Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

pikvik1
15. únor 2015

@kvetinka84
@78marcela
@jesie28
@pavlina1976
Tak a je to zrušený 😞 Sám říkal, že to není vhodný, hlavně kvůli výsledkům z krve. Takže upravím utroš a budu doufat, že to uteče. Pro miminko je to to nejlepší, co se dá udělat. Ale ten další cyklus je MŮJ!!!!!!! Holky děkuju za podporu a komentáře. Je to super moci takhle hned pokecat, když člověka něco trápí, váhá, neví.....

Všem držím ve všech fázích, ve kterých jste, pěsti 😊 až budu mít srdíčka, tak vás obdaruju 😊

jesie28
15. únor 2015

@pikvik1 já vím, jak je to hrozný pořád čekat, ale když máš teplotu a výsledky taky nejsou ok, tak je opravdu lepší počkat. A uvidíš, pak se hned zadaří. 😉 Když už člověk do toho investuje tolik peněz a času, tak ať je vše, jak má být. 😉

jesie28
15. únor 2015

@maggie4 a můžu se zeptat na kolik ten nativ výjde? 😉

pavlina1976
15. únor 2015

@pikvik1 @78marcela jj děkuju 😉 . To mě moc mrzí pikvi, ale jak píšeš příští cyklus je tvůj 😉 . A hlavně vše zlé je pro něco dobré.....Většinou se mi to opravdu potvrdilo 😉 . No nemoc na mě už leze, acc zakoupím, taky mi pomáhá. Já myslím, že to bude pořádná rýma, ale na nic horšího to snad nevypadá. A někdo tady psal, že když tělo bojuje s něčím jiným,nemá čas se zabývat vypuděním embroušků 😀 , tak snad to bude také, že všechno zlé je pro něco dobré 😀 . Včera jsem píchla pregnyl, dnes začínám s fraxiparinem auuuuuuu ☹

78marcela
15. únor 2015

@pavlina1976 to zvládnes, taky picham zibor. Těším se, že už mi to bude za chvíli končit.
@pikvik1 tak držím pěsti ať to brzy uteče🙂

kvetinka84
16. únor 2015

@78marcela máme se fajn, díky za optání, Kristýnka je zlaté miminko, v noci se budí na kojení po 4-5 hodinách, takže super, i přes den je moc hodná. Adámek trochu žárlí, ale je to v normě. Plně kojíme a malá krásně prospívá, tak jsem moc ráda. Držím palce na screening

pavlina1976
17. únor 2015

Dobré ránko 😀 . 😀 tak jsem od neděle najela na všechny ty léky a musím říct, že ten utroš se mnou zase začíná dělat kusy 😒 . Břicho mám jak balon, bolí mě jak kdybych to měla za minutu dostat a prsa pěkně začínají bolet......Estrofem mi zvýšili dávku na čtyři tabletky......Aby mi pěkně dorostla sliznice 😉 . Tyhle dva dny jsem si vzala volno z práce,protože na mě také dolehla nemoc 😒 . Takže zítra a ve čtvrtek půjdu do práce a v pátek si jedu pro zlatíčka zmrzlí 😀 . A co vy děvčátka? jak je?

78marcela
17. únor 2015

@pavlina1976 já už se velmi těším až ten Utrogestan vysadím. Nesnáším ho. Jinak u mě dobrý, snad, nevolnosti pomalu přecházejí. Tak snad to je dobrým a ne špatným znamením.

