Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

cicinky
autor
6. dub 2014

@pavlina1976
@sofie333
Dnes je to 6tý den, trošku se bojím, 6tý den posledně začalo krvácení a byl konec ☹

viavia
6. dub 2014

Holky to je doba,co?!!!! 🙂 Ja priznaky zadne,ani u prvniho nebyly...

sofie333
6. dub 2014

@cicinky
neboj všechno dobře dopadne!!! 😉 Držím pěstičky do druhé rozhodující půlky čekání 🙂

cicinky
autor
6. dub 2014

@viavia
@sofie333
Mě je na blinkání ☹

sofie333
6. dub 2014

@cicinky
To jako fakt? Že by příznak?😉 Kolik bereš utrogestanu??

78marcela
6. dub 2014

@cicinky ahoj, žádný stres a nemyslí na to, co bylo minule, ať si to nepokazís. Myslí pozitivně.

pavlina1976
6. dub 2014

@cicinky Neboj, je to v pohodě,víš co ti říkala ta tvoje kolegyně o příznacích. Mě teď šíleně bodalo na levé straně zas to vystřelovalo do nohy 😒 . Taky doufám, že to není příznak, že mě v úterý či středu překvapí mrcha 😠 . Musíme jim věřit 😀

cicinky
autor
6. dub 2014

@sofie333
@78marcela
@pavlina1976
Holky, už je to lepší, ale myslela jsem, že fakt hodím šavli 😀
Beru 2-2-2 Utrogestan 😉

pavlina1976
6. dub 2014

@cicinky mě bylo takhle ve čtvrtek po guláši. Od té doby klid 😉 . -já jsem napnutá jak kšandy 😀

cicinky
autor
6. dub 2014

@pavlina1976
@78marcela
@sofie333
Holky, já vím, že se mi budete smát 😀, ale já to nevydržela a tohle je výsledek

78marcela
6. dub 2014

@cicinky hip hip hurá, já to věděla, na šestý den krása, paráda, skoro bych řekla dvojčata, ale zavádějí jedno, že jo? Teda to je úžasný, mamino.

78marcela
6. dub 2014

@cicinky to je nádhera...gratuluji moc moc moc.

cicinky
autor
6. dub 2014

@78marcela děkujiiii, já tomu pořád nevěřím 😀
Mám ho vedle sebe na stolku a koukám na něj 😀
Nejlepší bylo, že když jsem ho udělala, tak asi minutu na to koukám na test a tam jen ta jedna čárka, pak asi za půl hodiny se jdeme sprchovat a můj miláček mi říká "když jsou 2 čárky, tak je to negativní jo", já ho blbě slyšela a říkám mu, že jsem test udělala moc brzy, a až pak jsem si uvědomila co vlastně řekl !!! 😀

catchulinecka
6. dub 2014

@cicinky Hustýýýýýý, tichoučce gratuluji 🙂 to je boží!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 co to je za test prosím tě, to je nějaký ten s vyšší citlivostí?

cicinky
autor
6. dub 2014

@catchulinecka ahoj, je to boží pocit!!!
Je to test z Gennetu, prý není moc silný, dělala jsem ho v osm večer!!!
Mě snad picne 😀

catchulinecka
6. dub 2014

@cicinky tak chceme pěkné fotečky sílících dušíků jo? ať máme pěknou motivaci 🙂

78marcela
6. dub 2014

@cicinky mám z tebe velikou radost. To je první který jsi dělala nebo už i včera?

78marcela
6. dub 2014

@cicinky tak udělej zítra ráno další test, ať se koukneme jak pěkně sílí čárka.

cicinky
autor
7. dub 2014

@catchulinecka
@78marcela
Dnes jdu nakoupit testy, včera jsem vzala jediný, který jsem měla 😉
Marcelko, včera to byl můj první test 😉

viavia
7. dub 2014

Gratulujuuuu mooooc!!! Me bylo vcera tak blbe,jak migrena,ale hlava nebolela,dala jsem si 4 zazvorovy bonbony...na tehu nevolnosti je to brzo,dnes je mi o dost lip,tak snad uz bude dobre a byl to jen priznak,ze se neco dole deje ;) Jinak prsty na test me svedi moc :D

pavlina1976
7. dub 2014

@cicinky To je nádhera, gratuluju a kolikátý jsi tedy den po ET?

viavia
7. dub 2014

@cicinky a mas zavedene jedno? Takovy // a jeste vecer!!! Super!

martiina_k
7. dub 2014

@viavia já bych ty prsty nechala svrbět. Dělala jsem si test 9. a 10. den, byl bílý jako okvětní lístky lilie a byla jsme z toho zklamaná. Prvně se druhá čárka ukázala až 12. den. Jinak před chvílí jsem byla na krvi, tak netrpělivě čekám než budou výsledky. Ono je krásné si udělat test brzo a být natěšená, ale každá nemá takové štěstí co Cicinka a druhá čárka se ukáže opravdu až o dost později. Potom jste z toho zbytečně smutné (jako třeba já)...

martiina_k
7. dub 2014

A člověk je fakt smutný i když si furt opakuje, že test udělal moc brzo a rozumem se přesvědčuje, že to bude dobré, jen musí vydržet. Jenže pak si říkáte - přece kdyby to vyšlo, tak 10. den už něco musí být vidět, i kdyby slaboučkého. Vidíte přesně ty šťastné případy 😅 😅 😅 které mají test pozitivní už šestý, sedmý den a jste rozladěné ještě víc. Takže já doporučuju vydržet, aspoň do 10. dne (i když u mě to bylo fakt pozitivní až 12.).

viavia
7. dub 2014

@martiina_k drzim palce,dej vedet co krev!

cicinky
autor
7. dub 2014

@viavia mě to právě taky nedalo, tak jsem si řekla, proč to nezkusit

@pavlina1976 6tý den, dnes 7mý
@viavia máme jen jedno, víc mi dr.nedoporučila

cicinky
autor
7. dub 2014

@martiina_k a nebo se může stát i to, že test ukáže a krev je negativní... I s tím musím počítat 😉

viavia
7. dub 2014

@cicinky no super! Ja mela nutkani dnes rano udelat a to sem nevedela,ze jsi vecer testila :D

viavia
7. dub 2014

@cicinky takze dnes vecer bude dalsi? ;)

pavlina1976
7. dub 2014

@martiina_k Přesně, cicinka má štěstí, že takhle brzo jí tělo produkuje hcg 😉 . Já jsem byla na et 31.3., takže jsem dnes 7 den 😉 . Chci vydržet do soboty - 12 den. Teda když to ve středu nedostanu no 😠 . Věřím, že se zakousli, ale dnes jsem v nějaké depresi, mám pocit, že se to nepovedlo ☹