Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jesie28
9. led 2015

@78marcela to je super 😉

jesie28
9. led 2015

Holky moc děkuji za srdíčka :-*

jakoubekzdenka1711
9. led 2015

@78marcela jupiiii za nedlouho srdicko a hop hop hop a bude mimisek, drz se. No na mam problem se 2 zubemtrhali mi nerv v pondeli a dnes s bolesti jsem tam SLA znovu

78marcela
9. led 2015

@jakoubekzdenka1711 oou, tak to ti nezávidím ani trošku...
trošku doufám, že by srdíčko mohlo být ve čtvrtek, jedu na kontrolu do CAR. Dnes jsem byla u své gyndařky tady u nás pro neschopenku, a ona říkala, že by už třeba v Brně na kontrole srdíčko být mohlo. minule jsme taky měli, takže já moc doufám a věřím, že jo a že vydrží srdíčkou tlouct aspon 80 roků... 😀 😀

kvetinka84
9. led 2015

@78marcela moc gratuluju a držím palce, ať je vše v pořádku

kvetinka84
9. led 2015

@jesie28 držím palce, aby testy odhalily příčinu a aby ses dala brzo dohromady fyzicky i psychicky a mohla si jít pro mrazáčka a dotáhli jste to do zdárného konce

pikvik1
11. led 2015

Tak konecne dnes dorazila mrcha, takze zitra zacinam stimulovat 🙂 Nevite nahodou, jestli neva, kdyz budu pichat treba v 5:30 rano? Nechci az v praci, ale v pohodli domova..predpokladam, ze je hlavne dulezity, aby to bylo pravidelne priblizne ve stejnou dobu...

78marcela
12. led 2015

@pikvik1 taky myslím, že je to jedno, hlavně ať je stejná doba. Proc máš pořád mužský profil?🙂

78marcela
12. led 2015

@jesie28 co v pátek u doktora?

pikvik1
12. led 2015

@78marcela Cozee?? Muzskej profil? To nee, na to se jdu hned podivat 🙂 🙂

pikvik1
12. led 2015

@78marcela Tak uz je to v poradku 😀 Ja si toho vubec nevsimla, dekuju za upozorneni.

jesie28
12. led 2015

@78marcela
@pikvik1
@kvetinka84
tak jsem dneska volala na výsledky z krve a bylo zjištěný, že jsem prodělala toxoplazmozu 😢 Mám počkat 3 měsíce na otěhotnění. ☹ Tak teď nevím, co dělat. Zatím mě napsal doktor neschopenku, kvůli šestinedělí. Ach jo, když se něco sere, tak se sere. ☹

pikvik1
12. led 2015

@jesie28 Ty brďo, toxomplazmoza :-/ No, jak říkáš..když už, tak už.. ☹ Tak to uděláme tak, že si to čekání rozdělíš aspoň na dvě půlky. Šestinedělí, to snad nějak uteče a pak už bude zbývat jen pár týdnů 🙂 A pak ti pošleme tunu srdíček a všechno se obrátí k lepšímu 😎

78marcela
13. led 2015

@pikvik1 to nic. Jen jsem si říkala, že jsi asi jediný mužský, kterému dorazila ms😀😀😀
@jesie28 ach jo, to je síla. Je to strašný, víš kde jsi k ní přišla? Máte doma kočku nebo něco ? Hlavně aby se to neopakovalo.

Jinak holky já včera večer silné křeče po 10-15minutách. Jako při silné ms. Trvalo to asi dvě hodiny. Dnes jsem dělala test a testovací čárka je slabší jak kontrolní. Minulý týden v pátek byla stejná. Takže u mě asi konečná. Opět. Dnes zavolám doktorovi a uvidíme. Ale už tomu nevěřím.

jesie28
13. led 2015

@pikvik1
@78marcela Já vůbec nevím, kde jsem to mohla chytnout. Máme doma psa, ale ten už tady byl i když jsem čekala Šimonka. A na ně jsem teď vůbec nešahala. Kočka se tady neukáže. Tak vůbec nevím. ☹ Četla jsem, když člověk prodělá toxoplazmozu, tak už se to nevrátí. Musím se ještě poptat doktora až půjdu na kontrolu. To je fakt pech. Takový snažení a pak to takto dopadne 😢

jesie28
13. led 2015

@78marcela MYslíš, že by bylo něco špatně, když jsi měla takový bolesti? Uvidíš, co ti řekne doktor. Držím moc palce, aby bylo všechno v pořádku.

suzik161
13. led 2015

@78marcela držím palce!!

