Je tu někdo po transferu?

absti
17. čer 2013

Ahoj, je tu někdo po transferu?

lolinek
17. čer 2013

Který den jsi po ET?

absti
autor
17. čer 2013

No na ETu jsem bylo v sobotu.. takže 2 den od ET?

lolinek
17. čer 2013

@absti Kolik jste si nechali zavést embryjí?

absti
autor
17. čer 2013

@lolinek
nechala jsem si zavést jednu blastocystu AA po prodloužené kultivaci. A dvě stejné máma ještě zamražené.

A co ty?

lolinek
17. čer 2013

@absti Měla jsem po OPU jen 4 vajíčka,z toho se nám oplodnily 2 a ty jsem si nechala zavést.Nezáleží na množství ale na kvalitě. 🙂 Ono když je tak to málo vajíček,tak se ďávaji co nedřive do dělohy aby byla co v nejpřirozenějším prostředí.Embryoložka nám říkala,že máme predpisové embryjka,tak doufám,že se taky předpisově zavrtaly.Jo a ještě jsme si nechali AH.

absti
autor
17. čer 2013

@lolinek
No mě puktovali 8 vajíček z toho jich bylo zralých 5 a oplodnily se 4 kousky.
Ale do finále nám vydrželi 3 blastocysty AA.
No já o AH přemýšlela, ale embryolog mi řekl to samí co tobě. Že pokud je málo vajíček tak je vrací do dělohy dříve a k tomu AH dělají.

Kdy budeš testit? a jaký máš režim po ETu?

lolinek
17. čer 2013

@absti testovat budu až o víkendu,to mám i předpokládaný termín ms.Byl mi doporučen klidový režim ale sestřička říkala,že ležet s nohama na hoře mi stejně nepomuže,že mám zaměstnat ruce.První dva dny jsem se opravdu poflakovala apotom už jsem děla všechno ale tak jak si v klídečku.Samozřejmě nezvedala žádná velká břemena.Nejvíce mě mrzí,že se nemůžu koupat a to máme bazén na zahradě,který je nahřátý na 28C.Ale co by jsme neudělali pro ty svoje kulíšky.

barakara
17. čer 2013

@absti Ahoj, ja tu jsem po transferu! 🙂 Jak se citite holky?

absti
autor
17. čer 2013

@lolinek
No s ja se v Gennetu ptala na koupání a řekli mi ze v domácím bazénu se koupat muzu a muzu se i opakovat. Jen nemám v žádným případe chodit na koupaliste( bazén, rybník) a to kvůli infekcím. Takze si myslím ze ve svém bazénu se koupat můžeš. Kdyžtak si zavolej do Caru!

absti
autor
17. čer 2013

@barakara cítím se nějak tak stejne jako predtim až na to ze cítím takový tlak v zádech, to mám vetsinou před mrchou.
Jinak na době absolutne nic nepocituji, ty jo?

lolinek
17. čer 2013

Raději to nebudu pokoušet,potom by si to člověk vyčítal.Strčím tam nohy a ošplýcham se.V sobotu jsem se trošku přismahla,tak včera jsem na sluníčko nešla ale dnes se budu poflakovat po zahradě.

barakara
17. čer 2013

@absti Ja taky. Doktor rikal na ET podle ultrazvuku, ze mam ten OHSS takze me porad poboliva bricho, hlavne vecer to je peklo 😒

Holky dostaly jste fotecku? 😀

absti
autor
17. čer 2013

@lolinek takze se také oplaujes? Ja ted volala do Caru a ještě jednou se ptala na smažení na sluníčku a pry v pohode 🙂
@barakara me fotku nedali, ale doufám ze mi ji brzo daji( fotku z ultrazvuku) 😵

lolinek
17. čer 2013

@absti jen tak z lehoučka v polostínu.V papírech je napsáno vyvarovat se přehratí a prochladnutí.

barakara
17. čer 2013

@absti Kdy mas ofiko testovat? ja az za 16dni, teda ted uz za 14 🙂
jj taky se tesim na dalsi fotecky 🙂

absti
autor
17. čer 2013

@lolinek
aha tak to já to mám definované, že přehřátí se mám vyvarovat v sauně.

