Je tu někdo po transferu?

absti
17. čer 2013

Ahoj, je tu někdo po transferu?

barakara
21. čer 2013

@trefulka hmm tak to je taky slusnej ubytek. Nam z 16 zbylo 5, jedno mam u sebe. Ale jsem moc rada, ze alespon tak. I kdyz to OHSS bych nikomu neprala.
Tak zitra drzim palce!

@absti nemam zadne priznaky, snad jen to bolavy bricho. A ty?

absti
autor
21. čer 2013

@barakara
no hele mám... já ti napíšu jak se citím, ale nevím jestli je to tím, že mám dušíka 🙂
- do včera mě hodně bolela prsa a to po stranách
- pálí mě žáha
-blbě se mi dýchá
- dobře chodím na wc ( což u mně nebývá)
- bolí mě trošku záda a pobolívá tak různě podbříšek..

barakara
21. čer 2013

@absti 🙂 no krasny priznaky, to mas ukazkovy 🙂
Prsa me boli taky, ale to tak mam kazdy cyklus, to neberu jako priznak. Ja hlavne ten podbrisek, to je takovy divny pichani/tlaky/paleni fakt divny.

absti
autor
21. čer 2013

@barakara
pichani/tlaky/paleni fakt divny...... to ZNÁM!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

absti
autor
24. čer 2013

@lucavka
ahojky jak to s tebou vypadá?

absti
autor
24. čer 2013

@biolage
a co ty? jak to s tebou vypadá?

absti
autor
24. čer 2013

@trefulka koukej se nám zodpovídat 😀

absti
autor
24. čer 2013

@vpohode
ahoj, tak co???? testovala jsi ještě?

biolage
24. čer 2013

@absti popravde jsem doma unudena jak svab. Nejsem zvykla na takhle pasivni zivot.jinak jsem mela dnes 37,1 coz by mohlo neco znamenat.a nejspis me palila zaha.uz abych mohla na tu krev. Co ty?

absti
autor
24. čer 2013

@biolage
a test vypadá jak?
u mě na testu // jsou. ještě nejsou tak dokonalé, ale pro mě jsou nádherné 😵 😵 😵 😵 Mám je kdyžtak v albu

absti
autor
24. čer 2013

@lolinek
ahoj co ty???

biolage
24. čer 2013

@biolage koukala jseM 🙂 jsi odvazna,ja bych se bala tak brzo testovat. Dnes jsem 5 den po ET a chtela bych to vydrzet opravdu az na tu krev. Bojim se ze by leky mohly zkreslovat ten test.,ale tobe to urcite vyjde 🙂 testiky jsou krasny

biolage
24. čer 2013

@absti spatne jsem oznacila

absti
autor
24. čer 2013

@biolage
Ja jsem testovala až 12-ty den od pregnylu. A naštěstí čárka je čím dal krásnější ale každé rano mám strach.. A kdy plánu jed test?

biolage
24. čer 2013

@absti 14 dni po et, coz je 3.7 chtej abych prijela co caru na tu krev.ale asi to testnu doma taky driv jako ty. Treba 10 dn po et.

lolinek
24. čer 2013

@absti Ahojki,na testu po 12 dnech ještě nic.A navíc od včera chvílema lehounce špiním.Nějak mě přechazí iluze.Ve středu jedu na krev tak se uvidí.Jsem smířená s nejhorším.

lucavka
24. čer 2013

@absti - ahojky. no ráno jsem už nevydržela a udělala test. Jenže byl takový prapodivný. I testovací čárka trvala dlouho. No a večer mi to stejně nedalo a udělala jsem další. A i manžel potvrdil že nemám vidiny a že máme slaboulinkýho ducha. Hrozně se to bojím zakřiknout, přecejen je to jen šestý den po KET. Nechci dopadnout jako v březnu...

Holky všem držím palečky..

JInak příznaky mám jasný. Pořád chci spát, prsa nateklý, břicho bolí, čich se mi zlepšíl. Jo a v pátek sem dokonce ráno běžela blinkat. Ale to asi nebylo mimi, to by bylo brzy...

vpohode
25. čer 2013

@absti Ahoj, ja jsem mela 10 den (patek) po et slabou druhou carku na testu byla vydet po limitu. V sobotu tam nic nebylo v nedeli 12 den po et jsem rano zacala spinit a odpoledne prisla MS jina nez normalne, ale prisla ☹ . Vcera jsem volala do Caru a rekli mi ze to nejspis nedopadlo a zitra jdu k nim na kontrolu.
Takze u mne to nedopadlo. Ted si dam delsi pauzu od dalsiho cyklu ivf a zacnu procistovat telo. Kamaradka mi doporucila "cistice" p. Simu ona k nemu chodi uz delsi dobu a je spokojena.Pry ma dobre vysledky i u zen s udajnou neplodnosti. Tak uvidim. No a od soboty bude za mnou chodit pani co cvici mojzisovou metodu.
U mne totiz doktor nenasel vlastne zadny problem proc by to nemelo jit prirozene. Mam nizke AMH 0, 8, fsh ma dobrou hodnotu, jinak je vse ok u mne i u partnera. Kdyz jsem cetla diskuse tak prirozene otehotneli i holky co meli hodnotu 0, 3.
Takze nenam co stratit a telu to jen prospeje.
Gratuluju k testiku 🙂

biolage
25. čer 2013

dnes tj. 6 den po ET mám teplotu 37,4 doufám,že je to kladné znamení.....

trefulka
26. čer 2013

@absti Už se hlásím, ale na ET jsem byla teprve v sobotu
😎

absti
autor
26. čer 2013

@trefulka
a byla blastocysta?? já měla ducha už 5-tý den a to budeš zítra 🙂

trefulka
26. čer 2013

@absti jj, byla blastocysta. ale testovat tak brzy se nechystám.

Jaký má být režim po ET, je něco vysloveně zakázáno?

absti
autor
26. čer 2013

@trefulka
nevím.. já plavala v bazénu a opalovala jsem se v těch vedrech na lehátku na přímém slunci a k tomu jsme chodila na procházky 🙂

trefulka
26. čer 2013

@absti a co sex?

absti
autor
27. čer 2013

@trefulka
Sex? No tak na ten mám šílenou chuť uz od te doby co mám embryjko u sebe. Ale bojím se 😅