Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

retrivr
13. bře 2014

@lucishek007 jeeeeee je tam 🙂 ..tak nakonec jsi ho udělala dnes? Paráda..moc gratuluji 🙂 .. já chci takyyyy //

lucishek007
13. bře 2014

@retrivr jj nakonec jsem udělala dnes. ale dalo to přemlouvání. no hlavně nechci se radovat zase tak mooc předčasně. musíme hlavně počkat na pondělí co nám řeknou... taky je najdeš 😉

sofie333
13. bře 2014

@ivulenka34
Ahojky, dneska jsem 7 dní po IUI, ale nic neobvyklého nepociťuji, jen mě trošku pálí žáha a nevím, jestli to není po Utrogestanu. Jak se máš Ty, jaké bylo ET?? 🙂

@lucishek007
Gratuluji, vypadá to moooc pěkně!!!! 😀

ivulenka34
13. bře 2014

@sofie333 já se mám tak nějak všelijak to čekání je děs...já byla na KET 😉 zaváděli mě dvě 😉 tak jsem napnutááááááááá taky 24.3 jdu na krev 🙂

sofie333
13. bře 2014

@ivulenka34
Nechala jsi rozmrazit dvě a obě se chytli znova?? 🙂 Jaké kvality byli, když jsi je nechala zamražovat? 😉

ivulenka34
13. bře 2014

@sofie333 jo rozmrazili je obě 🙂 byli jedničkový i před i po a prý za ten den po rozmrazení hezky povyrostli🙂 tak jsem zvědavá jak povyrostou nebo povyroste v bříšku🙂)))))))))

sofie333
13. bře 2014

@ivulenka34
Tak držím pěstičky, to musí vyjít kočko!!! 😉

ivulenka34
13. bře 2014

@sofie333 dík moc!!! to víš strach tam je no uvidíme pevně věřím 😉 Tobě taky už sakra by se mělo zadařit!!!!! 🙂

lucishek007
13. bře 2014

@sofie333 děkuji 😉 Tebe to za chvilku taky čeká viď? držím palečky 😉

sofie333
14. bře 2014

@lucishek007 Taky děkuji, testovat budu až za týden 🙂

@ivulenka34 Tak snad se zadaří, ale léčitel mi řekl, že otěhotním až v listopadu a prej si to odbydu naráz s dvojčátkama (kluk a holka) 😀

lucishek007
14. bře 2014

@sofie333 budu držet palečky 😉

ivulenka34
14. bře 2014

@sofie333 ty chodíš k léčitelovi? kam? co léčí?🙂

sofie333
14. bře 2014

@ivulenka34
Byla jsem tam s přítelem před 14-ti dny poprvé. Pan léčitel diagnostikuje případné nemoci a odblokovává je. Taky nám vyměřil geopatogenní zóny, takže jsme stěhovali postel jinam, měli jsme ji přímo v té linii 😒
Příteli zjistil bakterie tuberkulózy na prostatě-má problém se spermiemi. Má jich čím dál míň a čím dál víc líné.
A je z Brna 😉

ivulenka34
14. bře 2014

@sofie333 tak to jo.....tak uvidíš jestli měl pravdu s dvojčátkama🙂)))))))))a kartářku jsi nezkoušela???jsou lidi co na to věří a splní se jim to....

schiferka
14. bře 2014

@sofie333 Ahoj, prosím Tě, mohla bys mi říct, kam chodite k tomu leciteli? A je dobrej? Co diagnostikoval, pomohlo?

martiina_k
14. bře 2014

Holky nejsem žádný fanatik, ale věřím, že sny dokážou leccos prozradit, jen je potřeba jim naslouchat. Na podzim se mi zdál takový zvláštní sen, který jsem si podle různých indicií vysvětlila tak, že mi vyjde třetí pokus (nebo jeden ze tří). Oplodnilo se sedm embryí, ale vydržely do pátého dne jen tři, takže začátek sedí a teď jsem zvědavá, jestli opravdu ten jeden ze tří vyjde. Měla bych velkou radost, kdyby to byl už ten druhý.

sofie333
14. bře 2014

@schiferka
Je to teprve 14 dní, co jsme u něho byli, takže zatím nemůžu hodnotit. Ale musíme tomu věřit, že pomůže. 🙂 Dostali jsme na něho kontakt s tím, že dotyčnému také pomohl, ukazoval nám spoustu děkovných dopisů z celé ČR. Za 3 měsíce máme dojít na kontrolu. Přítel má špatný spermiogram, tak jsme to chtěli zkusit ještě takhle 😅 Bere si jen 100,- za vyměření těch geopatogenních zón, zbytek je dobrovolný.

schiferka
14. bře 2014

@sofie333 Drzim palce, at je vsechno OK a hlavne, at pan pomuze.
Mohla bys mi prosim rict, kde bydli nebo popr. kontakt?
Mam 3mesice po sekci a jsem uplne na hromade, asi v tele nejaky zanet, tak snad pomuze 🙂
Dekuji 😉

sofie333
14. bře 2014

Máš to v IP, tak doufám, že ti to pomůže 🙂
@schiferka

sofie333
15. bře 2014

@ivulenka34
Já se teda na dvojčátka moc necítím, ale když to přijde, bránit se tomu samozřejmě nebudu... 😀
Kartářky jsem zkoušela, ta jedna-to už je 10 let-to se mi něco málo splnilo. A teď před necelým rokem, ale to jsem byla spíš kvůli práci, ale když už to stálo tolik, tak jsem se ptala i na ostatní věci 😀 Ta mi řekla, že budeme mít dítě přirozenou cestou, ale o dvojčatech nic neříkala 😀 😀 😀

cicinky
autor
17. bře 2014

Snažilky, jdu do druhého pokusu, držte mi i to co nemáte 😀
PŘEDEM VŠEM DĚKUJI 🙂

sofie333
17. bře 2014

@cicinky
Džím palečky kočko!! V jaké fázi jsi? 😉

cicinky
autor
17. bře 2014

@sofie333
Ve fázi píchání zvýšených hormonů, v pátek mám kontrolní UZ a když to bude v pohodě, tak příští týden odběr vajíček a pak hurá kultivace a transfer 😀
Jak jsi na tom teď ty?

sofie333
17. bře 2014

@cicinky
Tak já mám dneska 11-tý den po IUI, ale nemám doma ani testy a ani testovat nehodlám 😔 Ve čtvrtek dojdu na krev a hotovo 😎 Už se mě do toho nechce investovat, tolik testů už jsem protestovala a niiiiic 😒

petra54
18. bře 2014

Holky tak já mám 8-den po transferu a zkoušela jsem test,byl tam slabej dušík......tak budu věřit že to vydrží a pomalu bude čárka zesilovat 😀

hanys28
18. bře 2014

@petra54 já měla 8den taky malého dušíka a dnes z krve potvrzené těhu, tak držím palce ať sílí

martiina_k
18. bře 2014

@petra54 tak držm palce, ať sílí
@hanys28 moc gratuluju a věřím, že nás tady bude víc... snad i nám to vyjde 🙂

lucishek007
18. bře 2014

@petra54 i já se přidávám ke gratulaci 😉 tak ať všechno klape tak jak má 🙂 já testovala poprvé 10den po ET a pak už sme jenom sílili 🙂 ve čtvrtek jdeme na první utz tak snad už půjde prďolka vidět

hanys28
19. bře 2014

@martiina_k děkuji a věřím, že to štěstí musí čekat i na tebe 🙂

petra54
19. bře 2014

holky tak dneska carka zesilila,jen se bojim,aby to nedelali ty leky Utrogestan a estrofem? ☹ 😉