monak85
17. únor 2015

Ahojky 🙂 Tak mi dnes doktor gynekolog tak trochu vyčetl, že jsem si nechala zavést dvě embryjka, že je to zbytečný, že by to zakázal a jestli na to jsem připravená a spousta otázek... Že je to zbytečně víc rizikový.. Tak z něho mám divný pocit.. :-/ Co na to říkáte? :-/

pavlina1976
17. únor 2015

Ahoj Moni, no jasný, že dvojčátka jsou asi více rizikový, ale znám spoustu holek co rodily normálně na termín a zase některé co s jedním měly problém 😉 . Pan doktor má z jeho pohledu asi svou pravdu, ale taky by si pan doktor měl uvědomit,co to je za nervy a že to chceme mít každá z nás úspěšně ( těhotenstvím) za sebou a že prostě větší šance když se dají dvě embryjka prostě je 😕 . Raduj se z toho a vyprdni se na něj! Jsi mladá, dáš to levou zadní 😀 . Taky si v pátek jedu pro dvě, já jsem ale stará, takže ta pravděpodobnost,že budou dvě je opravdu maličká. Sestřička mě na dvě přemluvila a ukazovala při tom na můj datum narození 😀 😀 .

pavlina1976
17. únor 2015

@monak85 Promiň,nedala jsem odpovědět, takže příspěvek výše 😉

pavlina1976
17. únor 2015

@78marcela To je jasný,že je to dobrý znamení 😀 . Mě to teď všechno to čekání zase čeká.....To budou muka zase 😖 . Ach jo. Vždy si říkám, že se nebudu pozorovat, protože stejně za všechny příznaky můžou hormony - hlavně utroš.....Už teď bych mohla říct, že mám příznaky 😕 . Ale určitě se zase pozorovat budu,hlavně jestli náhodou nepřišla mrcha. A pak to testování. Už jsem se tentokrát zařekla, že nebudu testovat a počkám až na krev! Tak to opravdu zkusím vydržet 😅 . Budu chodit do práce, tak na to nebudu ani tolik myslet, mám v práci mazec 😒 .

monak85
17. únor 2015

@pavlina1976 Děkuji 🙂 Kdyby byl už od začátku sdílnější tak by to věděl.Přeci kdybychom věděli že na dvě nemáme, tak si dáme jedno, dlouho jsme o tom mluvili.. Taky jsem se bála, že nic nevyjde, že to bude hrozně dlouhý boj, teď se snažím věřit, že ti mrňousci jsou bojovníčci a že tam zůstanou a budou v pořádku.
Přeji ti hrozně moc štěstí!!!!!

pavlina1976
17. únor 2015

@monak85 To víš,že to bude dobrý! Je skvělé, že ti to vyšlo hned 😉. Moc gratuluju 😉. Máme zamražený tři embryjka jednotlivě,tak teď v pátek jedu pro dvě 🙂. Jedno nám tam zůstane kdyby náhodou. Ale sestři říkala, že teď kdo si dal v Cube dvě mimi tak otěhotněl 😀.Budou to muka to čekání ☹. Kdyby to nevyšlo, tak si hned pojedu pro to poslední....

monak85
17. únor 2015

@pavlina1976 Já tomu taky věřím, že se ti to povede, je nějak mimořádně plodný rok, vidím to i kolem sebe. Není na co čekat. To čekání je dlouhé a to můžu být ráda, že hned na poprvé tam bojovníčci zůstali. Je to krásný a všem to moc přeji, aby tento rok byl pro každou úspěšný! 🙂

78marcela
18. únor 2015

@pavlina1976 tak to jsem zvědavá jestli vydržís až na krev. Já na to nemám. Testy u mě jedou naplno od pátého šestého dne🙂
držím ti moc pěsti a pošlu něco pro štěstí🙂

pikvik1
18. únor 2015

@kvetinka84
@78marcela
@jesie28
@pavlina1976
Ahoj děvčátka 😊 Hlásím se z nemocnice, nevím teda do kdy tu budu. Po důkladných vyšetřeních se ukázalo, že mám zánět osrdečníku, takže mám klid na lůžku a léky. Ale už teď je mi mnohem líp, nemám teploty a jsem díky tomu odpočatější. Teď mě hlídají, nějakou dobu potrvá, než bude srdíčko úplně fit, ale když už je jasná léčba, tak to bude určitě super 😊
Mějte se krásně a @pavlina1976 od pátku moc držím pěstí!!

