Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
5. kvě 2014

@kvetinka84 no možná sem to jen špatně odhadla je určitě starší jak já ..... a měla to vlnité né kudrnaté 🙂 ani né mikádo ani né krátké ...... no tam právě neni tam je řežábek a u něj je P. Šnýdrová ....

alarada
5. kvě 2014

Ahoj holky tak už mam embryjko od 12:05 u sebe v bříšku. Ještě jsem dostala estrofem 3x deně.Dr říkala že když embryjko vydrželo todle všechno tak se tam udrží. Tak jsem zvědavá.

sasanka033
5. kvě 2014

@martas14 ☹ ☹ ☹ zlato, je mi to lito:(

sasanka033
5. kvě 2014

@kvetinka84 ahoj, to je dost individualni, ale bejva to az 10 dni. pregnyl je vlastne HCG, takze zpusobuje tehotenske priznaky.

martas14
5. kvě 2014

@sasanka033 díky, je to hold osud ☹ ty pak napiš, až půjdeš v červnu na to ať ti můžu mačkat palce 😉

martas14
5. kvě 2014

@alarada tak to bude pašák, když ho tak chválili, ten se bude vrtat jedna radost 😉

sasanka033
5. kvě 2014

@martas14 je to na hovno! ja byla rano v cube - kdyz uz jsem se rozhodla, ze do ty studie pujdu, abych mela jeden pokus k dobru, tak kurwa mozna nesplnuju podminky...no uvidime.

martas14
5. kvě 2014

@kvetinka84
pregnyl vydrží i deset dní, já měla 10 000 jednotek a cítila jsem to taky po et v prsách zvětšily se a byly takové citlivější, určitě je to z toho hcg, ale jestli to přetrvá tak je to na super cestě 😉

martas14
5. kvě 2014

@sasanka033 no to ani neříkej 😠 to by byl fakt pech jak prase, no snad to nějak dopadne a půjde to.....

martas14
5. kvě 2014

@japro tak tfuj tfuj a od teď těhulkovat až na devět měsíců 😉 a zítra ještě nějaké dobré zprávy o sněhuláčkách

pavlina1976
5. kvě 2014

@martas14 ☹ , ach jo to je na prd ☹ . Je mi to moc líto Martinko moc 😢 . Tak spolu půjdeme na ket 😉 . Já si teď asi nechám rozmrazit ty dvě co mám dohromady, ještě nevím, ale nějak to tak cítím. Já se zase strašně bojím Marti, že mám všechny ty embroušky nekvalitní no ☹ . Vždy otěhotním a oni to pak po nějaké době vzdají ☹ . Ale musím věřit, že když se stal ten zázrak s mrazáčkama a bojovali tak krásně, tak že je mezi nima ten jeden co to dotáhne do konce 🙂 . Nic jiného nám nezbývá, než věřit a bojovat dál a dál 😕 . Moc mě to mrzí zlato moc. Tak jsem ani jedna tu vlnu nezačaly v květnu, tak jí začnem v červnu ju 😀

cicinky
5. kvě 2014

@martas14 Je mi to líto, také jsem si to prožila u prvního IVF ☹

martas14
5. kvě 2014

@cicinky děkuju, je to prostě loterie, člověk nikdy neví, proč to jde nebo nejde.....ty si ale to tentokrát moooc užij 😉

martas14
5. kvě 2014

@pavlina1976 děkuji Pavli, no je to na prdel, že se nám to oběma nepovedlo, ale ty máš v mražáčku celou armádu, schopných bojovníků, takže po tom biochemickém už to je nacvičené, že teď to výjde u tebe tomu věřím určitě, ale co my to teda nevím 😒

cicinky
5. kvě 2014

@martas14 snažím se, ale dnes jsme moc potěšeni nebyli ☹
Podle dr. nemám super akci srdíčka a jsme menší, takže jsem na neschopnosti a za týden jdu znovu na UTZ, dneska celý den hladím podbříšek a domlouvám prckovi, že se musí snažit, aby měla dr. radost 😀

martas14
5. kvě 2014

@cicinky on to dožene, neboj jen to bude ten kluk, oni jsou takový trošku flákavější 😉 hlavně se opatruj, odpočívej a dopuj něčím dobrým ať mimísek vidí, že se bude mít jak král .... 🙂

cicinky
5. kvě 2014

@martas14 Mooooooc děkuji, už na tom pracuji 😉, tak snad to ocení 😀

japro
6. kvě 2014

@alarada paráda to je super tak jsme na tom stejně držím palečky 🙂

japro
6. kvě 2014

@martas14 jj díky moc 🙂 já pak napíšu .....

jakoubekzdenka1711
6. kvě 2014

@cicinky držím pěstičky, nebojse dobře to dopadne, když mimísek se dostal tak daleko tak jistě to nevzdá a bude bojovat 😉 😉 😉

jakoubekzdenka1711
6. kvě 2014

ahoj holky, no já jsem si píchla druhý fostimon, no nevím, včera jsem začala špinit, tak nevím co se děje, nemám sílu volat do car, protože jak se k nám chovali v sobotu tak to bylo otřesné, mám strach aby mi folikuly nepopraskaly, včera jsem je citíla a dneska už skoro ne, tak si myslím, že jsou už fuč, no ve čt uvidím, bude tam zase ten mladý dr. tak se bojím jak arogantně se bude chovat.
☹ ☹

cicinky
6. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 to bych mu radila 😀

japro
6. kvě 2014

Ahoj tak máme jednoho mrazáčka 🙂 a zamrazili ho Vitifikácí sem se nezeptala co to je střevo ale na netu píšou že to je lepší zbusou je taky dražší tak snad bude v pořádku prdola 🙂

kvetinka84
6. kvě 2014

@japro tak to je super zpráva a vyčetla jsi to dobře, ta vertifikace je šetrnější

kvetinka84
6. kvě 2014

Holky, tak po včerejšku plném pozitivních pocitů, jsem dneska vyloženě negativní, nic mě nebolí☹

hhani
6. kvě 2014

@sasanka033 Ahoj Sas 🙂 ...ja dnes zacala se stimulkou u te studie v Cube tak uvidime jak to dopadne..A proc myslis,ze by jsi nesplnovala podminky,rikali neco?

japro
6. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711
tak snad na vás čekají na ten čtvrtek ..... co pak byl na vás dr hnusnej ju? nesnáším arogantní lidi ale to asi každej ..... ještě jeden den a jedeš na kontrolu 🙂

sasanka033
6. kvě 2014

@hhani ahoj hani🙂 hele zlato a proc vlastne nejdes do nanuku? mrazili jste preci nejaky spickovy blasty, nebo ne? u me je problem, ze u druhyho IVF neni napsany kvalitni embryo na ET. takze bych nesplnila podminky: minimalne dve IVF s kvalitnim embryem, ale neotehu. ale mozna se to vyresi, jen potrebuju detailni zaznam fragmentace embrya. pak se uvidi no...

sasanka033
6. kvě 2014

@hhani btw mas ted dlouhej nebo kratkej protokol? a lisi se nejak leky? jaky mas davkovani? a samozrejme drzim palce!!!!

japro
6. kvě 2014

@kvetinka84 ale nevěš hlavu to je právě naprd se pořád moc pozorujem to je škandál ..... myslím že se pozorujem každá i když se na to zkouším nemyslet ale nejde to ☹ zítra volám Mistrovi že v pondělí pujdu do práce a dohodnu se at me dává jako vždy lehkou práci 🙂