Je tu někdo, kdo chodí nebo chodil do IVF Clinic v Olomouci?

sluckynek
6. zář 2019

Hezký den holky , je tu někdo kdo chodil do ivf clinic v Olomouci ? Nebo chodí i teď? Jak probíhala léčba ? Jak dlouho jste docházeli bez se doktoři rozhodli pro umělé oplodnění ? Cena ? Děkuji za odpověď , my do ivf centra docházíme od června tohoto roku , já mám za sebou hormonální profil ,. Ct nadledvinek, HSG , jedna společná gravidita s partnerem .

lenatko91
7. zář 2019

My jsme tam přešli z jiného caru.. akorát jsme “stihli” jenom IUI a už to bylo.. ale šli jsme tam s cílem, že zkusíme 4.IVF, udělali mi aktuální hormonální profil, v mezičase kdy jsme čekali na schválení pojišťovny jsme si jen tak zkusili tu IUI a už to bylo.. takže cena pouze za toto, myslím 2600. A léčba byla clostilbegyt - ovitrelle a hotovo. Myslím že ani utrogestan mi pak nedávali..

sluckynek
autor
7. zář 2019

@lenatko91 děkuji

destovakapka
24. zář 2019

Ahoj, já jsem tam chodila od září 2016. V květnu 2017 jsem zjistila že jsem těhotná. Tedka mám skoro 2 letou dceru a ve čtvrtek tam jdu po pauze zas. Snažíme se o druhý. Chodila jsem k paní doktorce Souskove. Díky ní, že mě poslala na průchodnost se zjistilo že mám průchozí jenom jeden vejcovod, bez hormonů přímo clostilbegyt mě folikul nevyroste do určité velikosti aby byl oplodnění. Otěhotněla jsem přirozeně, jenom jsem brala clostilbegyt a pichala si pregnyl.

sluckynek
autor
25. zář 2019

@destovakapka děkuji za odpověď , take chodím k paní doktorce Souškove , já si picham Ovitrelle a s tou průchodnosti jsem natom podobně . Držím palce

destovakapka
25. zář 2019

@sluckynek byla jsem tam i u ostatních lékařů,nejvic jsem byla spokojená s paní Doktorkou Souskovou. Doktorka Michnova má stejný názor jak Souskova. Byla jsem i u Vrublovskyho myslím že 2-3x a ten mě teda nebyl sympatický. Pak jsem tam byla 1x u jedné a to nevím asi byla Kučerová. Ta byla hrozná. Vždycky jsem byla ráda když mě objednali k dr. Souskove. Po té průchodnosti jsem měla 2x biochemické tehu. To bylo od září do prosince. V dalším roce jsem už biochemické tehu neměla a to jsem pak otěhotněla. Ovitrelle to je to samé co Pregnyl? Taky Ti přeji hodně štěstí ať se brzy zadari. U nás se zadarilo když jsem na to přestala myslet. Zrovna jsme vyřizování úvěr ohledně koupy bytu, pak stěhování. Ve starým bytě jsem otěhotněla, v novým bytě jsem porodila. Jsme se přestěhovali a já jsem týden nebo 14 dní po nastěhování zjistila že jsem těhotná.

evula19
25. zář 2019

my jsme do IVF clinic docházeli od září 2018, zkusili jsme jen stimulaci hormony, nic, pak 3xIUI-taky nic, v únoru jsme začali řešit ivf, v březnu byl první transfer - nechytlo se, měli jsme 1 vajíčko zmražené, to jsme dali hned další měsíc a to se chytlo, ted jsem v 25tt. To ivf nás vyšlo na 32 tisíc z toho vlastně 14 je zamrazení a rozmrazení vajíčka. S lékaři jsme byli spokojeni, nejčastěji jsem byla u doktorky Michnové. Držím pěsti!

sluckynek
autor
25. zář 2019

@destovakapka tak my vyřizovaly byt po ztrátě naši malé minulý rok , potratila jsem ve 22 TT 😭 no nebudu si to připomínat . Rok jsme zkoušeli téměř sami s tím že se nedaří ,šla jsem na gyndu ( chodím k paní doktorce Souškove i na gyndu 🙂 ) s tím že jsem měla cystu , pozvala si mě na horní lán , podstoupila jsem HSG , a docházím na ultrazvuky každý měsíc , tento měsíc se mi sama spustila ovulace 👍

pajulabur
28. zář 2019

Zdravim, každý ma jiny nazor tak ja napisu ten svuj.
Dojizdeli jsme s manzou na ivf clinic olomouc 2 roky, nekolikrat iui bez uspechu.... A to jsem mela i veškeré podklady o genetiku, horm. Profil a tak musely vedet....
Kdyby jsme u nich chtely podstoupit ivf tak by nas to vyslo okolo 20 000 kc a to nepočítám mrazeni...
Ted jsme přešly do nemocnice v olmiku, a velka spokojenost
Dojizdime tam necely mesic a uz mam po stimulaci na ivf a i po transferu, ted uz jen cekat 😊😊
Dohromady nas to ram vyslo okolo 16 000 kc a to je v tom i mrazeni, pk, a metoda pcsi jelikoz byl spatny spg...
Vsem co se snazi hodne štěstíčka 😊

sluckynek
autor
28. zář 2019

@pajulabur děkuji moc , ja s nemocnicí nechci mít nic společného ani z IVF nemám dobré zkušenosti s porodnici a celkovou péči tam.