78marcela
18. únor 2015

@pikvik1 jejda, no tak to je veselé. Moc ti držím pěsti a ať jsi brzy fit.

jesie28
18. únor 2015

@pikvik1 pane jo. Tak hlavně, ať tě dají pořádně do kupy, aby jsi byla zdavá a mohla jsi jít pro toho prďolu. 😉 Teď si pořádně odpočiň.

pikvik1
18. únor 2015

@78marcela
@jesie28
Děkuju holky, snad to bude brzy ok a stihnu příští cyklus 😊

maggie4
18. únor 2015

@jesie28 Ahojky, my jsme platili 16 tisíc. Uvažuješ o nativu?

maggie4
18. únor 2015

@pikvik1 Přeju ti brzké uzdravení! Hlavně ať jsi fit a máš tělo pěkně připravené na těhulkování 😉

78marcela
18. únor 2015

@maggie4 a jak jsi na tom ty ? Něco nového?

maggie4
18. únor 2015

@78marcela Nic nového. Je mi už týden hrozně špatně, že se bojím jíst a pít, protože je mi ze všeho těžko (i když si loknu vody). V pátek jdu na ultrazvuk, tak uvidíme, jak je prcík na tom 🙂 A co ty?

pikvik1
18. únor 2015

@maggie4 Moooc děkuji 😊
A ať je prcek v pořádku 😉

pavlina1976
18. únor 2015

@78marcela Jééé Mací,děkuju moc za srdíčko 😵 . No taky jsem na sebe zvědavá 😕 . Já jsem poprvé testila nejdřív 9.den 😀 😀 . Ale vždy si říkám, že jsou to zbytečný nervy a naděje. Když tam dvě //nejsou tak si říkám je to v pytli a třeba je brzo....Když tam //jsou tak tam taky být pak nemusí a raduju se moc brzo. Právě, že se vždy mimi chytlo a jednou to bylo zamlklé, pak zase biochemické a když nebudu testovat, tak nebudu ani vědět, že to bylo a není ☹ . Stejně to nevymyslíme 😉 . Ale věřím, že teď tam zůstane, nebo zůstanou na 9 měsíců 😀 . A za chvilku si budu s váma povídat jak mi je blbě a konečně už z těhu a ne z hormonů 🙂 . Děkuju a opatruj se!!!!!!!!

pavlina1976
18. únor 2015

@pikvik1 No prosím tě, ty si tedy vymýšlíš fakt chuťovky 😅 . Tak hlavně, že přišli na to co ti je a uvidíš,že příští cyklus je tvůj!Drž se a hlavně ať jsi co nejdřív zase fit 😉 . Už chce taky ten sněhuláček do tepla k mamince 😀 . Děkuju moc, budou to nervy 🙄 .

pikvik1
18. únor 2015

@pavlina1976 Že?? 😊 Normální chřipka by byla asi nuda... 😊 Jak říkáš, musím si pohnout, ať se tam dětičky nenachladnou a můžou za mnou do tepla 😊 Hele teď už jedeš na jistotu, takže kliiid 😊 za chvíli se s tebou budeme všechny veselit!

pavlina1976
18. únor 2015

@pikvik1 JJ koukám, že jsi fajnšmekr 😀 😀 . No to tedy, tyhle moji zmrzlíci si tam počkali rok chuděrky 😵 . Tak věřím, že ocení, že už jdou do teplíčka a budou chtít do zimy až za devět měsíců 😀 . No jsem zvědavá, jak to vydržím s tím testováním, vždy si to takhle říkám a pak skutek utek, ale teď to fakt vydržím 😉

pikvik1
18. únor 2015

@pavlina1976 Upřímně já kdybych na tom ketu byla, tak bych vycházela z toho, že už mají 6 dní a testovala asi už za 4 dny, já se znám 😊😊 v každém případě podávej podrobné info 😊