78marcela
13. led 2015

@jesie28 tak pravděpodobnost že by se to opakovalo, je určitě zcela minimální. Zvlášť když tě preléčí. Hlavně že přišli na to co to je. Příště to určitě dopadne dobre.
Já volala doktorovi a prý když nekrvácím, tak to může tak dělat. Kdybych začala krvácet tak prijet. Dnes se nic neděje, ležím a je klid.

roseinka
13. led 2015

@jesie28 Ahoj, náhodou jsem narazila na tuhle diskuzi a s toxou nezoufej. Kontaktuj paní doktorku Geleneke: http://toxoplasmoza.cz/?page_id=7, je to největší odbornice v česku na toxu a napiš jí hodnoty, co ti vyšly ve výsledkách. Jak jsem zjistila, tak doktoři vůbec toxe nerozumí a většinou není pravda, že by se mělo čekat několik měsíců než můžeš znovu otěhotnět, ale ona ti k tomu poví víc. Mě zjistili toxu během těhotenství, plašili mě, že mám nějaký vysoký hodnoty apod. a nakonec to bylo naprosto v pořádku, protože jsem jí prodělala už před otěhotněním, ale doktoři to z těch výsledků nepoznali, což nepochopím. :/ Paní doktorka mi odpověděla snad do hodiny a hned jsem byla v klidu. O pár týdnů později mi výsledky potvrdili i na infekčním. 🙂 Tak uvidíš, co ti na to řekne, ale každopádně to bude stoprocentní pravda. 🙂
Jinak pokud už člověk toxu prodělá, tak se může vrátit, ale tělo se jí samo zase zbaví. Nebezpečná je jen při nakažení poprvé a to pokud je to během těhotenství. Jinak si tělo vytvoří protilátky a při dalším nakažení to už nic neznamená a není čeho se bát. 🙂 Jinak nakažení od kočky je minimální, pravděpodobnější je, že je to ze špatně upraveného masa, syrového masa (tatarák) a nebo špatně omyté zeleniny a ovoce z domácí zahrádky, kam chodí na záchod kočky.

jesie28
13. led 2015

@roseinka já právě výsledky nemám. Má je doktor. 😒 Já jsem kvůli toxoplazmoze potratila v 17tt, ale nechápu, kde jsem se mohla tímto nakazit ☹ Syrové maso nejím, kočku nemáme, tak vůbec nechápu ☹ Ale jinak děkuji. Zkusím se poptat na výsledky a paní doktorce napíšu. 😉

roseinka
13. led 2015

@jesie28 To mě moc mrzí. :( Tak by ti aspoň doktorka mohla říct, jestli se můžete už klidně snažit. V diskuzích jsem právě narazila na to, že se čekat nemusí, když už ta toxa prodělaná a jsou vytvořené protilátky. Ale ona o tom vysvětlí víc, fakt mi pomohla. Tak držím pěsti ať je příště už všechno v naprostém pořádku a ať je to co nejdřív. 🙂

78marcela
15. led 2015

Ahoj Holky, dnešní kontrola v pohodě, jsme o týden mladší, ale vše se zda ok. Srdíčko už tuka. Tak mi spadl kámen ze srdce .
@kvetinka84
@jesie28
@pikvik1
@jakoubekzdenka1711

kvetinka84
15. led 2015

@78marcela tak to je supr, gratuluju, jen tak dal

kvetinka84
15. led 2015

Ahoj holky, hlasime, ze v utery 13.1. se nam narodila krasna a zdrava holcicka Kristynka s vahou 3250 g. Preji vam vsem, abyste sly brzo v nasich stopach, je to uzasny🙂

jakoubekzdenka1711
15. led 2015

@78marcela tak to je dobře, opatruj se a užívej si to!
😉 😉 😉 😉 😉

jakoubekzdenka1711
15. led 2015

@kvetinka84 jupíííí hodně zdravíčka přeji 😉 😉 😉 😉 😉

78marcela
15. led 2015

@kvetinka84 moc gratuluji, ať jste obě zdravé. Budu se snažit jít v tvých stopách🙂

jesie28
15. led 2015

@78marcela tak to je super. Teď už to dotáhnete až do konce. Všechno bude ok. 😉

jesie28
15. led 2015

@kvetinka84 Tak to moc gratuluji ke Kristýnce. Dneska jsem na tebe myslela. Řikala jsem si, že teď někdy už máš termín. 😉

pikvik1
15. led 2015

@78marcela Supéééér, gratuluji!!!