pajulabur
28. zář 2019

@sluckynek tak je to na každém rozhodnutí... Ja napsala jen svuj nazor

sluckynek
autor
28. zář 2019

@pajulabur já vím jen píšu že už jim nevěřím kvůli FN jsme přišli o miminko

meganx
28. zář 2019

Chodili jsme tam 7 měsíců a zadarilo se 😊 prvně jsem byla u pana Macháče a pak to vždy vyšlo na paní Koutnou. Nemůžu si stěžovat, chtěli jsme iui, ale bylo nám řečeno, že je to zbytecne a stačí jen ovitrelle. A zadarilo se 🙂

pajulabur
28. zář 2019

@sluckynek to mi je líto... 😢 Vim co zazivas, ja prisla o mimi v krnovske nemocnici

sluckynek
autor
28. zář 2019

@pajulabur já si spíš myslím že to nebylo kvůli nic také natom má vinu moje bývalá Dr ale oni mě nechali rodit malou na pokoji , v posteli ...

pajulabur
28. zář 2019

@sluckynek tak to je hrozny... A já prisla o maleho a to js ho mela 7 měsíců doma

dodo_8
29. říj 2019

Ahoj holky. Právě jsem začala chodit na IVF clinicu. Snažíme se o miminko a teď to vypadá, že jediná cesta je IVF. Zatím jsem byla jen u dr. Kučerové. Chtěla bych se zeptat jestli si Vás vede celou dobu stejný lékař nebo se může stát, že Vás objednaji i k někomu jinému. Když to tady čtu ráda bych vyzkoušela paní doktorku Souskovou. Nevíte které dny má ordinační hodiny? Děkuji moc za rady zkušenějších

sluckynek
autor
29. říj 2019

@dodo_8 já chodím k paní doktorce Souškove a myslím že úterý stačí zavolat na recepci a říct že chcete k Dr Souškove 😉

dodo_8
29. říj 2019

@sluckynek a jsi s paní doktorkou spokojená? Na mě to bylo minule u paní Kučerové vše moc rychlé. Vypadá to, že v Lednu půjdeme na naše první IVF.

sluckynek
autor
29. říj 2019

@dodo_8 já byla u Dr Koutné ale Dr Souškova mi vyhovuje víc chodím k ní i k Dr Polákovi jako k obvodnímu gynekologovi a je to paní doktorka na správném místě díky ní jsme se někam po roce hnuli o miminko se snažíme skoro čtyři roky , ikdyz první ivf nevyšlo furt věříme 🍀♥️

destovakapka
29. říj 2019

@dodo_8 Já jsem k paní doktorce Souškové chodila od září 2016 do června 2017.V květnu 2017 jsem otěhotněla přirozeně.Tedka od září 2019 k ní chodím zas že se snažíme o druhé mimi.Já jsem u paní doktorky v obouch dvouch případech byla na konzultaci a pak jsem k ní chodila.Když se objednávám tak řeknu že bych se chtěla objednat k paní doktorce Souškové.Paní doktorka Soušková v IVF Clinic nebyva v utery,to je nekde jinde.Ona vzdycky v utery ordinuje na gynde ale nevim kde ma ordinaci.Když tam paní Soušková není nebo ten den je na sále tak objednají k někomu jinemu kdo tam je a ma volno.Ja kdyz jsem tam chodila v roce 2016 tak jsem tam byla u vsech tech doktoru.Tedka jsem teda byla jenom u Michnové jinak u paní doktorky Souškové.

sluckynek
autor
29. říj 2019

@destovakapka V úterý je pod Hanáckým plukem já se spletla 🙈 u Dr Poláka kam chodím na gynekologii 🙈

destovakapka
29. říj 2019

@sluckynek Já nejsem z Olomouce ale z Prostějova a do Olomouce jezdim jenom do IVF Clinic tak moc Olomouc neznám.

dodo_8
30. říj 2019

Holky dekuji moc za rady 🙂 ja jsem zatim byla u dr. Machače a teď u Kučerové, tak uvidím kdo příště 😊 holky a můžu se ještě zeptat, když už máte za sebou IVF, jak je to s neschopenkou a dochazkou na ultrazvuky pred OPU. Nyní pracuji a bydlim v Praze, takze premyslim jak to vse skloubit. Děkuji

destovakapka
30. říj 2019

@dodo_8 Já jsem otěhotněla přirozeně, že mi Dr. Soušková i ostatní naplánovali kdy mít sex. Jenom jsem brala clostilbegyt a pak jsem si pichala pregnyl, posledně otrivelle a to se zadařilo. Když jsem měla pozitivní těhu test, tak jsem volala do Clinic. To mě pozvali na ultrazvuk. Těhotenství bylo potvrzené na ultrazvuku. Pak jsem tam byla ještě jednou, to na ultrazvuku bylo vidět jak bije srdíčko. To mě pak předali k mojí obvodní gynegoložce.Já jsem si o neschopenku řekla hned v ordinaci po ultrazvuku jak mi Dr. Soušková potvrdila těhotenství. Neschopenku jsem v pohodě dostala. Jenomže já jsem dělala těžkou práci,ještě v chladu.

zuzicek2013
4. led 2021

Holky nemáte prosím některá zkušenosti s Hysteroskopii na klinice?diky