Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

pavlina1976
6. bře 2015

@monak85 Byla jsem teď po šestý, tak to už je fakt dost. Možná jsem měla před rokem na tu imuno do té Prahy jet, nechala jse si udělat jen imuno co dělají imunologové normálně, ne tu speciální.....Nevím no. Hold to tak asi má být 😕

monak85
6. bře 2015

@pavlina1976 Je mi to opravdu líto, věřila jsem, že to musí klapnout. Te imunologii já moc nerozumim. Třeba by to stálo ještě za pokus. Ach jo.

cicinky
6. bře 2015

@lucinecka28
Není se čeho bát 🙂
Sice to není levné, ale šance byt matkou je k nezaplacení 😉

pikvik1
6. bře 2015

@apolla Já Reprofit Olomouc 😊

pikvik1
6. bře 2015

@pavlina1976 Jsem z toho celej den špatná 😞 Tohle jsem brala jako tutovku... Aspoň že ta dcerka je... ale stejně...
Těm vyšetřením zatím naštěstí nerozumím... je neuvěřitelný, co všechno hraje roli.

pikvik1
6. bře 2015

Dostala jsem 3 srdíčka!!! Juuuuu, tolik jsem nikdy neměla 😊 Moc děkuju 😊 Škoda, že to ode mě nepomohlo 😞

monak85
6. bře 2015

Je mi z toho také stále smutno. ☹ Příroda je nespravedliva.

pavlina1976
8. bře 2015

@pikvik1 @monak85 Jste moc hodný hoky 🙂 . JJ jsem ráda, že mám dceru - a to jsem otěhotněla úplně normálně, ale bylo mi 23 let to je fakt 😉 . Já si prostě myslím, že hold to tak asi má být no, udělala jsem pro to opravdu všechno. Chci zkusit se zařadit do řad čekatelů o adopci, ale musím to vysvětlit dceři, to víte, být jedináček má své výhody, ale už je veliká tak by to mohla pochopit. Ale je to hrozně problematický, tak ani není jasný, že nás schválí....Je to na hlavu. Manžel by právě do té adopce šel rád. Tak bychom pomohli nějakému miminku 😉 . Holky přeji moc moc štěstí! 😉

78marcela
8. bře 2015

@pavlina1976 jsi silná. Já vím že bych na adopci neměla. Radši bych dal zkoušela. Pokud u vás není problém, tak dřív nebo později se přece musí podařit. A do jakého centra jsi chodila ?

pavlina1976
8. bře 2015

@78marcela Do Cube, jsou tam super. No na té imuno v Praze, té speciální ohledně umělého jsem nebyla. Ale kalická imuno nic neukázala. Prostě nevím, Mám endometriozu a to je ten problém a ještě k tomu věk a už to prostě asi nejde no 🙄 . Jak říkám, kdybysme vyhráli, tak bych šla do darovaných vajíček. Uvidíme co nám ten život přinese. Už do ivf nejdu, kvůli penězům, věku, zklamání atd. Hold se bude muset smířit manžel s tím, že se mnou to dítě mít prostě nebude. To víš, že mě napadlo, že třeba bude chtít odejít, nic s tím neudělám. Ale říká, že ne 😉 .

78marcela
8. bře 2015

@pavlina1976 držím ti moc pěsti, ať se ti dobře daří. Je mi to moc líto, že to nedopadlo. Třeba se za pár let dočkate i vnoucat a bude to zase veselejší. Takhle to bylo u nás. Máma si vzala chlapa který neměl vlastní děti a pak se sestře narodila malá a je jeho všechno, blbne s ní a hraje si s ní úplně maximálně. Víc než její opravdový děda nebo otec.
A třeba se podaří adopce. Každopádně držím moc pěsti🙂

pavlina1976
8. bře 2015

@suzik161 Ahoj, prosím napiš mi kontakt na to imuno do té Prahy, asi se ještě objednám, ať mám opravdu jistotu, že to tím není 🙂. Děkuju.

