Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jana123123
autor
4. dub 2014

@cicinky aha tak to Jo ja jeste nemam vajicka ale jdu ted 11.4 2014 name kontrolu tak mozna prijdu domu us iniekce

cicinky
4. dub 2014

@78marcela bohužel jsem na Maledivách nebyla ☹, ale byly tam mé 2 kamarádky a referovaly, podrobně a do detailu i foto důkazy 😀
Jedna letenka je vyšla cca na 80.tis ☹
A Nový Zéland je hlavně kvůli je přírodě a želvám, máme doma jednu v mini vydání a kdyby přítel viděl tu želvu obrovskou, asi by se zbláznil blahem 😀
Létáme do Tuniska, mame tam oblíbené město, kde je jeden z malá bílých písku na pláži a opravdu pečlivě se o pláž i hosty starají 😉, je to místo, které miluji 🙂
Dokonce jsme se tam při první dovolené snažili o mimiska, ale to jsem nevěděla, že se snažíme zcela marně...

cicinky
4. dub 2014

@jana123123 u mě je hned u prvního UZ spočítala a fakt to i po odběru sedělo 😉

japro
5. dub 2014

ahoj holky 🙂 já si jedu 11.4 pro hormony a kolem 20.4 začínám píchat bude krátký protokol 🙂

japro
5. dub 2014

jinak mužu se přidat? když to vezmu zkrátka tak sem měla první IVF a dopadlo rozvodem ..... ted sem vdaná porduhé a konečnš štastně 🙂 jednou nám to klaplo přirozeně ale v začátku se to neudrželo ... pak IVF dlouhý protokol neklapl a ani mrazáček nic nepřežilo......... pak bylo IUI tak 4 pokus to klaplo ale mimoděložně ☹ těsně před vánoci v nemocnici ...... ted sem rozkoukaná tedy obá a jdem do IVF krátký protokol už se těším na 11.4 že se posunem dál ..... jinak jsem Jana a v červnu 35 na krku 🙂 no to je tak v kostce vše 🙂 vezmete mě k sobě?

japro
5. dub 2014

@suzik161 ahoj koukám že jsme na tom datumově skoro podobně 🙂 i já se už těším až si budu píchat něco do břicha ..... u mě dost divné nemám jehlu ráda 😀 ale toto je pro dobro věci 🙂

dagin
5. dub 2014

@japro Vítám tě 🙂. Stimulace utíká jako voda ... mně už se to táhne. Při stimulaci jsem chodila do práce, nebyl čas na to myslet. Teď jsem doma, polehávám ... a mám čas myslet na blbiny, radši nemyslet. A to si neumí představit ten čas čekání po transferu, jako to má teď @cicinky 🙂

cicinky
5. dub 2014

@japro ahoj a vítej mezi námi 😉

@dagin Zatím to zvládám, už mě taky napadá, že koupím test a zkusím ho 😀, ale ještě je opravdu brzy i když jsme měli prodlouženou kultivaci 🙂
Chtěla jsem až v pátek, ale ..... 😀
Holky to je hroznýýýýý 😀

suzik161
5. dub 2014

@japro Ahoj, já mám taky fóbii z injekcí, ale tentokrát se na ně těším. Tak to na tom budeme podobně, teda pokud se MS nezpozdí, tento měsíc jsem necítila ovulaci, tak doufám, že proběhla. A vše bude v pohodě, nikdy jsem si nemyslela že se na MS budu těšit 😀

dagin
5. dub 2014

@cicinky jako já těm výrazům vůbec nerozumím - prodloužená kultivace znamená co? My bysme měli mít v pondělí 5-ti denní embrya. Popravdě - před 7-mi lety jsem o IVF nic nevěděla a jak mi bylo dobře 😉 .Neměla jsem přístup na net, nevěděla pořádně nic o hyperstimulaci a riziku mimoděložního těhu po IVF ... nic z toho mě netrápilo a bylo mi úžasně. Někdy je lepší nevědět ... Spoléhala jsem na doktory - teď jen sedím u netu a hledám a hledám ... musím se od toho oprostit. Vždyť o nic nejde - máme už holky, tak když se nezadaří, svět se nám nezhroutí ... ale myslím, že to, bohužel, prožívám a řeším víc než u prvního pokusu. Potřebovala bych průplesk :D

catchulinecka
5. dub 2014

@dagin ahojky, je to děs že? v dnešní "moderní" době? 😀 já zas furt čtu, kde jako koho kdy píchá a jak je to určitě zahnízdění a já 5 den od ET a nic 😀 je to fakt psycho 😀

