Kam byste šly v Praze do CAR?

utrikocku
6. lis 2017

Ahoj, ráda bych slyšela vaše aktuálnější zkušenosti dle čeho jste vybiraly CAR. Které je dle vás neúspěšnější? Díky za rady

handulkak
7. lis 2017

@utrikocku My už jednoho drobečka máme, ale ano, je to náročné. Ale díkybohu, ze takové možnosti jsou

fandysek_1
7. lis 2017

@utrikocku jo a v Pronatalu se o nás starala dr Zelenkova nejvíc

utrikocku
autor
7. lis 2017

@bendys Díky za dobrou referenci. Mám to opravdu blízko a ceník mají příznivější. Akorát to vypadá, že o víkendu vůbec nedělají zákroky, je to tak? To mi v tom Pronatalu vyhovuje -minulý měsíc mi to vycházelo na víkend.

utrikocku
autor
7. lis 2017

@fandysek_1 Ta cena oproti tomu ostatnímu je krásná 🙂 Dám po novém roce vědět...

bendys
7. lis 2017

@utrikocku opravdu zakroky o vikendu bezne nedelaji. ale dokazou to nacasovat. nadruhiu stranu me to proste na sobotu vyslo a doktorka a laborant kvuli me prisli...

poradila bych ti se rozhodovat po "cuchu" 🙂 jestli ti tam je dobre nebo ne 🙂

handulkak
7. lis 2017

@utrikocku třeba já byla pokaždé o víkendu a normálně fungovali🙏

efijil
7. lis 2017

@utrikocku My právě chodíme do Sanusu v HK a zatím teda žádná sláva. Snažíme se 3 roky a ničeho pořádně jsme se nedobrali - hlavně mě vytáčí to, že jsme šli na IUI a stačí jim pouze folikulometrie, ani hormonální profil nechtěli. Takže tak - strašně zmatený postup... Už tam jsme více jak 1,5 roku.

handulkak
7. lis 2017

@efijil přesně to dělala moje dr, dokonce jednou jsem neměla ani folikulometrii, takže ti rozumím, je to nepříjemné. A nechcete zkusit jiné CAR?

zuzkavaja
7. lis 2017

já byla v motole, při obou a mám dvě krásné děti 🙂

efijil
8. lis 2017

@handulkak Chceme zkusit jiné, samozřejmě. Oba s manželem pracujeme, jsme z východních Čech a nejschůdnější by pro nás byla Praha (teda asi) ... Ale které CAR vybrat? To je docela složité... Takže spíše se rozkoukávám a sleduji, kam by to bylo nejvhodnější...

handulkak
8. lis 2017

@efijil
Také jsem vybírala dlouho... a nakonec jsme jezdili na gynekologii 120 km😀

peggy_5
20. pro 2017

Ja vaham mezi Iscare a Gennetem na letne.. na oboje dobre reference.. asi u me trochu vitezi Iscare,pry je to tam trochu rychlejsi... pokud ma tady nekdo zkusenost, budu rada..

miluse17
20. pro 2017

Já jsem navštěvovala před dvěma lety Gest a byla jsem velice spokojená. Díky Gestu mám syna.

beruda
20. pro 2017

Já byla v létě v Pronatalu a jsem naprosto spokojená. IVF vyšlo napoprvé a lékaři skvělí.

fandysek_1
20. pro 2017

@peggy_5 kamarádka přešla z Genetu do Iscare a už má holčičku

pxtulka
21. pro 2017

@peggy_5 to je těžké rozhodnutí kam jít. U každého centra ti někdo napíše že tam nebyl spokojený. Každý jsme jiný 🙂 My jsme chodili do Gennetu na Letnou, povedlo se 1.IVF, 1.KET 🙂 Ale já vybírala v podstatě intuitivně, líbilo se mi prostředí a při objednání po telefonu byli taky milí. Při první návštěvě nás do ničeho netlačili, udělali všechna vyšetření a potom se teprve řešilo co bude dál. Takže na mě to opravdu udělalo dobrý dojem. Ale je to o lidech...můžeš trefit doktora/ku, který ti nebude sympatický a znechutí ti to celé centrum. Přeji šťastnou ruku při výběru 🙂

mkplusmk
21. pro 2017

Já chodím do Gest - Praha 5 Košíře k panu doktoru Šulcovi. Jsem tam velice spokojená. Netlačí hned do IVF. Bohužel u mě jiná možnost než IVF už není. V lednu začnu se stimulací.