Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

nadijka
7. bře 2014

@martiina_k budu opravdu moc držet pěsti aby to vyšlo 😉 já děti odkládala s tím, že do 30 ti bych se ráda stala mamčou.. no a ejhle.. sebelepší plán a hned má trhliny.. ale uvidíš, že to zvládnem 🙂
ta cena je naprosto šílená.. ale člověk dá cokoliv, je schopen se uskromnit..a až budeš držet miminko v náručí, tak si na nějaký peníze ani nevzpomeneš..

lucishek007
7. bře 2014

@papkla a na kolikátý pokus jsi objevila //? doufám, že je to poprvé 😉

martiina_k
7. bře 2014

@nadijka jj, já si to taky říkám, že až se to podaří, tak mi budou peníze ukradený 🙂

papkla
7. bře 2014

@lucishek007 Je to 1.IVF a testovala jsem dnes rano poprve.

lucishek007
7. bře 2014

@papkla no tak to je krásné 😵 my máme taky prvního prďoška v bříšku. kolik jsi měla embryjek? a ještě jednou gratulace 😉

eevvaa
7. bře 2014

ahojky, tak mi to nedalo, a došla jsem si do Maxe koupit testíky, jen tedy jeden balíček, to už stačí, jenže ženská zvědavá, jsem si ho udělala teď navečer, natože to bylo z naředěné moči, tak čárka je úplně stejně silná, jako ta ze středy z rána, další zkusím buď v neděli a nebo v pondělí ráno, to stejnak musím dát ranní moč pro CAR. Ono to asi bude pravda, že budem rodiče

monyna83
7. bře 2014

Ahojky holky, tak jsem se právě vrátila od kámošky, která má miminečko...Tolik mě to nabilo- Byly jsme venku s kočárkem, bylo nádherně, tak jsme jezdily. Daly jsme si pizzu, no bomba den...Tolik mě to mimi nahlodalo, že už testnu asi zítra...Budu 10 den od ET...

lucishek007
7. bře 2014

@monyna83 nooooo to je nejhorší, já když vozím synovečka tak je to taky hrozné 🙂 hned bych si ho nechala.. ale néééé už se těším na to moje v bříšku 😉 a ty musíš hned informovat co a jak 😉 ale já bych asi taky byla netpělivá 😀

monyna83
7. bře 2014

@lucishek007 Jasný, že hned podám info...Bojím se, ale co, pokud je mimi, tak už by měl být alespoň ducháček... I když, dvoudenní embryo, zítra 10 dní od Et...Nevím, nevím...
Ale pokud nezkusím, nezjistím... 😀 😀 😀 Uvidím, zda bude ráno odvaha... 😵

eevvaa
7. bře 2014

@monyna83 taky držím palečky 🙂, určitě bude aspoň dušík

lucishek007
7. bře 2014

@monyna83 no tak držím všechno co jde aby to vyšlo 😉 já taky pořád přemýšlím jestli se budu testovat doma, nebo vydržím až na kontrolu

papkla
7. bře 2014

@monyna83 Kdy ti rekli, ze mas testovat? Me v CARu rekli, ze nejdriv 10 dni po et a ja mela, ale 5ti denni. Tak jen pro jistotu, abys to neuchvatala. Ale sama vim jak je to cekani tezke.

papkla
7. bře 2014

@monyna83 Moc drzim pesti. A hlavne dej hned vedet 🙂

papkla
7. bře 2014

@lucishek007 No ja uz mam doma dva raubire prirozene. Mela jsem 2 embria, jedno zavedene a z druheho je mrazacek, snad nebude treba. Tak ti preju at ti to vyjde, tfuj, tfuj 🙂

monyna83
7. bře 2014

@eevvaa Moc, moc díky...Dám se snad na modlení 😀 😀 😀

monyna83
7. bře 2014

@lucishek007 Moc, moc Ti děkuji, uvidím, jestli sesbírám odvahu 😉
Tak, jako tak se určitě ozvu, co a jak 😉

monyna83
7. bře 2014

@papkla V propouštěcí zprávě je 14-17 den od ET... Jsou to učebnicová doporučení. Neočekávám dálnici, ale minidušíčka... 😉 Pokud nějaký vůbec kdy bude 🙂

lucishek007
8. bře 2014

@papkla děkuji, no tohle by bylo naše první teprve. jiná možnost jak mít prcka než pomocí IVF nemáme, tak doufám, že to vyjde napoprvé. i my máme jednoho mražáčka,ale to bych viděla jako sourozence 🙂

lucishek007
8. bře 2014

@monyna83 jasné 😉 určitě to budou dobré zprávy 🙂

monyna83
8. bře 2014

Ahoj holky, přikládám foto...

