Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

78marcela
7. dub 2014

@cicinky ty teda umíš napínat🙂

viavia
7. dub 2014

@cicinky no pěkně jste si to nemysleli ;)

cicinky
autor
7. dub 2014

@78marcela taky si říkám 😀

@viavia 3x se vyspím a testuju 🙂

pavlina1976
7. dub 2014

@viavia Jj dvě 😉 . Jsem na to zvědavá 😀 . Věřím, že se zakousli. Teď už je to stejně rozhodnutý, zakousli se nejdéle ve čtvrtek. Ale tak mě pobolívá jako na ms.....Ach jo 😉

pavlina1976
7. dub 2014

@cicinky Stejně hcg roste ob den. Takže každý den nemá smysl 😉 . Je to skvělé, rozjela jsi vlnu //, tak mi jen naskočíme 😉

martiina_k
7. dub 2014

Holky, tak výsledky už mám, hodnota HCG je 36.0, což je ještě nižší, než posledně. ☹ neznamená to teda, že by se to nezdařilo, ale taky to nevypadá růžově. Historie se asi opakuje ☹ ☹ půjdu na krev ve středu a uvidíme, třeba to neklesne, ale poroste....

pavlina1976
7. dub 2014

@martiina_k No to je zase takový nijaký viď ☹ . To mě moc mrzí! Ale myslím, že tabulkově je to v normě. Že to opravdu něktěré holky takhle málo měly a pak to krásně rostlo. Tak ještě neázej flintu do žita 😉 . Určitě ve středu bude přes 100 😉

martiina_k
7. dub 2014

@pavlina1976 já vím že tabulkově je to v normě... logicky si říkám, že se ten prďola zahnízdil později a proto je ta hodnota nízká, ale tohle samé tu bylo na začátku února...

78marcela
7. dub 2014

@martiina_k Já to měla taky tak, od začátku nijaký, vyšplhalo se na 160 a pak stejně nic. ..no uvidíš, kam chodíš do Caru? Zeptat se, proč to udělalo podruhý. Taky se toho docela bojím.

pavlina1976
7. dub 2014

@78marcela No já měla hcg přes 3000 a v 8 tt nebylo srdíčko, takže vidíte, že ani na tomhle se to nedá poznat 😠 . Je to děsný holky co? Jak říkám, dokud neuvidím srdíčko tak se raduju jen z poloviny 😉

martiina_k
7. dub 2014

@78marcela CHodím v Liberci. No ono je to fakt ošidné... i ty dvě čárky, já když je na testu vidím, tak sice mám radost, ale žádná euforie se nedostavuje, protože se přesně bojím tohohle co se mi stalo už podruhé... Proto když vidím, jak se holky upínají ke dvoum čárkám, tak si říkám, že je to vlastně nesmysl.... ale jako chápu je, já z nich mám taky radost... aspoň chvíli... no uvidíme ve středu....

78marcela
7. dub 2014

@pavlina1976 Je to děsný...přijde mi, že ted už se člověk bude pořád jenom bát...jestli se chytne, jestli bude srdíčko, jestli bude na vyšetřeních vše ok, pak porodu...no a po porodu už asi celej život o to dítě...ale stejně, no, stejně se chci takhle bát.

@martiina_k uvidíme, třeba to ještě klapne a bude to v pořádku, a když ne...mě to tehdy paradoxně dodalo sílu, že se prostě už trochu zachytlo, tak příště to už vyjde naplno. Máte nějaké na KET nebo musíte celé znovu?

78marcela
7. dub 2014

@martiina_k Naprosto přesně vím, o čem mluvíš...já už tehdy musím říct, že i když to neklaplo, že jsem byla ráda, že nemusím pořád na krev a trnout, co a jak, že se to konečně vyřešilo. a jak říkám, dodalo mi to sílu. Říkala mi tehdy doktorka, že jsou prostě ženské, které si to musí vychodit..

martiina_k
7. dub 2014

@78marcela máme ještě jednoho mrazáčka..

viavia
7. dub 2014

hoky a jak je to prosím s tím Pregnylem? Já měla 5000 jednotek..to vyprchava jak dlouho?

