Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

cicinky
autor
2. dub 2014

@catchulinecka příští týden ve středu, ve čtvrtek, v pátek a až do 14tého dne, kdy mi budou dělat krevní test 😉

catchulinecka
2. dub 2014

@cicinky jéééé 🙂 tak to se těším na ty čárečky krásné 🙂 to já mám oficiálně zkusit test až 14.4., ale zkusím to tak toho 12.4. asi 🙂 já se bojííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím ☹

cicinky
autor
2. dub 2014

@catchulinecka takže jsi byla taky 1.4. na ET?
Pač já to mám úplně stejně 😀
Nesmíme se bát, musíme doufat a být pozitivní 🙂, aby se bublinkam dařilo 😉

catchulinecka
2. dub 2014

@cicinky nene,ja byla uz v pondeli 🙂

cicinky
autor
3. dub 2014

@catchulinecka o den dříve 🙂, někdo testuje už od 9tého dne, někdo až 10tý, někdo vůbec (tato varianta mě obloukem obchází 😀)
Předtím jsem se pořád bála, byla jsem moc vystresovaná, teď jsem mnohem klidnější a mám i takovou jistotu, že když by se to náhodou nepovedlo, tak mam zamraženo, to jsem předtím neměla, o to víc jsem se na to fixovala a pak brečela, jak želva ☹
Tau se tentokrát nebudu nechávat překvapit, ale půjdu tomu naproti 😉

catchulinecka
3. dub 2014

@cicinky jsi šikovná, máš správný přístup 🙂 hele a tvůj režim? sondoju tady kdo to jak má, co mu doktoři řekli a ták.

cicinky
autor
3. dub 2014

@catchulinecka vůbec nic neřeším, normálně funguju, vařím, peru, dnes budu žehlit, uklízím, ale zase ne nic, co je zátěž, a jakmile jsem unavená, tak na to peču, jdu si sednout k TV nebo k ntb 🙂
Udělala jsem si svojí pohodičku, dneska jedu na nákupy, odpoledne si dám dýchánek 🙂
Neberu žádné doplňky, protože to je všechno stejně chemie, jím každý den maso, minimálně 1 jogurt a hodně moc piju 😉
Dr. mi říkal, že se mám chovat normálně, chodit na procházky, normálně můžu chodit i do práce 🙂
Od rána mě dnes trošku pobolívá nad levým tříšlem... netuším co to je, ale dá se to v klidu přežít 😝

catchulinecka
3. dub 2014

@cicinky to je fakt sranda, jak je to všude úplně jiné...zvláštní. Každopádně je jasné, že se musíme opatrovat a nezatěžovat 🙂

cicinky
autor
3. dub 2014

@catchulinecka dr. říká, že když žena otěhotní, tak na začátku o tom také neví a funguje zcela normálně.
Pravda to je, takže si říkám, že pokud to není fakt dřina nebo tíha, tak to dám 🙂
Ale jsem opatrnější, víc odpočívám a chodím pomaleji (ještě že mám auto, jinak na nákupu bych strávila půl dne, a to mám obchodi 0,5 km od bytu 😀 )
Co říkali tobě?

catchulinecka
3. dub 2014

@cicinky mně říkali hlavně klidový režim, prvních cca 4-5 dnů spíše ležet, nedoporučili mi ani nějaké dlouhé stání např. u vaření. Ptala jsem se, jestli jsou třeba dobré procházky na prokrvení a ták a doporučují jen a jen červené víno 😀

viavia
3. dub 2014

ahoj holky! já měla et v pondělí...jsem taaak napnutá, kéééééééž by 🙂 ...zatim mi jen pobolívá bříško jak na ms, ale jestli to nebudou nervy....v minulém těhu jsem měla křížové bolesti - to sem nevěděla, že se mimi zavrtává....tak uvidime nyní 🙂

catchulinecka
3. dub 2014

@viavia ahoooj 🙂 já měla taky et v pondělí 🙂 no a mě spíš děsí, že vůbec nic necítím, už mě nebolí ani břůško 😨 a ty už teda máš jedno dítko jo?

viavia
3. dub 2014

@catchulinecka dočetla jsem, že jsi měla taky v pondělí ET 😉 Já mám tak 5 denní, ale kvalita 2, ale věřím ji 😅 Byla krásná, jak nam ji ukazovali 😀 No kdoví, jestli je to správně - pobolívaní břiška - v infromacích od dr. psali, že může být, ale jstli je to "příznak těhu" nebo příznak, že dojde ms, to už ne 😀 Věřím, že si mimi dělá místečko! Ano, mám doma už 4 letou holčiku, která si moc přeje sourozence 😎 Tu mi zaváděli po 3 dnech a jak to krásně zvládla, šikulka. Ty se zatim snažíš o první? Mi bude 33.. 😎

viavia
3. dub 2014

Právě mi došel mail, že to jedno vajičko co mi zbylo nebylo vhodné k mražení, tak doufám, že to, co je u mě - je mu lépe!!!! ☹

