Je tu někdo po transferu?

absti
17. čer 2013

Ahoj, je tu někdo po transferu?

absti
autor
19. čer 2013

@vpohode
Je fakt, že 7-8 den po Et jsou vidět // na testy, když byly vloženy blastocysty po prodloužené kultivaci, takže opravdu buď v klidu.
A držím moc moc palce!!!

s tou bolestí břicha jsem to měla včera večer..bolelo mě břicho a záda jako kdybych to měla každou chvílí dostat... takže jsem se furt modlila, ať to není mrcha ať je to třeba zavrtávání broučka v břiše.

ratatooy
19. čer 2013

@absti jo ivf mi vyšlo na prvni pokus a pak ket taky na první(zamraženo z prvniho ivf a ještě zbylo na 3díte)režim žádnej extra poprve sem možna vic byla v klidu nemusela sem nic ale ted po ketu sem se musela starat o malyho navic jsme davaly dve emryjka a jak se jedno nechytlo tak sem špinila až kvácela do 12tt

absti
autor
19. čer 2013

@ratatooy
já taky žadnej extra režim nedodržuji.. sice nevěším záclony, nemiji okna, nevytírám, ale jinak dělám všechno možné.

Jsi šťastná žena, že ti to takto krásně vyšlo ! 😉 😉

barakara
19. čer 2013

@biolage Tak jak dneska uz jsi tehotna? 😀

Jinak holky me vcera pichalo docela dost v podbrisku....tak nevim, co to bylo 😒

absti
autor
19. čer 2013

@barakara
Tak to jsme měli stejný stav.. mě podbříšek začal bolet večer a to docela dost a k tomu mě začali bolet i záda... už jsem se děsila, že to snad i dostanu..

barakara
19. čer 2013

@absti noo divny to bylo, jsem si rikala, co to muze bejt. Spis me tam jako pichalo. A prsa me teda zacinaj bolet....ale to neni nic zvlastniho ty me bolej celkem casto 🙂

absti
autor
19. čer 2013

@barakara mě prsa bolí jakože z boku a mám je takové nateklé... ale je možný, že je to z ultroše

barakara
19. čer 2013

@absti taky to mam tak. Ten cas se fakt vlece. Ja si porad nejsem kdy mam testovat, mam z toho desnej strach.

absti
autor
19. čer 2013

@barakara ja budu v sobotu nebo v nedeli

ratatooy
19. čer 2013

@absti jo to asi sem když čtu tady na Mk co maji nekteří za obstrukce a prolemy je to hrozny,ale přeji všem aby se co njdříve zadařilo🙂

biolage
20. čer 2013

@barakara no snad jo, a jestli to výjde tak hned dvojnásobně těhotná 😀 teď to vydržet do 3.7

absti
autor
20. čer 2013

@biolage
Takže jsi si nechala zavést dvě embryjka ?

biolage
20. čer 2013

@absti ano nechala, chteli jsme to udelat s manzelem takto a doktorka nam to steje nabidla. Pry mame 2 embrya jednickovy,ale troch horsi jednicky a nni schopna rict ktey je to lepsi. Tak jsme dali obe a uvidime.ja si preju at se chyti obe prdelky. A co bude se zbytkem - 3 embra - jeste nevim dnes budu volat.vcera se ji na zamrazeni nezdaly. Z 22 odebranych vajicek nic moc. Ale oni se chytnou hned ty dvojcatka,tak to vlastne nevadi.
Ty cekas na test? Kolik jsi si nechala vlozit miminek?

ratatooy
20. čer 2013

@biolage taky jsme mely dve jednu hatchujici blastocystu a jednu expandovanou blastocystu a mimi čekame jedno😀

biolage
20. čer 2013

@ratatooy hlavně,že se povedlo. Moc gratuluju ;) já se v těhle hatchujicích a expandovaných blastocystách nevyznám. nikdy nám to nikdo takhle nevysvětloval a z netu mi to stejně nic neříká. prostě vim,že máme horší jedničky 🙂

ratatooy
20. čer 2013

@biolage ja zas neznám ty čísla nam to řikaly podle toho jak s to nazvývá podle vyvoje,ale je to tak že hatchujici blastocysta je posledni možny stadium před zahnizdením a ta expandovana je o stupen před tím

lucavka
20. čer 2013

Ahojky, zdravím všechny čekatelky na testění. Jsem druhý den po KET...

barakara
20. čer 2013

@biolage ja mam ofiko testovat az 1.7. to je doobaaa 😒 to urcite nevydrzim 🙂

@lucavka ahoj, mela jsi petidenni kultivaci? Hodne stesti! 😵

lucavka
20. čer 2013

@barakara ahojky jo, měla jsem pětinedenní blastičku 🙂. No čekat do těstění je hrůůůza 😀

barakara
20. čer 2013

@lucavka Tak super, ja taky. Drzim palce 😵

biolage
21. čer 2013

Holky,taky Vás pořád po tom odběru vajíček bolí vnitřek? Já na něm byla v sobotu a ve středu na transferu a ten vnitřek mám furt bolavej a nateklej. Ani břicho mi nejde zatáhnout. ( už mám pěknej měch 🙂 )

barakara
21. čer 2013

@biolage no ja jsem mela OHSS, takze bricho strasne nafoukly a bolavy, nemohla jsem sedet jenom lezet. To trvalo asi 3dny a druhy den po ET to odeznelo. Ted se mam bricho porad nafoukly, ale ta bolest odeznela.

absti
autor
21. čer 2013

@biolage
mě po odběru bolelo břicho 5 dní a to docela dost...chvilkama jsem se bála, jestli nemám ten hyper.stimulačním syndrom nebo slepáka! Denně jsem si brala tak 3 ibalginy... ale neboj ono to přestane bolet. mně přestalo bolet hned po transferu.

trefulka
21. čer 2013

Ahoj, dneska jsme 4. den kultivace a já jsem nervózní jak sáňky v létě. To čekání jsou fakt strašné nervy 😝

absti
autor
21. čer 2013

@trefulka
no a jak to vypadá??

barakara
21. čer 2013

@trefulka jee ahoj 🙂 no ja vim, ja byla hrooozne nervozni, ke konci nam odpadla vetsina embryi 😒 ale jestli prezila do 4.dne tak to je dobry, to uz budes mit zitra blastocystu u sebe 😵 Drzim palce!

absti
autor
21. čer 2013

@barakara
a co příznaky, máš?

trefulka
21. čer 2013

@barakara U nás to poprvé takové nervy nebyly, tam to šlo ráz naráz, v pátek OPU, v sobotu oplozené 4 z 5, v neděli bez infa a v pondělí telefonát, ať přijedeme, že nám zůstalo pouze 1 embryo.

@absti Dnešní stav - 4 moruly a 2 embrya pouze 5-buněčné, takže s těmi prý už nemáme počítat.

absti
autor
21. čer 2013

@trefulka
no ale i tak to vypadá moc dobře...

já jsem měla 5 zralých vajíček a z toho se oplodnily 4. Hned druhý den, byly opožděné.. a nakonec prodlouženou kultivaci zvládly 3 blastocysty AA. Jednu mám u sebe, která se mi lehce ukazuje na testíku v podobě dušíka a dvě máme zamražené.

absti
autor
21. čer 2013

@trefulka
zítra tedy máš den D?