eevvaa
8. bře 2014

@monyna83 vidím tam dušíka 🙂

monyna83
8. bře 2014

@eevvaa Je tam, já vím... 😀 😀 😀 Hlavně, aby sílil a nezmizel 😉 😉 😉

eevvaa
8. bře 2014

@monyna83 zkus to v pondělí ráno a bude silnější, určitě 🙂, já včera odpo ten test, čárka je úplně stejně silná jako ten 15.den, včera to 17. den a odpo z rozředěné moči, asi testnu zítra znova, ale ráno. pozitří to za mě udělaji v CARu.

monyna83
8. bře 2014

@eevvaa Moc děkuji za podporu.. 😉

verulix
8. bře 2014

Ahoj, můžu vás poprosit o radu? Máte to čerstvě za sebou tak si to snad ještě budete pamatovat- 😉 Byla jsem ve středu na OPU vzali mi 16 vajíček, včera jsem měla volat kdy bude transfer- říkala,že vajíček v dobré kvalitě nakonec bylo míň,ale že pořád zůstalo dost- včera v 10h bylo několik embryjek 2buněčných a myslím dvě 4 buněčné, dneska mi volala znova,že některé začaly fragmentovat ale že pořád zůstalo několik 3 buněčnývh a 1 5buněčné- nevíte jak se vám to dělilo? Já jsem z toho na nervy, jestli vůbec dojde k ET. Bude volat zase zítra. Navíc jsme museli jít do dárce spermií, manželovi nenašli nic ani po mesa/tese. Ještě se s tím pořádně nesmířil,takže nálada nic moc ☹

papkla
8. bře 2014

@monyna83 Duchy posli pryc a at je tam poradna dalnice, moc ti drzim pesti. Ja budu testovat zasd zitra, tak snad bude silnejsi. Kdy jdes na kontrolu do car?
Dneska me dostala moje segra, ja ji ukazuju test a ona uplne v pohode. Kdyz jsem se to divila, ze neni prekvapena, tak z vylezlo, ze myslela, ze uz je to po tom transferu tutovka 🙂 Ach ta sladka nevedomost 🙂 Nam davali sanci tak 20% 🙂 🙂
Takze zazraky se jeste deji a preju je vsem a hlavne tem tady...

papkla
8. bře 2014

@lucishek007 urcite to vyjde a mrazacek se vzdy hodi. Moje kamaradka mi poradila, at zapalim svicku a poprosim andilky o pomoc. Takze palim a prosim a zatim to vypada, ze jsou mi nakloneni. Mozna to zni hloupe, ale proc to nezkusit.
Kdy budes testovat?

monyna83
8. bře 2014

@papkla Jsem šťastná i za ducha, po 6ti letém snažení o mimi. Uvidím, co zítra nebo v pondělí, zda zesílí, hlavně, aby sílil a nezmizel...
Jo, jo, sladká nevědomost...Kamarádka také o IVF přemýšlí, jsem jak její soucromé CAR. Říkala jsem jí, že se nám IVF neoplodnilo ani jedno vajíčko, ale jen dvě ICSI. Také si myslela, že se ICSI dělá automaticky a hlavně gratis...
Tobě strašně moc gratuluju, ať to dobře dopadne a dotáhneš to až do zdárného konce 🙂 🙂 🙂

nadijka
8. bře 2014

@verulix ahojky..opisu to z papiru co mame z caru..po 36 hod by melo byt embryo dvojbunecne..po 48 hod ctyrbunecne..po 72 hod 6-8bunecne.. po96 hod kompaktni morula a posledni 5ty den to je 120 hod blastocysta.

nadijka
8. bře 2014

@monyna83 ahojky..gratuluju mooooc 🙂 krasna zprava