Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

lucijete
30. čer 2014

@olinkak Oli kampak jedeš na tábor? Užij si ho! Ale na druhou stranu tě obdivuju, já nevím, jestli sama bych se někam vydala po ET.....už po ET sem byla na sebe hooodně opatrná a teď ještě víc🙂 Jinak tady mě na koníkovi jedna mamča vyděsila dvojčatama, že mám hodně vysoké HCG, tak jsem na pátek zvědavá, kdo tam na mě vykoukne....manžel má navíc narozky tak to bude dáreček🙂 Hezky si tábor užij! A těším se na pondělí na tvou pozitivní zprávu!

kotcheva
30. čer 2014

@78marcela @kvetinka84 @jesie28 holky, dekuju!!!! Hlavne at roste a je v poradku...

kotcheva
30. čer 2014

@olinkak oli, testovala jsem 11.den po ET (embrya byla petidenni). Ted se vazne malinko bojim, aby to nebyla dvojcata😉

78marcela
30. čer 2014

@kotcheva určitě poroste a bude to super, až na vás vykoukne za devět měsíců.
Jejda, já už taky tak moc chci..

kotcheva
30. čer 2014

@sasanka033 ja tedy sazim na to, ze se mi nikdy dve embrya neuchytila (a to jsem to vzdycky brala po dvou😉).

kotcheva
30. čer 2014

@78marcela Marci, bude🙂. A brzy🙂

78marcela
30. čer 2014

@kotcheva u mě asi tak brzy ne. Právě jsem se rozhodla, že si tu hysteroskopii, na kterou mam jít 10.7. přesunu. Asi o měsíc. Dam si to na 7.8. Protože kdybych šla teď, vycházel by mi transfer přesně kdyz pořádáme příměstský tábor. No a tak bych neměla vůbec klid a nemohla bych ležet. Sice mě to pak vyjde na září kdy mám moc práce na začátku nového roku, ale nebudu mít na starost dvacet děti. A dam si přes léto nějakou dietu a očistnou kůru abych tomu pak na září co nejvíce pomohla.

musilka
1. črc 2014

Holky prosba.... stalo se někomu že ani týden po vysazení utrouše nedorazila mrcha ? Sedm dní už neberu (jinak do té doby 3x2 tbl.) měla dorazit mrcha a pořád se nic neděje. V CUBE kam chodím maj tento týden dovolené tak mi nikdo neodepisuje. ☹

sasanka033
1. črc 2014

@musilka nazdar! neberes naky ty byliny nebo neco? kvuli ty slizne?

martas14
1. črc 2014

@musilka mě řekli, že po utrosi by měla ms přijít 3-4 den a došla mi teda až pátý, ale přišla, takže nevím kde ti meška, mě přijde, že je to takový ten zákon schvalnosti, že před akci v caru se vždy někde loudá ....já teď dokonce čekala dvanáct dní a to jí mám jinak plus mínus den....tak zkus ještě vydržet ona přijde 😉

musilka
1. črc 2014

@sasanka033 hele neberu nic vůbec :-/ asi budu muset započít nějaký šamanský tance bo nechápu co se to děje 😠

@martas14 hm já dnes tedy 7.den a stále nic víno piju horkou vanu každý den a bez efektu..... přitom dříve po utrouši chodila naprosto v pohodě ....

karolakmn
3. črc 2014

@kotcheva moc gratuluji k uhnizdeni
@olinkak @martas14 drzim palecky na testiky
HOLKY mam 5 baleni utrogestanu daruji za poštovné, kdyby jste nekdo potreboval

martas14
3. črc 2014

@karolakmn děkuji jsi hodná 😉 ten utroš by nebyl špatný, ale zatím ještě těžko říct jestli bude potřeba......