suzik161
8. bře 2015

@pavlina1976 dej si do vyhledávače Immunia praha křižíkova. Myslím, že to je: immunia.org

jesie28
9. bře 2015

@pavlina1976 moc mě to mrzí, že to nevyšlo. ☹ Ach jo. ☹

jesie28
9. bře 2015

Kdo mi poslal srdíčka? Moc děkuji :-* Tak mě potěšily. 😉

jesie28
9. bře 2015

Holky myslíte, že při snažení vadí lubrikační gel? My máme i ten na podporu početí, ale až ráno si všimla, že vzal manžel obyč. ☹ Zkoušela jsem ovulační testy, jestli ovu funguje a byly krásný dvě čárky. Škoda, že nejsou takový na těhu testu. 😒

78marcela
9. bře 2015

@jesie28 zase budou, uvidíš. A pak už to dopadne dobře až do konce.
Já si teď opět na dobrou noc objala záchodmísu a snad to zaspím. Je mi opět zle. Docela bych ráda aby to už přešlo a mohla jsem se radovat z tehu bříška. Zatím mám pocit že mi roste leda špek.

pavlina1976
10. bře 2015

@suzik161 Tak to je fofr s imunologiík příští týden na odběry a 21.4. pro výsledky 😉 . Rýsuje se ještě jedna možnost tak uvidíme no 😀

suzik161
10. bře 2015

@pavlina1976 jsou rychlý a moc milý. Tobě budou brát asi 5zkumavek, pokud si dobře pamatuji. A manžel si odskočí do kabinky 🙂 když jsme tam jeli pro výsledky, tak jsem byla moc ráda, když jsem viděla červené hodnoty 🙂 jak neskutečné 🙂

pavlina1976
10. bře 2015

@suzik161 Jak červené hodnoty?

suzik161
10. bře 2015

@pavlina1976 jako, že mi tam našli nějaký problém, který se dá léčit 🙂

zuhra
10. bře 2015

@pavlina1976 ahoj holky, omluva, ze vam sem skáču. - na to imuno na karlin je třeba hádanka od doktora? Dekuju

78marcela
10. bře 2015

@suzik161 přeposílám od zuhry, ty jsi tu častěji, třeba rychleji odpovíš:
ahoj holky, omluva, ze vam sem skáču. - na to imuno na karlin je třeba žádanka od doktora?

@zuhra a ty jsi na imuno ještě nebyla? Myslela jsem, že už máš vše vyšetřený...co ti teda v tom genetu všechno brali?

suzik161
10. bře 2015

@zuhra Já myslím, že jo. Na genetiku být nemusí!

zuhra
10. bře 2015

@78marcela Uz jsem ti někde odpovídala;) reprodukcni imunologii a nejaké to special vysetreni dělohy mi nedelali

zuhra
10. bře 2015

@78marcela A díky ;) nevim, jestli to hnát hned, asi budu ještě cekat.... Ale chci mit tu možnost. Koncem března se jdu jen poptat na to pgd

78marcela
10. bře 2015

@zuhra tak to mi uniklo a určitě si to imuno ještě udělej.

zuhra
10. bře 2015

@78marcela tak to me ten můj prizabije, pokud budu chtít spermie;)))

78marcela
10. bře 2015

@zuhra to zvládne, musí... 🙂 🙂 🙂 u mě to ale nechtěli, já jsem byla jenom sama, a to mi dělali v mém CAr nějaký rozšířený imuno profil..

@pavlina1976 to je super, že se něco ještě rýsuje, moc držím pěsti, aby to vyšlo, at je to cokoliv.

78marcela
10. bře 2015

A holky, furt a furt bliju, už jsem s tím smířená, že to bude až do porodu, už to beru jako součást svého dne..

Ale co mě teda fakticky sejří, tak je to, že každá píše, jak blije a hubne. Já jediná bliju a přibírám.