Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
12. kvě 2014

@kvetinka84 držím, určitě to dobře dopadne 😉

78marcela
12. kvě 2014

@kvetinka84 držím, určitě to dobře dopadne 😉

martas14
12. kvě 2014

@kvetinka84 budou... musí!!! 😉

kvetinka84
12. kvě 2014

@78marcela
@martas14
holky díky moc, jste skvělé

japro
13. kvě 2014

@martas14 aha tak to jo děkuji 🙂 to vubec neznám 🙂 sem chytřejší 🙂

japro
13. kvě 2014

@kvetinka84
@martas14 holky je super že máme tak dobré chlapáky 🙂 já taky včera měla chmurné myšlenky a oni prostě věří a jsou zlatý ještě že je máme 🙂

japro
13. kvě 2014

@kvetinka84 to je super že taky čekáš jak se má já mám dnes 8 den a už se bojím chodit na WC ale to tu asi všechny známe 😉

japro
13. kvě 2014

@78marcela ahoj tak už asi možná budeš doma .... ale ne jste na tom jídle přece 🙂 tak držím plaečky a opatruj se 🙂 těhulko 🙂

japro
13. kvě 2014

Ahoj Holky tak já včera byla na první šichtě ...... bylo to fajn a člověk přijde na jiné myšlenky a pořádně sem si zablbla a tak ........ 😀

martas14
13. kvě 2014

@japro no jo informace, které bych taky radši neznala 😀 😀
To je fajn, že jsi v práci přišla na jiné myšlenky, rozhodně to utíká líp než doma, za chvíli si nenadejes a už nacuras na test pěkné dálnice 😉

martas14
13. kvě 2014

@78marcela ahoj těhulko tak už to máš za sebou 🙂 ?

japro
13. kvě 2014

@martas14 jj to chápu 😉 a děkuji moc 🙂 snad brzo najdem všechny 🙂

78marcela
13. kvě 2014

Už jsem doma. Embrya se rozmrazíli dobře, mám zavedené obě dvě. Tak se snad to jedno chytne. Ale bolelo to. Nějak se tam nemohli dostat.

@japro na jídlo jdeme až za chvilku. Ale musím říct že mi je nějak blbě že se mi ani nechce.
@martas14 prý tehulko, to je krasne.. Ale je fakt že se tak i cítím, hezky těhotně 😀

japro
13. kvě 2014

@78marcela jupííííí určitě se chytne neboj se nic ...... tak at ti je brzo dobře a at si jídlo užiješ opatruj se 😉

78marcela
13. kvě 2014

@japro jojo, budu si to užívat. Mám volno a těším se, že si to užiju.

jakoubekzdenka1711
13. kvě 2014

@78marcela hodne stesti preji a hlavne bud v klidu
Jinak se 4 vajicek Mame 3 embria asi ve ctvrtek et,snad to vyjde ☹

78marcela
13. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 určitě to vyjde. Jeden jediný správný bojovník stačí k tomu abys byla šťastná maminka.

78marcela
13. kvě 2014

@japro tak jsem se vrátila domů. Bylo to fajn. Užila jsem si to. Hezky jsem pozlobila známé, že se už těším na holčičku a na tu super večeri, kterou mi známý zaplatí, když to bude holka. On zase zlobil mě, že se těší jak budu platit já, protože to bude kluk.
Ať to bude co chce, je mi to jedno, hlavně ať to je 🙂
ale bylo mi s nimi hezky a cítím se krasne spokojeně a těhotně.

martas14
13. kvě 2014

@78marcela holka já ti ten pocit úplně závidím mít je zas u sebe v břušku a čekat na sladké //, ale moc ti to přeji a tentokrát už je to holka na ostro 😀 .....
A aby jste se nehadali tak když to bude holka i kluk (můj tip) tak jdu na tu večeři já 😀 😀

martas14
13. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 neboj vyjde, už teď se tam hezky opekaji na petriho misce a těší se zpátky k mamince 😉 a budeš dávat jedno nebo dvě ?

kvetinka84
13. kvě 2014

@78marcela Hodně štěstí, ať se bobíškům u tebe líbí

kvetinka84
13. kvě 2014

Holky, já se dneska do té lékárny nedostala, je to cca 10 km. Takže test pořád nemám. Ale zítra pro něj jedu stůj co stůj. Jen nevím, myslíte, že to můžu pak testnout zítra během dne, nebo mám počkat do čtvrtka ráno a testovat z ranní moči?

78marcela
13. kvě 2014

@martas14 teď jsi mě rozesmála, až se mi břicho třese a bublinky si asi myslí že je zemětřesení. 😀
a klidně tě taky zvu, odkud jsi? Budeš to mít daleko? Jestli to vyjde, budu tak šťastná že klidne pozvu celé znojmo a přilehlé okolí i s celou touhle diskusi. 😀

78marcela
13. kvě 2014

@kvetinka84 díky moc. Určitě muzes i během dne.

martas14
13. kvě 2014

@78marcela mám to skoro za rohem, takže pohoda 😀 a na dobrou papu se vyplatí si i zajet 😀 ale jelikož budu mít pravdu tak se stejně nejde nikam, bo budeš muset začít fest šetřit bo nakupovat vše dvojmo není jen tak 🙂 🙂 🙂
A klidně se směj ať mimisci vidí, že se budou mít u vás moc dobře

martas14
13. kvě 2014

@kvetinka84 já myslím, že ten dvanáctý den už to tam je, takže na tebe vykouknou kdykoliv 😉

78marcela
13. kvě 2014

@martas14 no to by bylo veselé vše dvoji. Ale nějak s dvojčaty nepočítám. V mém snu který se mi zdál jako znamení, jsem kojila jenom jednu holčičku. A tak veřím tomu snu.

78marcela
14. kvě 2014

@japro
@suzik161
tak už mě postihlo to stejné co vás. Před hodinou velká žízeň. A zase bych pila. A strašne mě bolí hlava. Ach jo.

suzik161
14. kvě 2014

@78marcela dobré ráno, tak jsme si to prohodily. Na mě to zase včera večer dolehlo, že jsem naprosto v pohodě a nic necítím, i manžel říkal že mi otrnulo. Že to bude špatný, jen ty prsa, ty už zase změkly jen mě tak pnou, ale to je ten Crinone. Ách jo?, je to strašně dlouhá doba a to jsem se krásně zabavila s kamarádkama na kafy celé odpoledne a večer toto 😒

78marcela
14. kvě 2014

@suzik161 je to mizérie. Mě včera večer bylo taky hrozně moc fajn. Cítila jsem se úžasně a těhotně. Dnes se cítím strašne. Bolest hlavy se mi rozjíždí na migrenu, je mi na zvracení.
V podbřišku necítím nic. Musíme to brát rozumne. Běžně holky taky nic necítí, poznají to až že jim nepřijde ms. Tak my to taky nemusíme poznat. To jen máme tendenci sledovat každé pichnuti.
Panebože mě je zle