martas14
3. črc 2014

@kotcheva a co ty holka jak se vůbec cítíš, už jsi byla někde na kontrole? už víme hcg? 😉

olinkak
4. črc 2014

@lucijete Ahojky tak se hlásím ..již jsem zpět z úžasného tábora Soboboňky u Rohatce. Užila jsem si to naprosto bááááááječně !!! Teď ještě zvládnout pondělí a mít HCG 20000 🙂 a budu nejspokojenější na světě 🙂 Stále nemám žádné příznaky, jen častěj chodím čurat....vůbec jsem nešpinila...a ani teď nic nepooruju...ještě 2 dny a dozvím se ortel...je to dost vypjaté...ale teď jsem na to nemyslela vůbec a užila jsem si to tam na maximum...jsem totálně unavená, ale naprosto spokojená !!!! Tak mi v pondělí drž palce chci se k tobě přidat 🙂

suzik161
4. črc 2014

@olinkak Budu ti držet v pondělí palce, aby bylo vše dobré a hCG bylo vysoké. Stejně tě obdivuji, že to vydržíš, netestovat 😀

suzik161
4. črc 2014

Ahoj holky, dneska jsem si udělala relax den 😀 tchýně si dělá rekvalifikační kurz na pedikúru. Tak jsme k ní dnes s manželem jeli, než udělala manželovi nohy, tak jsem si skákla do solárka, pak k ní na pedikúru a nakonec jsem byla na lymfo masáži. Skvělý den 😀 Jak na tom jste vy???

78marcela
5. črc 2014

@suzik161 tak to ses měla báječně. Já měla teď příjemný den. Ráno jsem déle spala, pak s kamarádkou na oběd a na procházku kolem Dyje, teď jsem doma a večer jdeme taky posedět.

kotcheva
5. črc 2014

@martas14 ahojky, na krvi jsem byla - potvrzeno mam, ale spatne jsem rozumela hodnotu hcg. Nevim, jestli to bylo 760 nebo 1760??? Je to na 13. den po ET ok?

kotcheva
5. črc 2014

@olinkak oli, drzim palce!!! A skladam poklonu, zes vydrzela bez testovani. Ja byvh to nedala....

kotcheva
5. črc 2014

@karolakmn moc dekuju! I kdyz se zatim snazim neradovat a cekat aspon na prvni utz...

martas14
5. črc 2014

@kotcheva to víš, že je to ok a přímo špičkový ať už jedno nebo druhý, já tenkrát měla jen 224 dvanáctý den, ale morulky, tam to pak skáče dvojnásobně ta hodnota, takže je to už šupovka 🙂 utíká ti to už hezky, i když nervíky ještě nějaký budou, ale to brzy přejde, já furt čekám, je mi stejně ....uvidíme co mi v úterý řeknou, doufám, že jsme si prohodily ten et s ketem dobře 😉

olinkak
6. črc 2014

@suzik161 Ahojky děkuji moc 🙂 Zítra se teda dozvím jak jsem na tom...já stále věřím, že už tam má drobeček pokojíček a že se rozhodl s náma bydlet 🙂 Doufám, že i to HCG to zítra potvrdí..netestuju, myslím že je to zbytečné...do dneška jsem byla naprosto v pohodě...zítra budu asi dost nervózní. Já chci strašně slyšet tu větu 🙂 Tak se vám to povedlo paní 🙂 čekáte miminko 🙂 Teď ještě počkáme na srdíčku a potichounku můžete slavit 🙂 Vzhledem k tomu že me píchá pořád ve stejném místě, tak si myslím, že vím kde drobeček je.🙂 asi je to blbost...ale je to pekná představa 🙂 Tak zítra prosím držet palce i na nohách 🙂 Nechci slzy a když už tak jen radosti !!!!! 😉

olinkak
6. črc 2014

@kotcheva Děkuji moc !!!! Na testování jsem neměla ani myšlenky, na táboře mě totálně zaměstnaly ty naše mimi gymnastky..takže jsem si na to ani nevzpomněla a hlavně ani bych nechtěla, teď se to alespoň dozvím jak to je a hlavně to bude 100%. A já chci hrozně věřit, že tam drobeček je !!! Já sem chci zítra přijít jen s pozitivní zprávou, že jedu na těhu vlně s váma !!!! Tak prosím těhu bacily posílejte na mě 🙂!!!!

