Je tu někdo v 5-6tt po úspěšném IVF?

pidisek
18. črc 2013

Ahoj jsem v5tt po úspěšném transferu, jste na tom někdo podobně?

camiben
23. črc 2013

Asi jsi myslela 22. den po odběru, pokud dobře počítám 🙂 U mě to tedy bylo 19. den po odběru. Je pravda, že by mělo každé 2 dny stoupat dvojnásobně. Ale člověk dovnitř nevidí a i tak je to pěkná hodnota. Určitě bude všechno v pořádku, uvidíš. Třeba se tam to jedno odlouplo a zůstalo ti tam jedno krásné mimi, které bude teď hezky růst 🙂

simka77spain
23. črc 2013

@camiben ne, po transferu. mela jsm transfer 01.07. odber 26.06. nemuzu spat. koukam co to ten hnedy vytok znamena. pisou ze bud mimodelozni tehotenstvi nebo taky potrat, ale muselo by tam byt bolesti, a mdloby a horecka....no to ja nemam, a taky uz skoro nemam ten vytok....tak snad to bude dobry. jinak vsude pisou ze normalni hnedy vytok, ktery je tech 3-4 dny je normalni. tak jdu spat v kllidecku. zitra jak dojdu tak hned pisnu. 🙂

camiben
24. črc 2013

Aha.....no to jsem blbě počítala. Určitě hned písni 🙂 Já jsem se dnes domluvila se svou gynekoložkou, že si k ní v pondělí dojdu na kontrolní odběr, abych viděla, jestli HCG roste. Na UTZ jdu až 6. 8. a to bych asi nevydržela. Minule HCG nerostlo a na UTZ byla jen prázdná dutinka, tak se chci přesvědčit, že to je v pořádku. Ale minule jsem taky měla HCG jen 213, tak je to rozdíl a snad to značí dobrý začátek.

simka77spain
24. črc 2013

tak uz jsem doma holky. potrvrili mi mimodelozní tehotenství. ☹ uz me píchli, takze to jde ven. po dvou dnech se mi zvedlo hcg jen o 70, a to je fakt znamka ze jde neco spatne, a potom na ultrazvuku videli cerný puntik kde nema být a bylo rozhodnuto. Drzím vám moc moc palecky at vám to výjde!!!!

camiben
24. črc 2013

@simka77spain To mě moc mrzí! Drž se!

simka77spain
26. črc 2013

ahojte holky, tak jak jste dopadly na tech prohlídkách? pidísku tys mela jit v patek a camiben ve stredu nebo ve ctvrtek?? Dejte vedet jak jste dopadly holcata. moc vám preju aby vám to krásne rostlo. Ja jsem si probulela dva dny, a dneska uz je to lepsí. Ted jen se z toho rychle dostat, a moct si zajet pro ty moje zmrzlíky co na me cekají. 🙂

pidisek
autor
26. črc 2013

@simka77spain ahoj představ si ze pred deseti dny tam byl jeden flek a dneska dve srdíčka...ja bulím jak želva...

pidisek
autor
26. črc 2013

@simka77spain moc me mrzi co se ti stalo,,. Ja měla mimodelozni taky, ale uz to bylo tak daleko ze jedine laparka...držím palecky dal...teda držíme !!!!!!!!!

camiben
27. črc 2013

@simka77spain Mě čeká v pondělí kontrolní odběr krve a na ultrazvuk jdu až 6. 8.

simka77spain
29. črc 2013

@pidisek JEEEEE, to byl muj sen!!!! tak aspoñ nekomu se splnil! to je moc krasne, moc gratuluju!!!! Kdyz uz bijou srdícka, tak uz je to vsechno moc krasne! tak uzivej!!! hihihihi

simka77spain
29. črc 2013

@camiben drzim palce at to mas vsechno v porádku!!! ozvi se co a jak ti rekli 🙂

simka77spain
29. črc 2013

Me prave vcera rekli ze na ultrazvuku jde jeste ten embrionek na tom levem vejcovodu videt, takze jeste pockaji do stredy na dalsi kontrolu a kdyz tak by mi museli vzít ten levy vejcovod. Bojim se operace, ale zase mi vysvetlili, ze je lepsi kdyz ten vejcovod tam vubec nebude, nez kdyby tam byl s nejakou jizvou, která by zase v prístím tehotenství mohla zadrzet embrionek na stejnem míste. taky mi rekli ze v pristích 6 mesicich nemuzu otehotnet, takze jestli bude vsechno v pohode, tak to budem zkouset az od unora. 🙂

camiben
29. črc 2013

Tak už mám výsledky....... Po týdnu HCG 29 690 😀 Mám obrovskou radost.

camiben
29. črc 2013

@simka77spain Moc moc na tebe myslím! Je mi to líto!

sarkad2856
30. črc 2013

@simka77spain Tak to mě moc mrzí,ale snad zase bude líp,hlavně at je vše ok

pidisek
autor
30. črc 2013

@simka77spain drž se holka me ho taky radši vzali ono je to fakt lepší 🙂

simka77spain
1. srp 2013

holky tak ten vejcovod mi neberou. uz se mi to vstrebává, hcg uz mam jen na 600, takze v lednu budu moct jit zkouset znova. hlavu vzhuru! a vam preju at jsou mimnka v porádku a cele tehotenstvi probíhá jak má. vidim ze uz tu nepisete, tak jste asi v jiných konverzacích. 🙂

pidisek
autor
4. srp 2013

@simka77spain tak to je dobře, ze ti ho nechají 🙂 moc ti držím palecky at vse vyjde !!!!

simka77spain
11. dub 2016

@pidisek ahooooj, uz mam taky dvojcatkaaaaa!!! Jak jsem vam psala ze v lednu budem znova zkouset tak jsme otehotneli az v kvetnu a taky se chutli dva embrionky. A jak se maji tvoje dvojcatka??

pidisek
autor
9. kvě 2016

@simka77spain JEEE TAK TO VIDIŠ, MOC GRATULUJU 🙂 no my máme už dva roky a je to celé jako pohádka - jsou super 🙂