Jdu darovat vajíčka

angy84
8. zář 2013

Tak dneska na 1.UZ dopichat injekce a streda nebo ctvrtek na odber,bala jsem se jak to zvladnu,ale da se to.Sice mi ta jedna injekce vzdy udela reakci a boli to,ale pry to je normalni.Snad to k necemu bude a pomuzu nekomu k takovemu stesti jake mam doma🙂

chateau
9. zář 2013

Třeba zrovna mně 🙂

pavlinka21
9. zář 2013

Můžu se zeptat,co všechno k tomu bylo potřeba??Děkuji

elisabeth86
9. zář 2013

Taky jsem už darovala, a můžu říct že to vždy proběhlo v naprostým pořádku, ale Reprofit v Brně má příjemnější přístup než Obilní trh 😉

elisabeth86
9. zář 2013

@pavlinka21
Jen vyplníš dotazník na jejich stránce, Oni ti zavolají jak budou potřebovat. Poté si tě pozvou na odebrání krve,a budeš 2-4 měsíce čekat na to jak jsi dopadla, zda-li jsi vhodnou dárkyní nebo ne. Pokud ano, domluvíte se na přesný datum odebrání vajíček, řekne ti kdy si začneš píchat injekce, a budeš chodit na kontrolu. Injekce jsou malé a tenké, tak se není čeho bát 🙂
V den odebrání vajíček přijdeš na lačno, uspí tě a za dvě hoďky jdeš domů ;) i s penízkama 😀

pavlinka21
9. zář 2013

Ok děkuju

angy84
autor
9. zář 2013

ja dostala kontakt primo na dr.ktera dela v tom centru tak jsem to resila pres ni,tak posledni davka pichnuta,boli to nejvic ze vsech protoze to je dvojita davka,aby moh probehnout odber.ale zvladla jsem to a ve stredu rano nastup

angy84
autor
9. zář 2013

@elisabeth86 a co probrani z narkozy,vse ok??ja vzdy hrozne zvracim,ale treba to bude ok kdo vi

angy84
autor
9. zář 2013

@pavlinka21 registrace,pak odbery krve,dna testy zda je to vubec mozne,vyplneni dotazniku ohledne nemoci v rodine,pak ultrazvuky,sezeni s dr.pak dala rozpis pichani injekci,nejdriv takove ty pera jako maji cukrovkari a pak 4 s injekcni strikackou a dve ,ktere jsem si pred chvili pichla,aby mohl probehnout odber,ja byla docela sikovna zustaly jen dve modriny z tech vsech,zadny vedlejsi ucinky nic.A ve stredu odber samotny,ani se nebojim nic vim co me ceka a snad to nekomu pomuze do dnesniho dne ma na odber 12 vajicek dle dr a dnesniho UZ,tak pry to je dobry pocet

elisabeth86
10. zář 2013

@angy84
Já jsem nikdy s narkozou problem neměla, díky bohu. Abych pravdu řekla, mám ráda ten pocit kdy mě uspávají...to jsem tak vlááčná 😀 A po probuzení, ležím tak 2-3 hoďky na pokoji, bolí tě podbřišek jako když to máš první den, dostaneš něco na bolest a šup domů,ale v ten den jsem vždycky ležela, protože jak mě teen podbřišek bolel, tak jsem ani nemohla nic dělat. Na darování byli i kamarádky a vše v pohodě ;)

angy84
autor
10. zář 2013

tak mi zitra drzte palce,at vse bvyjde jak ma 🙂dobrou noc