Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

petapal
29. dub 2015

Holky jsem uplne pitoma.Dnes jsem mela mot odber vajicek a ja si kravka pichla pregnyl vcera misto predevcirem
To se muze stat jen mne nastesti muzu prijet zitra .ale obulela jsem to jak jsrm blba

lloupacek
29. dub 2015

@petapal budes se divit, ale moji kamaradce se to stalo taky. pichla si ho rani namisto den predtim vecer a bohuzel tak zkazila cely cyklus a musi cekat dva mesice. ten pregnyl je na minuty nacasovanej no☹

a co ti rekli kdyz jsi jim to volala? jo a taky ti tim propadne pokus na pojistovne.

lloupacek
29. dub 2015

@petapal jo ahaaa oni te nakonec vezmou, tak to mas dobry, aspon ze tak 🙂))))

petapal
29. dub 2015

Ja ho pichla v 20h v utery mosto v pondeli tak to udelaji ve ctvrtek prave ulevilo se mi. Zmatlor pri kontrolr v pondeli.ze rekla dnes se pichaz nebudete pak pregnyl a ve stredu odber no den blbec .Snad z toho neco bude

petapal
29. dub 2015

Jenze ona myslela.ze pichat nebudu ten den fostimon a ovetril

petapal
29. dub 2015

Ja tam prijela primo rano v 7h na prijem a tam sestra rekla kdy jste si pichla pregnyl a ja vcera v 20h a ona.ale mela jste v pondeli v 20h uffff pripadam si jak pitomec

apolla
29. dub 2015

@petapal a ty nemáš písemný "rozvrh", kdy co píchat?

petapal
29. dub 2015

Mam jenze ja se na tu posledni injekci tak uz tesila a blbe pochopila to pondeli proste jsem to posrala

apolla
29. dub 2015

@petapal no toto fakt nepochopím, promiň. Já jsem ten rozvrh kontrolovala několikrát denně, než jsem si cokoliv píchla, znovu jsem se fakt ujistila, že je dnes opravdu ten správný den...až jsem si o sobě říkala, že jsem asi magor. Ale tak hlavně že ti to dobře dopadlo a jen se to o něco posunulo!!!

lloupacek
29. dub 2015

@apolla hele stane se. rikam moji kamosce se stalo neco horsiho, pichla si ho z nervu rano namisto vecer a zhatila tim cely cyklus! hlavne, ze to dobre dopadlo

petapal
29. dub 2015

@apolla bohuzel jsem jen clovek

monak85
29. dub 2015

Ahojky holky, tak to tady čtu a mam radost! 🙂 Testikove dálnice vidim nejraději a jen tak dál! 🙂 Tenhle rok je úspěšný, tak snad to klapne všem bojovnicim.
Já taky harmonogram četla několikrát denně, abych něco nepo..., ale holt se stalo a je dobře, že se to dalo vyresit.
Příznaky bych neřešila, to je u každé jiné. 🙂 Já ani na nevolnosti moc netrpěla, to bylo spíš nárazový. Teď už mě prsa a pupek prozrazují. 🙂

pikvik1
30. dub 2015

@petapal Věřím, že se to může stát. Já jsem u toho konce taky byla trošku mimo - něco se už nebralo, pak injekce na uvolnění trochu jinak..takže to chápu. Nejdůležitější je, že se to nepokazilo celé a dnes moc držím pěsti, ať tě nic nebolí a máš tam ty správné šampióny 😉

danov84
30. dub 2015

Tak uz cekam v Repro na OPU 🙂

apolla
30. dub 2015

@danov84 držím pěsti, ať je krásná snůška zralých vajíček! 😉

danov84
30. dub 2015

Tak jsem to zvladla bajecne. Sice jsem tam sla uz s bolavym brichem a vratila se s bolavou rukou, pac me uspali na 4 pokus a ten brajgl mam pod kuzi porad 🙂 ale bylo jich 20 🙂 zitra budu volat, jak jsou na tom embryjka. A dostala jsem nejaky vaginalni strikadla a prasky 🙂

lloupacek
30. dub 2015

@danov84 bravo, krasny pocet - jiste bude mraky peknych a jeste mrazacci!

petapal
30. dub 2015

@pikvik1 dekuji tak odebrano 10 folikulu z toho 7 vajicek a pouze dve kvalitni.Dnes oplodneno metodou ICIS zitra v 9h mam volat embryolozce.Moc se bojim

danov84
30. dub 2015

@petapal a kam jezdis? Taky budu zitra volat 🙂 drzim pesti

78marcela
30. dub 2015

@petapal tak to asi už nebyly moc dobře kvůli tomu ze jsi pichla pregnyl později, vid..ale co, moc držím pěstí, ono někdy jedno úplně stačí.

petapal
30. dub 2015

@danov84 apolinar taky hodne stesti

petapal
30. dub 2015

@78marcela o pregnylu rekla.ze to vliv nemelo jen pry priste bude potreba delsi protokol .Mozna i vek je mi 37.ale nevim tentokrat sr mi nelibolo jak jsem mela pokazde jinou doktorku a do toho jednu co se sla poradit.Ue nevedela jak pridat hormony.Asi to tak melo byt ted jen cekat

78marcela
30. dub 2015

@petapal aha, tak uvidis, snad to vyjde, nebo příště dlouhý protokol. Ale jak jsem psala, stačí někdy jen jedno kvalitní vajucho a je to. Tak at se hezky mnozí.. 😉 😉

pikvik1
30. dub 2015

@petapal Neklesej na mysli! 🙂 Těm dvěma prďochům budeme držet pěsti. Třeba budou ukázkoví a nebude co řešit 🙂 Dej zítra vědět! Budu na mrňata myslet, ať je jim dobře a pěkně se dělí 🙂

pikvik1
30. dub 2015

@danov84 Zítra čerstvé info sem 🙂

jesie28
30. dub 2015

@pikvik1 to jsou krásný dálnice. Jen tak dál. 😉

jesie28
30. dub 2015

Tak dneska ultrazvuk před KET. Všechno zatím bez léků a pan doktor říkal, že sliznice i vajíčko vypadají pěkně. 🙂 Zítra si ještě musím píchnout Pregnyl a v pondělí budu volat na embryologii, kvůli rozmražení. A když bude všechno ok. tak 5.5. na transfer. Kéž by to vyšlo. Před 4 roky mi 5.5. transferovali 2 morulky z které mám syna. 🙂

jesie28
30. dub 2015

@78marcela tak takový doktor by se měl vzpamatovat!!Člověk se těší a pak ti zkazí náladu takový blb. Hlavně, že je všechno v pořádku a beruška je v pořádku. 😉

pikvik1
30. dub 2015

@jesie28 To je super 😊 Tak krásně vyšlo i to datum 😁 Snad bude šťastné!!

78marcela
30. dub 2015

@jesie28 tak at to vyjde, budu moc držet pěsti, tentokrát to vyjde do konce, už se tesim na ty naše miminka