olinkak
6. črc 2014

@karolakmn Děkuji za palečky, budou teď hóóóódně potřeba, hlavně zítra, ať tam konečně to HCG je a je vysoké !!!!!! Takže ráno 7:30 krev...nevíš jak dlouho se čeká na výsledek, hodinu ????

olinkak
6. črc 2014

@lucijete Ahoj Luci, tábor byl naprosto suprový !!! Hrozně by mě mrzelo, kdybych nejela a hlavně, cítím se pořád dobře...a rozhodně jsem tam nedělala nic, co by mě nějak přetěžovalo, nebo něco. Chodili jsme na procházky, na zámek a pak jsem pořád někde poposedávala a hlavně, ležet pořád je blbost, to není dobré, špatně by se prokrvovala děloha...jo a hlavně když jsem psychicky v pohodě, tak se miminko usadí líp, než když bych nervózně přešlapovala doma, nebo nedej bože v práci, kde mám stres...tohle bylo naprosto úžasné a užila jsem si to na max a myslím, že mímíškovi v bříšku se to jistě líbilo taky 🙂 V lese na čerstvém vzduchu celý den, je 100x lepší než v kanclu v hnusném smogovém Zlíně, to mi musíš dát za pravdu... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 A jak ty, jsem se mrkla vedle na první utz..parádní malá fazolka...si to užíváš, že?? Já už chci taky !!!! Prosím toho nahoře ať je tam zítra vysoké HCG a já se můžu konečně odrazit ode dna !!!!!Jediné co je jiné oproti normálu, je to že častějc chodím čůůůrat....ale to je taky zvýšeným pitným režimem, teď v tom horku 🙂 🙂 tak nevím....strašně moc si přeju aby to konečně vyšlo !!!!!

lucijete
6. črc 2014

@olinkak Oli já myslím, že to tam zítra bude! Určitě! Přece by tak pozitivní maminku nenechal mimísek jen tak samotnou🙂 Já čekám vždycky na krev hodinku. A za hoďku se vrátíš, přivítá tě Křenek s úsměvem a řekne, že je to tam!!!!!! Já u něj byla v pátek a domluvila jsem mu, tak neboj, máš to zařízený 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A hodláš potom dál marodit, nebo jak to máš? Já se do práce už nevrátím....učím v MŠ a to je potřeba furt děcka zaměstnávat, poskakovat, chvíli tam neposedím.....tak raději tak... Jinak já si to užívám zatím opatrně......ještě měsíc do toho kritického konce 1.trimestru a budu si to užívat naplno! V pátek jdu na další ultrazvuk i s mojím, zase ke Křenkovi, Chovanec má dovču a pak mě asi odešlou na moji gyndu...nevím, mám jim tam sestrám a doktorovi něco vzít? Slivovici....sestrám něco na zub? Dává se to?

olinkak
6. črc 2014

@lucijete Ahoj Luci, tak já nemaródím, ani maródit nebudu, mám kancelářskou práci, takže klídek a když se nebudu stresovat, tak to bude úplně pohodka. Na Křeníka se těším a strašně moc doufám, že mi řekne zase jen pozitivní zprávu...fakt nevím, jak bych rozdýchávala tu opačnou, nějak si ji nechci připouštět, ale visí ve vzduchu jak černý mrak....Tak si hoďku počkám a pak, uvidíme, stejně už je rozhodnuto...A neboj měsíc uběhne jak voda a pak už se budeš jen a jen radovat 🙂 Uvidíš...já jsem na začátku a zatím nic nevím...zítra budu moudřejší...snad se budu moci potichounku radovat s tebou...Tak na mě zítra ráno o půl osmé mysli, budu nervózní jak pes !!!!!!

karolakmn
6. črc 2014

@olinkak ja mela cekani 2hodiny... drzim palečky

suzik161
7. črc 2014

@olinkak držím palce!!! 😉