka84 Ahojky, já bych zatloukala, řekla bych že mám podrážděný žaludek a beru léky proti překyselování a na ně se nesmí pít alko a je to 🙂 😀 😀 😀

pavlina1976
13. čer 2014

@lucijete Ahoj, tak moc gratuluju 😉 , už má mimi u sebe. Paráda 😀 a přidáváš se do klubu // 😀 , jinak to být ani nemůže 😉 . mě trochu pobolívá břicho, ale fakt jen trochu, prsa nic 😉 . Ale myslím, že se holky zakusly 😀 . Jsem z toho čím dál nervoznější 🙄 . Hezky se opatruj a odpočívej 🙂

olinkak
13. čer 2014

@lucijete Lucinko, tfuj tfuj tfuj, držím moc palečky aby se pořádně zavrtal drobeček malý a držel a držel a držel a držel a držel a držel prostě všech 9 měsíců !!!!!!!!!! Myslím na tebe a teď už to prostě vyjde !!!!! 😉

pavlina1976
13. čer 2014

@olinkak Ahoj Olinko, to jsou výborné zprávy, krásný počet a budou určitě plné zralých krásných vajíček. Já měla 8 hezkých velkých a nějaké manší a fakt dorostly, protože jsem měla 11 vajíček 😉 . Takže jich může být ještě víc 😉 . Tak už se ti to blíží zlato 😉 . Hezky je necháte 5 dní upéct ve zkumavce a pak šupky dupky k tobě do bříška 😀 . Já mám za sebou 4 den a začínám být čím dál víc nervní 🙄 . ale myslím, že se zakously holky, nebo aspoň jedna 😀

karolakmn
13. čer 2014

@olinkak moc děkuji taky držím palce 🙂 @pavlina1976 jak se dnes citis? Mě od včerejšího večera boli v krizi a občas mě pekne dlouhe na levé straně, pak zas tlačí cely pobrisek a pak zas vůbec nic...

olinkak
13. čer 2014

@pavlina1976 Určitě se zakously, to je jisté !!!! šak jste říkaly smůla skončila je na řadě spousta štěstí !!!!! 5 dní?? Není to moc?? říkali 3-5 podle počtu...když mi to vezmou v pondělí, tak v pátek už bych mohla mít cvrčka u sebe?? a celý víkend leženíčko 🙂 to by bylo fajné 🙂 Budu ho hýčkat a opatrovat hlavně ať nějaký je !!!!!!!!! Doufám že budu dobrá nosná slepička 🙂 a pak dobrá líheň a nakonec skvělý inkubátor...jejda já mám takové zvláštní napětí a šimrání v žaludku...pořád mám obavu, že se něco pos....jde to až příliš hladce tato první fáze.... 😒 😒 😒 😒 😒 😒

karolakmn
13. čer 2014

@olinkak neboj nic se nepo.... Vse dobře dopadne 🙂

olinkak
13. čer 2014

@karolakmn Já tomu strašně chci věřit, ale taky se hrozně bojím zklamání, tak jak jsem to teď měla celé 2 roky, s každou ms......napětí-zklamání a ono mít 24 proher, je fakt deprimující...už chci jedno vítězství, moc o něj prosím, být nějaká mantra, tak si ji zpívám každý den 🙂

pavlina1976
13. čer 2014

@olinkak Co by se po...... ty blázínku, buď ráda, že to jde takhle nádherně 😉 . No že si výborná nosnice to už jsi ukázala, takže inkubátor budeš zase na jedničku s hvězdičkou 😀 . A pět dní je nejlepší! To jsou blastocystičky, takže se zakousávaj tak do 3 dnů po ET 😀 ale přesně embryologové jsou zkušení a oni rozhodnou kdy je embroušek vhodný jít k mamince 😉 . Už se těším, až se k nám přidáš 😉

karolakmn
13. čer 2014

@olinkak tak teď už to bude výhra.... A to poradna 🙂

pavlina1976
13. čer 2014

@karolakmn Ahojík spolubojovnice 😉 , no mě bolelo břicho na ms ráno, pak celý den nic a teď mě trochu pobolívalo, mě na levé straně dloubalo dost včera 😉 . Teď soustavně mě bolí jako na ms, občas víc zabolí a pak klid. to jsou nervy co 🙄 . Ale prsa absolutně nic. co ty? ti říkám, já z toho začínám být nervní, a čím to bude blíž to testování tím budu úplně hotová 😀 .

