Je po 16denním půstu sperma kvalitní k oplodnění?

tydlity
10. srp 2015

Ahoj holky, mam asi blbej dotaz, ale nemuzu to nikde dohledat.. Nevite jestli po 16-ti dennim pustu je sperma kvalitni k oplodneni? Snazime se o miminko a meli jsme ted hodne zarizovani, pak jsem to dostala a az vcera jsme meli chvilku na sex. No a vecer jsem zjistila, ze mam pozit.ovu test, tak by me zajimalo jestli i po 16-ti dennim pustu muzou byt spermie kvalitni na to, aby oplodnili vajicko. Samozrejme, ze to zitra jeste pojistime 🙂 Jo a manzel mel opravdu pust, tim myslim, ze si to ani sam nedelal, takze se tam mrsky drzely celych 16dni 🙂 Dekuju za tipy a omlouvam se za tak divnou otazku 🙂

ajina10
12. srp 2015

Podle me to na to vliv nema .. Spis at si přítel nedává teplou koupel minimal pul h pred sexem. Sperma se obnovuje. ;)

jjustyna
12. srp 2015

jestli to má vliv na kvalitu nevím, každopádně my jsme měli 12 dnů půst a pak 4 dny sex a za měsíc pozitivní test. První a jediný pokus o druhé dítě a už mi tu spinká. Tak uvidíš. Nepřemýšlej nad tím a užij si manžela.

tydlity
autor
12. srp 2015

Holky strasne moc dekuju 🙂 :-* Snazime se uz rok a pul a leze mi to uz na mozek 🙂 Nikde jsem o takhle dlouhym pustu nemohla nic najit. Jediny co jsem nasla bylo v nejaky diskuzi, ze v centrech doporucujou 5-ti denni pust, ze spermie jsou pak nejkvalitnejsi a kdyz je to dyl, tak jsou moc pomaly. Ale to byl jen nazor jedny slecny, takze neni vlastne jisty jak to je 🙂 No uvidime jak to tenhle mesic dopadne 🙂 Jeste jednou vam strasne moc dekuju

ajina10
12. srp 2015

Budeme vám držet palce 🙂

tydlity
autor
12. srp 2015

@ajina10 Dekujeme 🙂

svetlanap
18. srp 2015

No nevím, příbuzný jezdí kamionem a dlouho se jim nedařilo, byl vždy 14 dní pryč, pak týden intenzivně sexovali a nic, Dr poradila jeden den sex, jeden den ne a pořád takhle, že prý nejlepší jsou mršky po jednom nu půstu. Ale to samozřejmě neznamená, že se vám nemusí těhu podařit, držím palce určitě to vyjde a když ne, vyskoušete sex ob den, nám se touto metodou povedlo.

tydlity
autor
19. srp 2015

@svetlanap Dekuju 🙂 No ob den jsme to zkouseli dva mesice po sobe a nic ☹

ajina10
19. srp 2015

My treba jsme měli sex po 14dnech zrovna 14.2 :D vzdy jsme si dávali bacha děťátko jsme zatím neplanovali a jednou jsme si řekli ze na valentýna muzem ze se nic nestane, me se sex tak líbil ze se to povedlo a Ted cekam holčičku 🙂 kdyz mi pak doktor rekl ze v tu dobu jsem mela ovulaci ... Tak proto asi se to povedlo 🙂 podle me to je tak ze kdyz si nekdo neco přeje tak se na to mi soustředí a nejde to.. Taky doporucuji po sexu zustat ležet trochu zvednout nohy .. A nejlépe se osprchovat az rano ...

tydlity
autor
19. srp 2015

Dekuju holky 🙂 Dnes jsem 8dpo a od 4dpo me boli bricho presne jako pri ms, jen trochu slabeji. Nekdy to citim vic, nekdy min, ale uz ctvrty den to citim porad. Od vzestupu bazalni teploty se to drzelo na 36,9 a dnes bylo 37. Bohuzel stejne nic nezjistim, protoze na test je jeste brzy a dostat to mam nejdriv za 6dni. Tak uvidim potom 🙂

tydlity
autor
19. srp 2015

Tady je muj graf. Takovouhle teplotu jsem jeste nikdy nemela. Jestli je tu nektera, ktera taky meri delsi dobu.. Co si o tom myslite? Je nadeje?

helen_h
19. srp 2015

@tydlity Dokud teplota neklesá, tak rozhodně naděje je 🙂

tydlity
autor
19. srp 2015

@helen_h Dekuju 🙂 Snazime se rok a pul, takze kdyby to vyslo, byla bych nejstastnejsi na svete 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru