Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
6. kvě 2014

@hhani držím palečky při stimulaci 🙂 at jde vše jak pomásle 🙂

hhani
6. kvě 2014

@sasanka033 my nanuky nakonec nemeli..nechali jsme si dat dve nej najednou a tamty uz nebyli takovy tak jsme od toho upustili...my u APO taky nemeli poprve kvalitu nic moc,ale vzali nas ...i kdyz si ted tak rikam mozna kvuli tomu,ze jsme ted meli ty dve tak nadherny,ale tezko rict pdle ceho to delaji...protokol mam kratky a davkovani je uplne stejne jako jsem vzdy mela,zadna zmena..ale jak jsem predtim rikala pro nas byl uspech i to,že jsme se konecne dockali,byt jen na par dnu,pozitivnich testu a nakoplo nas to zase bojovat dal 😉

hhani
6. kvě 2014

@japro dekujiiiii 😉 ...snad se konecne zadari 🙂

kvetinka84
6. kvě 2014

@japro Já vím, nevěším, a to jsem si říkala, že se nebudu pozorovat. Byla to taková chvilková indispozice. Už je zase líp a věřím🙂

pedotra
6. kvě 2014

ahoj holky je tu někdo komu vkladaly 3denni embrio .ja byla v patek na opu a v pondělí byl et 2 embrii.
už sem tyden po et a vubec to neutíká. 🙂

sasanka033
6. kvě 2014

@hhani no tam zalezi na procentu fragemntace embrya. proste do studie musis mit po dvou neuspesnych ET s dobryma embryama bez tehotenstvi. byla jsi na krvi? bylo nejaky HCG?

78marcela
6. kvě 2014

@cicinky ahojky, jen pěkně hlad bříško, myslím, že to bude dobré. Na spoustě diskuzí jsem četla, že mělo miminko pomalejší start, ale nakonec bylo všechno v pořádku. Tady taky bude, je to přece bojovník už od začátku.
@jakoubekzdenka1711 kampak chodíš do CAR? Je blbé se chovat arogantně, měli by to brát jinak, když je to tak těžké, čím procházíme...
@japro vitrifikace je modernější způsob mražení, ze staré metody se rozmrazilo kolem 80% embryí, touto metodou se rozmrazí 96% v pořádku, říkal mi doktor minule v CAR. Do práce bych raději nešla...
@kvetinka84 nebud negativní. Nemusí nic bolet, bud v klidu hlavně.

Jinak já dnes byla na utz na sliznici, má 9mm, v úterý 13.5 na transfer. Moc se těším.

hhani
6. kvě 2014

@sasanka033 jj bylo,ale nestoupalo a po dvou dnech kleslo...asi to tak je,ale vim,že to nase embryo u APO bylo hodne spatny..ale tady mi to sami nabidli takze vubec nevim co proto bylo nebo nebylo potreba nejak jsem se o to moc nezajimala a dr. mi sama potom vse vysvetlila o co v te studii vlastne jde..nicmene to bereme jako jeden pokus navic a to bychom byli hloupi kdybychom toho nevyuzili..

jesie28
6. kvě 2014

@kvetinka84 to je hrozný, jak se člověk pořád pozoruje. Každý píchnutí a bodnutí, je to hrozný, jak to neutíká. 😒 Na testy je ještě brzo. Dneska je zrovna malej protivnej, tak se člověk musí rozčilovat. 😠
@78marcela Jé tak už se ti to taky konečně krátí a půjdeš na transfer. To budeme moc držet palečky, aby se zadařilo. 😉

jesie28
6. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 Kam chodíš do CAR? To by mě teda pěkně rozhodilo mít takovýho doktora. Člověk jim tam nechá tolik peněz a ještě je otrávený. Když ho to nebaví, ať to nedělá!! To já si na našem centrum nemůžu stěžovat- na sestry, ani doktory. Hlavně ten náš, je takový pohodář. 🙂 Ale neboj všechno uteče a pak pojedeš až do porodnice. 😀 🙂

cicinky
6. kvě 2014

@78marcela Takže v úterý už budeš taky matka čekatela 🙂, držím pěstičky 😉

pavlina1976
6. kvě 2014

@martas14 Ale, ale Martinko 😉 , jak nevíš co vy? Vždyť máte krásný dvě mimi taky zamražený 😉 . Jen do toho jdi Marti co nejdřív. Ale je jasný, že to musíš cítit hlavně ty 😉 . Já do toho jdu hned teď v červnu 😀 . A už jsem se rozhodla nechám si rozmrazit ty dvě bublinky, který jsou tam jediný po dvou 😀 . Když jsem to tak počítala, máme když to teda půjde úplně ideálně 4 pokusy ketíky 😀 , tak příští rok v únoru budu vědět jestli tam na nás to mimi čekalo nebo ne. Už to nechci oddalovat, plácám se v tom už tři roky, tak prostě jsem si řekla hop nebo trop 😉 . Ale ty nervy vždycky to je fakt humus. Já už jsem tak vycvičená a opatrná, že ani když vidím // tak nejásám 😉 . Jo až uvidím srdíčko, to bude jiná 😀 😀

pavlina1976
6. kvě 2014

@hhani Ahoj Hani, hodně štěstí přeju 😉 . Koukám, že jsme se všechny sešly v Cube ze staré gardy 😀 . Teda kromě Martinky 😀 . Já jdu začátkem června na ket - náš první ketík. Poslední pokus bylo biochemické bohužel, co čtu tak tebe to taky potkalo viď ☹ . Ach jo, musíme hold bojovat dál no. Nám se jako zázrakem povedlo 5 mrazáčků, takže v Cube umí opravdu zázraky! 😀 . Držím pěsti 😉