karolakmn
13. čer 2014

@pavlina1976 spolubojovníci 😀 mě taky dlouhe boli... Ale nejvíc mi z toho už hrabe... Prsa taky nic...'teď mě boli cely spodek - břicho zadá pánev fakt jak na ms ale ta by to byt nemela... Jen tu ne... Me srdíčko chce ochraňovat mini srdicko

karolakmn
13. čer 2014

@pavlina1976 jo a taky když jdu na malou tak na zacatku me na té levé straně dloubne... Jestli to nevyjde tak je moje telo pekna herečka 😀 ale ono to vyjde, vyjde nám to všem

pavlina1976
13. čer 2014

@karolakmn No s ms nestraš 😕 . Ta mrcha nepřijde to ti garantuju 😀 😀 . No já to teď podle toho nepoznám, jak mám estrofem, tak ten drží ms i když se mimi nezavrtají 😠 . Ale prostě jsou tam zavrtaní na 9 měsíců!!!!!!!!!
Ale občas se mi do hlavy vloudí pochybnost, co ti budu povídat. Kdo to nezažil, nepochopí 🙄 . je to na hlavu 😉 . ale my se nezblázníme, my budeme těhotné všechny 😀 a příští jaro strhnem porodnice 😉

karolakmn
13. čer 2014

@pavlina1976 ja mám utrogestan ten taky zdržuje....

pavlina1976
13. čer 2014

@karolakmn Mě zase tlačí břicho když mám plnej močák a pak si dojdu na malou.....Teď jsi to krásně napsala s tou herečkou 😀 , je fakt, že spoustu příznaků dělá ten blbej utroš a o zbytek se postará hlava 😀 . Ale jak píšeš vyjde, vyjde, vyjde, vyjde!!!!!!!

karolakmn
13. čer 2014

@pavlina1976 taky mám občas pochybnosti a pak si říkám at toho nechám...

pavlina1976
13. čer 2014

@karolakmn Mě po utroši dorazila, když se to nepovedlo. Mě drží jen když mám kombinaci estrofemu a utroše. ale je fakt, že na každýho ty léky působí jinak.

karolakmn
13. čer 2014

@pavlina1976 me působí pouze na palici a to negativne 😀

pavlina1976
13. čer 2014

@karolakmn Pochybnosti si myslím, že jsou naprosto normální, možná poprvé jsem pochybnosti neměla, věřila jsem prostě, že to vyjde, ale máme už dost zkušeností a neúspěchů za sebou a víme, že prostě něco mezi nebem a zemí, asi příroda, že to prostě vyjít nemusí i když je to vše úplně perfektní no ☹ . Ale tentokrát mám fakt z toho dobrej pocit. Minule to bylo takový jiný......A miminka ve znamení rybiček bych si přála 😉 ,mám doma lvici a v pubertě - já beran a někdy to je fakt divoký 😀 . ale teď se nějak srovnala a je skvělá 😉 . Jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží držtičce mojí 😀 . Jo a od září jde na střední školu. Můžu ti říct, že říkat, že mám dítě na střední škole je fakt dost hrozný - stařena no 😕

karolakmn
13. čer 2014

@pavlina1976 moji budou v úterý 3 a přijde mi hrozny ze už půjde v záři do skolky... Jinak jsme doma dva koz ohrozí a malá Blíženec... Takže mazec

olinkak
13. čer 2014

@pavlina1976 Už abych se k vám přidala a pak vytvoříme tabulku soutěž o největší pupííííík 🙂Takže blastocysta je nejlepší, fajn, počkám si na blastocystičku 🙂 a pak šup ke mě do bříška a hurá za váma do čekatelek na pozitivní test !!!!! Já vám tak moc fandím !!! Strašně moc si přeju, aby to všem vyšlo, budu prosit a prosím za nás všechny, aby už přišel ten správný čas a mimíšek si i k nám všem našel cestu 🙂 vždyť už mu ji zametáme co to dá 🙂 🙂 🙂

karolakmn
13. čer 2014

Ted jsem otvirala stresni okno a hrozne me pichlo nalevo v podbrisku tak se snad nic nepos