Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
19. kvě 2014

@suzik161 to jsou aspoň super zprávy, kéž by se to tu už rozeznělo jen samými takovými 😉 tak tfuj tfuj holka a držíme ať krev přestane a prcek ať to nevzdává a pěkně se zabydlí na devět měsíců 🙂

suzik161
19. kvě 2014

@martas14 projíždím net, takových holek je spousta. 😒

martas14
19. kvě 2014

@pavlina1976 tak výstavou nic nepokazis jen se nesmíš moc nervovat u česání čičinek a tak 😀 jeeee vždyť ty máš ty holé, že 😀 aspoň budeš mít zábavu a rozptylis myšlenky po tom pozitivním testiku, takže to budeš mít fajn 😉 zato já jsem zvědavá čím se zabavím tentokrát, abych z toho zas nebyla na Chocholouška 😀

martas14
19. kvě 2014

@suzik161 myslis takových holek co jim to pak pěkně vyšlo! Takových je určitě dost a dost 😉 🙂

suzik161
19. kvě 2014

@martas14 jj, i když to trvalo déle to snažení nebo při tom krvácení 😀 jenom mi dělají problém vložky, normálně mám tampóny a teď se musím smířit s nima 😉

martas14
19. kvě 2014

@suzik161 no to krvácení je blba komplikace 😠 ale snad to bude to něco zlé pro něco dobré 😉 no vložky jsou pitome, už i proto že člověk furt cítí jak to z něj teče a je z toho pak ještě víc v presu, ale výdrž holka snad se to brzy uklidní

suzik161
19. kvě 2014

@martas14 snad jo 😀

78marcela
19. kvě 2014

@martas14 no jo, ale sedmý den už jsem měla pěkný testiky, byla hezky vidět slabá čárka. To znamená že dnes šestý den by tam už musel byt nějaký náznak. Ale vůbec nic ani smouha.

martas14
19. kvě 2014

@78marcela podívej já taky nejsem zastáncem planých nadějí, ale tak jak je jiné každé těhotenství, tak může být jiné i vylézáni čárky .....a my musíme věřit i za tebe holka od toho tu jsme, bo na snažilku vždycky přijde slabá chvíle kdy to je všechno špatně i když není ještě všem dnům konec 🙂

kvetinka84
19. kvě 2014

@japro ještě jednou, strašně mě to mrzí, opravdu moc, tolik jsem tomu věřila, že ti to vyjde. A volala jsi do CARu? Jak jste se domluvili? A byl negativní test, nebo jsi dostala MS? Půjdeš hned na KET? Drž se, je mi to líto

78marcela
19. kvě 2014

@martas14 jsi hodná. Všechny jsou tu fajn. Tak když to nevyjde, tak tu aspoň s vámi budu déle, to je taky plus, ne ? Budeme se na červen hezky podporovat.

kvetinka84
19. kvě 2014

@suzik161 No tak to jsou super zprávy, tak jen ležet ležet ležet a snad bude mimi bojovník a zvládne to, budu držet palce

kvetinka84
19. kvě 2014

@78marcela Testovat 6. den je blbost a každý těhu je fakt jiný, nemůžeš to tak brát a na katastrofický scénáře je času dost. Akorát se teď budeš nervovat. Psala jsem tu, že kamarádka neměla na testu 9. den nic ani náznak ducha a 11. den měla krásné //. Zbytečně se tím předčasným testováním nervuješ. Snaž se uklidnit a ještě týden vydržet

kvetinka84
19. kvě 2014

Holky, u nás dneska taky blbý, netýká se to teda mýho těhu, cítím se dobře, ale máme úmrtí v rodině ☹ No že bych zrovna teď měla chuť jít na pohřeb ☹ ach jo, doufám, že to mimi zvládne a všechno bude v pořádku, dneska jsem si pobrečela.