78marcela
3. dub 2014

@viavia Ahoj, tak snad se to tvoje zakouslo a nepustí, držím moc pěsti pro štěstí.

catchulinecka
3. dub 2014

@viavia určitě to bude krásný sourozenec 🙂 musíš mu věřit. A ještě nemám děti ☹ je mi 28, ale už druhý rok se snažíme a nic. Uvidíme, jestli nám teď doktůrci přinesou štěstí 😵

viavia
3. dub 2014

@catchulinecka určitě!! musíme věřit! Mi bylo 28 , když se zadařilo poprvé 😉 a snažili jsme se déle...

78marcela: děkuji!!! ty "jsi taky v procesu"? 🙂

78marcela
3. dub 2014

@viavia zatím se chystám, přesně za týden jdu na konzultaci, pokud bude vše v pohodě, začnu stimulovat na KET a začátkem května si půjdu pro mimiska.
Akorát jsem starší než vy, mě bude letos 36...ale i tak si připadám mladá a že na to mám.

viavia
3. dub 2014

@78marcela držím palce!!! důležité je, jak se člověk cítí! A my jsme mladé a krásné! 😉

...kdosi jste tu psal o červeném vínku - taky se nalívám 😀 a ještě sladkou chillio omáčku - na prokrvení..

catchulinecka
3. dub 2014

@viavia fakt si taky dáváš to víno???? no mě to právě překvapilo, že mám s tím vínem pokračovat i po transferu...tak jsem ráda,že je "piješ" se mnou 😀 😀

catchulinecka
3. dub 2014

@78marcela přesně tak, na věku nezáleží, tvůj věk je stále dle mého v normě...takže holky, s chutí do toho!!!

78marcela
3. dub 2014

@viavia
@catchulinecka Držím vše co mám a těším se, že budete hlásit //. A do jakého centra chodíte?

viavia
3. dub 2014

@catchulinecka jasně - "povinně" večer 2 dc 😀 v průběhu dne nemůžu - to sem v práci 😎

@78marcela jinak - taková moje "osobní věková hranice" - do 40

Já chodím do Reprofitu v Brně, na ty nedám dopustit!!!

pavlina1976
3. dub 2014

Ahoj děvčata, můžu se přidat? Také jsem v po měla ET 😉 . Taky mě bolí břicho jako na ms. Tak doufám, že se zavrtali, nebo zavrtaly 😀 . Jinak já jsem měla poslední pokus na IVf. Přešla jsem do Cube a jsou tam kouzelníci 😀 . Od samého počátku to bylo úplně jiné než u těch dvou předchozích. Dokonce mám i zamraženo (poprvé nám zbylo 5 krásných blastiček do mrazáčku). Tak jsem taky o něco klidnější, než když jsem vždy věděla, že je to jediná šance a že musím do další stimulace 😒 . Moc nám držím palce 😀

viavia
3. dub 2014

@pavlina1976 ahoooooj! teda to nás bylo v pondělí 😀 Pěkně jsi to napsala - prostě to vyjde!!! Takže máš 2 a taky 5denní?

Holky, já jsem nikde nějak nedohledala kolik je idealní sliznice při ET..já mám na zprávě 10 mm - dr říkal, že je pěkná, ale na netu jsem našla různě ... čistě jen ze zájmu.

78marcela
3. dub 2014

@viavia Taky chodím do Reprofitu. Sice se mi zatímnezadařilo, ale pořád si myslím, že jsou skvělý. Ke komu tam chodíš?

@catchulinecka Taky si myslím, že do 40 se to pořád dá. Sice to není ideální, ale co se dá dělat. Snažíme se už čtyři roky. i dkyž jsme ted tedy měli velkou pauzu.

pavlina1976
3. dub 2014

@viavia Jj nakonec po konzultaci s dr jsme dali 2 a jsou 5ti denní. Fakt se snažily ty ději moje. Z 10ti oplodněných vydrželo 7 blastiček a z toho 5 do šestého dne a šupky dupky k ledu 😀 . Prý vybrali ty nejhezčí 😀 😀 . Tak uvidíme jestli budu v těch 20% kterým se povedou dvojčátka 😉 . Byl by to mazec, neb já už jednu 14ti letou dceru mám 😉

78marcela
3. dub 2014

@viavia Mě říkali ideální je 8-10mm.

viavia
3. dub 2014

@78marcela jé to je náhodička 😉 Já chodim ke Kouďasovi 😉 ty?

78marcela
3. dub 2014

@pavlina1976 Tak to je super. A když máš tak velkou dceru, určitě by ti moc pomohla.