cicinky
5. dub 2014

@dagin
@catchulinecka
Prodloužená kultivace je vývoj embryjí pod dohledem a ET je 5týn ebo 6tý den 😉
Stálo nás to o 2.5tis víc, a dělala jsem to hlavně proto, že už jsem starší osůbka a chtěla bych tomu všemu pomoci, aby to klaplo 😉
Catchí, já taky pořád čtu, kde koho píchá a zda ho bolí i spodek, a odhaduji, co to asi znamená 😀
Ona je pravda, že dřív nic nevěděli, a nebyli z toho tak hotové jako my, ale na druhou stranu, já chci mít info, chci vědět i ta rizika, protože mezi tím vším může být i odpověď na to, proč se to nedaří atd. 😉
HOLKY, MUSÍME FAKT MOC VĚŘIT, ŽE TO VYJDE, když né teď, tak příště 😉
TAKŽE, AŤ TU CO NEJDŘÍVE VIDÍM // U KAŽDÉ 😀

catchulinecka
5. dub 2014

@cicinky přesně tak!!!! my chceme vidět čárky!!! 😀 u každé!!!!

cicinky
5. dub 2014

@catchulinecka Už aby to bylo, dneska jsem četla, že některé testují už 7mý den po ET a čárky vidí, ale to mi přijde opravdu hoooodně brzo 😝

dagin
5. dub 2014

@catchulinecka @cicinky
i já chci vidět ty čárky jedině dvojitě ... 😀
jinak tak my asi teda taky mám tu prodlouženou kultivaci ... zas jsem o něco chytřejší 😉

cicinky
5. dub 2014

@dagin takže od pondělí tě čeká 14 dní čekání a čekání a čekání a pokoušení testování 😀

catchulinecka
5. dub 2014

@cicinky ach jooooooooooooooooooo 😀 já si počkám na tebe a pak to taky zkusím 😀

cicinky
5. dub 2014

@catchulinecka jééé, ty jsi hodná 😀
Teď jsem si tak říkala, že v zítra je to 6tý den, a minule, když jsem začala tak hrozně krvácet (upozorňuji že z ničeho nic a bez bolesti) právě 6tý den po ET, takže zítra se budu asi trošku stresovat ☹
Doufám, že to bublinka přežije, moc si přeju, aby už byla zavrtaná a držela se mě jak klíště 🙂

catchulinecka
5. dub 2014

@cicinky jejda, fakt máš takovou zkušenost? ale neboj se, tohle takhle nebude, zítra si užij hezkou neděli, mysli na hezké věci a vzhůru do testovacího týdne!!! 😀

cicinky
5. dub 2014

@catchulinecka Budu se snažit ! 😀

jana123123
autor
5. dub 2014

@cicinky talk to maps dobry mine me ted she dozvim vic a co Jack see mnela dunes

jana123123
autor
5. dub 2014

@cicinky ahoj ja jdu na prvni ivf a us se tetim
A vzapetim she bojim ale zvladnuto protoze nemam name cyber

cicinky
5. dub 2014

@jana123123 Janí, nemáš se čeho bát, raději se připrav, že ta první IVF moc úspěšná nejsou, ale moc ti přeji, aby jsi měla štístko a povedlo se to hned na první pokus 😉

catchulinecka
5. dub 2014

@cicinky prosím tě cici, tys mě teď nějak zmátla 🙂 psalas, že zítra je to 6 den od ET. Já myslela, že se počítá jako první den až ten den po ET???

cicinky
5. dub 2014

@catchulinecka já to beru podle termínu krve, 1.4. ET a na krev jdu 14.4. 😉

martas14
5. dub 2014

@japro ahojky, tak to na tom budeme podobně já tento týden čekám na MS (kolem 10.4.) a jedu si pro gonal, zatím už týden stříkám synarel a měla jsem utrogestan 😝 a hupsneme na druhý pokus IVF, tak snad nám to tu bude utíkat, bo jak píšou holky dřív člověk nic nevěděl, tak jsem při prvním byla naprosto happy a pomalu ani nevěděla, že se může stát, že by to nevyšlo 🙂 loni při KETu jsem pomalu odpočítávala už vteřiny jak se to vleklo...

martas14
5. dub 2014

@suzik161 taky už se nemůžu dočkat MS, tak snad se nebude někde loudat jak na potvoru, ale i tak už to máme
za pár a konečně budeme zpátky v procesu, samozřejmě úspěšném 😉 😀

martas14
5. dub 2014

@cicinky
@catchulinecka holky posílám sílu na to čekání, to je z toho celého procesu to nejhorší 😉 no závidím, taky už bych chtěla byt tak daleko 😝 tak tfuj tfuj a dvojky budou v cuku letu 😉

catchulinecka
5. dub 2014

@martas14 ahojky 🙂 děkujeme moc za pěkná slova a přáníčko 🙂 taky jsem měla gonal..kolik pícháš jednotek? a nejsi náhodou v reprofitu?

cicinky
5. dub 2014

@martas14 děkuji děkuji děkuji 🙂
Asi začnu prospávat 90% dne, aby mi to rychleji utíkalo 😀
Přeju, ať jsi co nejdříve matka čekatelka 😉