78marcela
19. kvě 2014

@kvetinka84 to mě moc mrzí. Tak se také snaz nenervovát ať je nimi v pohodě.

kvetinka84
19. kvě 2014

@78marcela Hm, je to blbý a že se nesmím nervovat si také říkám, dneska to docela jde, sice jsem si pobrečela, když mi to manžel řekl, ale jinak jsem to ustála, ale bojím se právě toho pohřbu, já jsem hrozná citlivka, hrozně si to beru

suzik161
19. kvě 2014

@kvetinka84 to je mi líto, ale zkus se nenervovat, ať to mimískovi neublíží.

kvetinka84
19. kvě 2014

@78marcela
@suzik161 Holky tak trochu stres to prostě bude, ať se budu snažit sebe víc. No a bojím se, aby to na mimi nemělo vliv, protože teď se vyvíjí srdíčko...

suzik161
19. kvě 2014

@kvetinka84 a v rodině vědí, že jsi těhotná?? Byl to někdo z blízkého okolí??

78marcela
19. kvě 2014

@kvetinka84 a byl to někdo moc blízký? Že by šel třeba jen manžel a tebe omluvil, že jsi třeba nemocná nebo tak něco

martas14
19. kvě 2014

@78marcela no né, že bych tě nebrala do party na červen ráda, ale .....vlastně né nechci tě tam, prostě ty budeš těhu teď a jen nás podporovat z druhého břehu // 😀 😉

78marcela
19. kvě 2014

@martas14 jsi skvělá, jak tady všechny podporujes a neztrácís smysl pro humor. To je skvělý. 😉

martas14
19. kvě 2014

@kvetinka84 to je mi líto, že musíš teď něco takového řešit 😒 je těžké zůstat v klidu a na pohřbu kór, taky jsem na toto hrozně cit'a....asi bych taky pokud to není někdo moc blízky se omluvila přes manžela a byla doma, oni to zbytek zpětně pochopí až jim pak řekneš tu hezkou novinu

martas14
19. kvě 2014

@78marcela no snažím se jen oplatit tu podporu, kterou jsem tenkrát taky potřebovala, když se mi zhroutil svět, když nám řekli, že mimi nikdy mít nebudeme...naštěstí neměli pravdu, ale nevím jestli bych to zvládla bez všech těch informací a dobrých duši tady... 😉
Navíc věřím v dobré konce, takže se nám tu všem zadari a basta, jen hold někomu rychleji a někomu až v červnu 😀 😀

78marcela
19. kvě 2014

@martas14 když to bude AŽ v červnu, letošního roku, budu taky spokojena. 😀

martas14
19. kvě 2014

@78marcela jo to chápu, ale my tě stejně potřebujeme jako předvoj aby jsme přesně věděli jaké nás budou čekat prohlídky 😀

78marcela
19. kvě 2014

@martas14 to už ty jako zasloužila matka musis vědět, ne ? My se budeme učit od tebe, holka.
A ještě tu budeme mít suzik a květinku atd.
Akorát holka, tu večeri musíme o chvíli odložit. Na ten červen, no.

alarada
19. kvě 2014

Ahoj holky tak se bohužel přidávám k těm, kterým to nevyšlo. Celý víkend jsem lehce špinila. Dnes jsem byla na krvy a negativní, odpo už jsem nebrala léky a pomalu začínám krvácet. Na kontrolu jsme se domluvily na červen. Už jsem vybrečela všechny slzy a pomalu se začínám s tím smiřovat ☹ ☹ ☹

jesie28
19. kvě 2014

@78marcela Nestresuj se, že nic na testu nevidíš. Jak říkala Marťa, pokaždé je tělo jiné, tak testuj později. Uvidíš, že se zadaří.
@kvetinka84 moc gratuluji k těhu. 😉 Jestli to není nutný, tak se pohřbu vyhni, ať se zbytečně tolik nestresuješ. Vím, že je to těžký.

@martas14 A jak se máš ty Marti? Máš štěstí, že máš aspoň mrazáčky, my nemáme nic. Je mi to tak líto. Už jsem to tolikrát obrečela, že to nevyšlo. ☹ Teď jsem si objednala vitamíny Nosifol, doporučoval mi to i gyndař na otěhotnění. Tak vyzkouším.

jesie28
19. kvě 2014

holky nemáte někdo zkušenost, že by gynekolog zjistil průchod vejcovodů? Nebo bych s tím musela do nemocnice?