78marcela
6. kvě 2014

@jesie28
@cicinky
jojo, za týden se mezi vás zařadím...

sasanka033
6. kvě 2014

@hhani to je taky jedinej duvod, proc do toho chci u cube jit...ja tam jinak pocitove nechci, jdeme jeste do gennetu, tam chci hodne, ale jak rikas. pokus navic je pokus navic.

hhani
6. kvě 2014

@pavlina1976 Ahooooj 🙂 no taky jsem koukala..ta Janča by mela dostat nejakou provizi za to,že nas tam "dotahla" 😀 ..jsem tam fakt strasne spokojena a posledni pokus,ac nezdareny,nas presvedcil o tom,ze jsme udelali dobre s tim prechodem tam..a ty uz tam mas taky nejaky pokus za sebou?

hhani
6. kvě 2014

@sasanka033 kazdemu sednu neco jineho..my jsme spokojeny a ted bych urco nemenila.. 😉

hhani
6. kvě 2014

@pavlina1976 koukam,ze jsi o tom psala..si to ani neumim poradne precist 😀 ..jj taky me to potkalo,ale jak rikam nakoplo nas to dal a o to vic chceme bojovat 🙂 jsou tam dobry udelali a vysvetlili spoustu veci o kterych jsme nemeli ani paru.. 🙂

kvetinka84
6. kvě 2014

@78marcela jojo snažím se být v klidu, víkend jsem prolenošila, teď už normálně doma funguju. Dopoledne jsem byla s malým na pískovišti a právě mi přišlo, že se necítím vůbec "jinak". Tak jsem byla smutná. Ale spíš fakt smutek než nervy. Ale po o jsem si s malým schrupla a je mi lépe. Tak to je luxusní sliznice, to se bude miminku líbit🙂

kvetinka84
6. kvě 2014

@jesie28 jojo, taky se pozoruju a to jsem se zařekla, že nebudu. Ale spíš jsem byla taková smutná, nervy nemám, apspoň zatím. Malý taky dneska vymýšlí, i mi přijde, že málo jí. Teď ho vzal manžel ven, tak lenoším. Za chvíli půjdu za nima.

martas14
6. kvě 2014

@78marcela juu už se ti to taky krásně blíží holka 😉 už jen týden a bude zmrzlík u maminky v teploucku.....já jedu zítra do car, na kontrolní krev, abych mohla vysadit léky a uvidím co mi řekne k tomu ketu.... A co beres, že máš tak krásnou sliznici?

78marcela
6. kvě 2014

@martas14 já se sliznici neměla nikdy problém. Vždycky jsem ji měla pěknou bez problému. Beru estrimax na sliznici, medrol na snížení imunity, anopyrin na ředění krve, od čtvrtka mi dali ještě utrogestan 4 - 0 - 4.
Celkem jsem to spočítala, že mám 16 prášků denně. To je fakt masakr.

78marcela
6. kvě 2014

@martas14 ten ketík zkus...akorát ted už asi bude ozdě začít se stimulkou, ja začínám vždy druhý den cyklu. Tak budeš muset bud v nativu, pokud ti to jde, nebo počkat měsíc. Asi, nevím, beru to podle mě.

martas14
6. kvě 2014

@pavlina1976 no máš pravdu, ono je možná lepší to vzít z jedné vody ať se v tom člověk neplaca to je fakt...jen ta představa že je to ta poslední možnost ze všech je skličující 😒
Už se člověk otrkava, že bych i šla, ale nevím zas finančně teď to bylo skoro padesát a ket je dalších osm a půl tisíce a to jsme letos chtěli k moři, zase je mi blbe šidit malou a třeba nejet 😒

78marcela
6. kvě 2014

@martas14 my jsme taky chtěli k moři a nebude na to...i kdyby se zadařilo, tak stejně nebudu riskovat, abych někam letěla nebo se kodrcala... u nás je přece taky pěkně...a minulý rok jsme byly na dovolené na slovensku v termálech, kombinovali jsme to výlety pom okolí, vždy den na koupaliště a den třeba na kolo a tak. a týdenní dovolená nás stála necelých pět tisíc. Což je paráda a krásně jsme si to užili. Moře není všechno a strávit pěknou dovolenou můžeš i někde na chatě, určitě tím malou neošidíš...

martas14
6. kvě 2014

@78marcela no uvidím jak to budou řešit v caru, jinak bych zítra byla třetí den, ale to už by bylo moc narychlo..a stejně musím taky brát něco na tu sliznu..

78marcela
6. kvě 2014

@martas14 a nechceš zavolat a začít brát? ještě dnes?

martas14
6. kvě 2014

@78marcela no já jsem od malé u moře nebyla a já ho teda dost žeru, takže spíš je to i o mě, že mi hrozně chybí 😀 ale samozřejmě kdyby bylo mimco tak by to bylo jiné a taky by to počkalo...

martas14
6. kvě 2014

@78marcela ještě jsme to pořádně neprobrali s manžou, takže není kam spěchat 🙂

78marcela
6. kvě 2014

@martas14 taky jsem dřív měla pocit, že bez moře nemůžu být...ale jde to naprosto v pohodě. Začali jsme jezdit tady u nás po výletech, na slovensko, Rakousko a je to mnohem hezčí než u moře...i když občas neuškodí, ale nebyla jsem tam asi pět let a nechybí mi.