pavlina1976
7. dub 2014

@78marcela @martiina_k naprosto souhlasím 😉 . Ale zase to nesmíme vidět moc černě, my to bohužel víme, že se to nepovedlo, protože víme, že nám ty miminka k nám dali, ale když člověk neabsolvuje umělý, tak tohle vlastně vůbec neví, ani neví, že byl těhotnej a že se to úplně tak nepodařilo. Prostě přijde ms jen o pár dní dýl a to víme, že bychom vůbec neřešily. Tohle mi na tom prostě přijde to nejhorší, že člověk zažije víc zklamání protože se sledujeme a těšíme se a pak víme ten průběh atd. Normálně se to ženská dozví za další týden po vynechání ms, takže to je snad v 4 týdnu 😠 . Hlavu vzhůru. Ještě není nic ztraceno 😉

pavlina1976
7. dub 2014

@viavia říká se týden klidně může dělat falešný pozitivní test. Ale přesně to nevím 😉

78marcela
7. dub 2014

@martiina_k Tak to je dobře, že ho máte. Tak hned dejte další pokus.

viavia
7. dub 2014

@78marcela díky...takže to je prostě nejisté.....někdo i 12 dnů měl Pregnyl ještě v těle....a teď babo raď 😀

viavia
7. dub 2014

Holky a jak jste na tom s "drogama" - kafujete kafujete? 😎

martiina_k
7. dub 2014

@viavia já kafe piju, dřív ráno a po obědě, teď po ET i KET jsem na něj moc chuť neměla, takže to odpolední jsem si nedělala, ale to ranní ano. Někdy jsem ho ale nedopila.

cicinky
autor
7. dub 2014

@viavia Já tedy kávu vůbec, ale ovocný čaj si dám ráda 🙂
@78marcela každý další pokus vyčerpává, ale musíme být silné a zkoušet a zkoušet a zkoušet
@pavlina1976
Já ani nevím, jak to popsat, ale hrozně moc chci, aby jsme měly všechny // a za 9 měsíců se sešly v porodnicích 😀
A pak poslaly fotky našich mimísků do Gennetu nebo CARů, našim doktorům, je to moje velké přání pro všechny!!!
I kdybych měla sebe víc peněz, tak tohle se nijak zaplatit nedá, doufejme, že nás příroda obdaří a nám se ZADAŘÍÍÍÍÍÍ 😀 @martiina_k

78marcela
7. dub 2014

@viavia Tak tak...nejisté. Proto jsem si tehdy dělala čtvrtý den po et test, abych věděla, že je vše už pryč.
jinak bez kafe já nedokážu fungovat, moje první cesta ráno vede ke konvici. To jsem zvědavá, jak při těhu to budu dělat.

@cicinky každý pokus vyčerpává, ale tři za sebou se klidně můžou. Mě tehdy řekli, ještě třetí a když nevyjde, tak pauza. Akorát jsem si tu pauzu nějak natáhla.

Mě už bude letos 36, není to zrovna ideální věk, ale stejně se necítím stará.

pavlina1976
7. dub 2014

@cicinky Krásně jsi to napsala, děkuju 😀

cicinky
autor
7. dub 2014

@78marcela zlato, mě je 35, mám o 8,5 roku mladšího mužského (a neměnila bych, je úžasný), ač se také necítím stará, tak někdy se fakt zafuním 😀
Moje mamka kávu pila celé těhotenství a když se na sebe podívám, tak žádné kávové známky na mě nejsou 😉

@pavlina1976 Kéž bych měla tu moc pomáhat a darovat životy 🙂
Ty, kteří o mimísky ani pořádně nestojí, tak to rodí jak krysy... a ty, které opravdu chtějí, tak bojují jak my... 😒

78marcela
7. dub 2014

@cicinky Tak jsi mě uklidnila s tím kafem...

Já jsem dneska hrozná, celý den místo práce na koníku, a práce stojí...no kdyby jenom stála. Ona se navyšuje a zvedá a roste...ach jo.

cicinky
autor
7. dub 2014

@78marcela 😀 to znám, když jsem začala chodit do Gennetu, tak jsem četla a četla a četla,pak objevila koníka a byla jsem tu pořád 😀

78marcela
7. dub 2014

@cicinky No já ani na oběd nešla..jestli to tak půjde dál, tak chudáci moji zaměstnanci. Na dnešek jsem si dokonce i zrušila výuku, nejsem vůbec soustředěná a schopná něco dělat. Asi jsem zralá na dovolenou. Mám hlad, oběd chybí a vůbec se nedokážu odlepit od pc a jet domů..jsem tak z toho čtvrtka nervní, přitom o nic nejde, jen kontrola a nic víc. Co potom budu dělat v květnu, až zase budu čekat na dvě čárky?

viavia
7. dub 2014

@78marcela jo síla - já si teda na oběd zašla, ale furt tu chodím načuhovat - grrrrrr 😀