@barakara
testit má 14 dní od ETu ( příští sobotu), ale jak se znám tak to nevydržím. Myslím, že budu testovat už tuto sobotu nebo neděli, protože kdyby se zadařilo, tak by už mělo být na testu už něco vidět.. Naštěstí mám doma zatím jen jeden test a to ten z gennetu, který si mám dělat až tu příští sobotu, takže na moje dřívější testování si budu muset test ještě koupit. Dneska jsem byla v lékárně a už jsem měla nutkání test koupit, ale naštěstí jsem odolala 😅

biolage
17. čer 2013

taky se pridam. V sobotu mi brali vajicka 22 ks. Zralych bylo 9. Oplodnilo se 5 a 4 jsou ukazkovy a jedno embryjko se moc rychle vyviji,takze z nej nic nebude. Chci si nechat zavest dva bojovnicky. Trwnsfer bude ve stredu.

ratatooy
17. čer 2013

jsem po transferu 15týdnů😀

vpohode
17. čer 2013

Ahoj, ja jsem byla na ET 11.6. Transfer 2 - 3 dennich embryi. Zitra to bude uz 7 den po ET tak si rano zkusim udelat 1 test jestli se tam neco objevi 🙂 Jinak od transferu se mi hodne zvetsili prsa (mozna to je hormonama),zadne jine problemy nemam. Nic mne neboli (az na ty prsa).

barakara
18. čer 2013

@biolage Ahoj. Drzim moooc palecky na ET. Budes tedy mit PK?
Ja jsem dnes 3.den. Mela jsem 16 oocytu a nakonec nam zavedli jednu blastu.
Tak dej pak hned vedet jak vse probihalo 🙂

@vpohode Drzim palce na testik!

biolage
18. čer 2013

@barakara Omlouvám se,ale nevim co je PK. Chtěla jsi jednu, nebo ti doporučili jednu? Mě trochu štve,že snáma nic pořádně nikdy neproberou, vždy řeknou příště si to vysvětlíme......
Držim palečky ;)

barakara
18. čer 2013

@biolage PK=prodlouzena kultivace je nad 48, vetsinou 5 dni a je to prave embryo, ktere dojde do faze blastocysty. 🙂
My jsme byli od zacatku pro jedno a embryolog nam doporucil jenom jedno, protoze u tech blastocyst je velke riziko, ze se chyti obe a na dvojcata jsem moc hubena a ta rizika me desi.

biolage
18. čer 2013

@barakara tak to mi mohlo taky dojít 🙂 ano prodlouženou kultivaci máme také. a dvojčátka bych asi chtěla, jsem pořádnej kus ženský :D tak to snad nějak zvládnu. rizika moc nezkoumám,aby mě to nevyplašilo,ale přijde mi to lepší než podstupovat několikrát IVF ...když jsem volala dr. pro informace o embryjích tam mi řekla,že jestli chci vložit dvě tak v úterý a jestli jedno tak ve středu. Když jsem řikala,že by mi dvojčátka nevadila, tak řekla,že to necháme tak jako tak na středu, takže teď díky tobě vím,že to může spíš vyjít 🙂no tobě ať to taky výjde ;) a musíme se průběžně informovat. nejhorší je asi to čekání, ne?

barakara
18. čer 2013

@biolage no ja jsem v tomhle po*ranek 🙂 Mozna az kdyby to ted nevyslo tak bych zmenila nazor, ale doufam v jedno miminko 🙂
To cekani je dlouuhy, dneska je to teprve treti den, uz zacinam ted pracovat abych se necim zabavila a nehledala priznaky na internetu 😉

biolage
18. čer 2013

@barakara určitě to výjde už teď :D mě manžel práci zakázal na 14 dní co píšou v papírech. jo to dohledávání informací je nejhorší. lepší je to neřešit,ale blbě se to dodržuje ;)

absti
autor
18. čer 2013

@biolage
no tak to je krásný počet embryjek 😵 Zítra vykroč z domu pravou nohou a přeji hooodně štěstí!!!!
@ratatooy hele ty těhule 🙂 a vyšlo ti to na první pokus? Jaký režim po transferu jsi dodržovala?

@vpohode tak co dnešní test???
@barakara jak se cítíš kočko?

biolage
18. čer 2013

@absti děkuji doufám,že to klapne 🙂 dám pak vědět a tobě taky hodně štěstí

absti
autor
18. čer 2013

@biolage děkuji moc a zítra určo nápis 🙂

vpohode
18. čer 2013

@ absti dnes rano tam byla jenom 1 carka. Ale nevadi stejne to bylo jeste moc brzy. Zkusim znova testovat ve ctvrtek. Jinak vcera vecer mne zacalo bolet v podbrisku spis takove pichani , tahani pod pupikem tak jsem dneska radsi jenom lezela.

vpohode
18. čer 2013

Posilam odkaz myslim ze se to sem hodi. Mne ty vysledky uklidnuji v tom ze testuji brzo. Http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...