Je Fertimed v Ostravě a Olomouci stejná firma?

jessi13
25. dub 2013

Ahojki holki chtěla bych se zeptat, je Fertimed Ostrava stejná firma jko Fertimed Olomouc? a máte nějaké zkušenosti z Fertimedem Ostrava?

aguaverde
25. dub 2013

@jessi13 pokud myslíš Polanka nad Odrou tak ano 😉

jessi13
autor
25. dub 2013

@aguaverde jj myslím.. 😀

aguaverde
25. dub 2013

@jessi13 mají to i na stránkách http://www.fertimed.cz/

asmeena
26. dub 2013

@jessi13 Ano, jestli myslíš Polanku tak je to vlastně pobočka Olomouckého Fertimedu. Zkušenost mám dvouletou a špatnou. Přešla jsem do Reprofitu v Olomouci a spokojenost.

jessi13
autor
26. dub 2013

@asmeena mohla bych se zeptat, proč špatná ?

asmeena
27. dub 2013

@jessi13 akorát z nás tahali peníze a výsledek žádný. To je na hodně dlouhé povídání.

britka
6. čer 2013

přesně jak píše asmeena taky mam špatné zkušenosti a lituji času ktereho jsem u nich ztravila.Reprofit je dobrá zkušenost 😉

monica243
22. zář 2013

Ahojky holky taky patřím mezi nováčky mám po 1 IVF a nezdárně jedná se Fertimed v Polance jaké jsou vaše názory na tento CAR nebo mi můžete doporučit jiný? Nevím možná jsem teď naštvaná ale nechali jsme tam suma sumarum 60000,-a mám z toho smíšené dojmy p.doc Sobek zvláštní humor no když mi pak co mi odebrali vajička řekl,že jsem nekomunikativní typ a nenahlasila jsem mu ,že nemám jeden vaječník tak jsem koukala jako péro.Snad by měli mít o každém svém pacientovi přehled no né?Sestřičky jsou fajn.Předem díky za infa.