Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

zelvicka111
29. dub 2014

@78marcela To víš že bude. Kdy jsi to psala, v červnu, budu moc a moc držet palečky ! Určitě to vyjde, teď je dobré období, přijde mi, že kolem mě jsou těhotný skoro všichni co znám už 😀.
@marsie Moc děkuju, trochu jsem se toho čísla lekla, že je dost vysoké, ale co tu čtu,tak to bude naopak velice ok 🙂
Jinak já jsem ještě poměrně mladá co se tohodle týče. Ta hranice od pojišťoven je do 40 tuším a tam mám ještě hooodně daleko naštěstí. Ale já byla vystreslá, jestli můj organismus vůbec dokáže "být těhotný" když ani nemám vlastní vajíčka. Ale jde to ! Zase jsem vyhrála,jde to ! Jsem šíleně šťastná, jako nikdy v životě !
Když člověk něco moc chce, tak se to splní ! nebojte holky, dřív nebo později to prostě vyjde každé z nás !

zelvicka111
29. dub 2014

@marsie Ju a pokud jde o ten Utrogestan jak jsi se ptala, tak ja byla ze začátku tentokrát šíleně unavená ten první týden,ale asi to bylo spíš tím, že jsem byla doma a celkem se nudila a sledovala, druhý týden jsem už byla v práci a bylo to o něco lepší, tento týden už tolik unavená nejsem mi přijde, naopak v noci se budím a nemůžu spát. Jak bereš utrouš ? Já zavádím taky 2-2-2 . Kdysi jsem ho polykala,ale to mi z něj bylo akorát tak zle od žaludku a sama jsem byla na ostatní hrozně zlá.

78marcela
29. dub 2014

@marsie a dnes jsi testila? Je ještě něco na testu?

78marcela
29. dub 2014

@zelvicka111 já bych měla jít 12.5, podle toho jak jsem chodila minule. ted za týden v úterý jdu na kontrolní utz, jak roste sliznice a pak bych měla jít na to.
bude mi stačit jeden bobísek, hlavně at je...

zelvicka111
29. dub 2014

@78marcela jů, tak budu držet palečky moc moc. Ale teď to fakt vyjde uvidíš. Určitě podávej zprávy !

zelvicka111
29. dub 2014

@marsie k pregnylu. Mě z testu nezmizel. Testila jsem hned asi 3 den po pregnylu a čárka slaboulinkatá, 5 den už byla ale o něco silnější,ale říkala jsem si,to může být pořád ještě on pač další dny byla tak nějak stejná, ale 8 den po injekci už jsem začínala věřit, že je to fakt mimčo ! Sleduj jestli čárka sílí,to je asi rozhodující 😉
Držím pěsti !

pedotra
30. dub 2014

Ahoj holky pichala ste si některá po et clexane.díky za odpovědi

marsie
1. kvě 2014

ahojky holky, tak nevím, ale asi zase fiasko... dnes 8. DC a test negativní.. vím, že řeknete , že je brzo, ale naposledy už jsem měla 8mý den alespoň slabého ducha.. no nic, ještě kousek naděje je..

@zelvicka111 - taky mám 2-2-2 ale teda nezavádím, polykám - psycho stavy taky pociťuji a hlavně to břicho jak balon :((

78marcela
1. kvě 2014

@marsie ach jo, no uvidíš, jak říkáš, naděje pořád ještě nějaká je. počkej ještě dva dny, pak bych to brala jako definitivní, ten desátý den.
máš případně nějaké mražáčky?

zelvicka111
1. kvě 2014

@ clexane ne ,ale fraxiparin jo 🙂, to je to samé.....

ctiborka
2. kvě 2014

Ahoj holky, tak úplně sem nepatřím, nejsem ted po ET, ale prosím o váš názor.....v únoru jsem byla na neúspěšném transferu, už bohužel čtvrtém za sebou, ted mám jít na KET, ale vůbec se na to psychicky necítim, raději bych to odložila, mám strach z dalšího neúspěchu. Začala jsem chodit na akupunkturu. Co myslíte, odložit a nebo jít ???? Samozřejmě, že si to musím rozhodnout sama, ale zajímá mně váš názor. Mockrát děkuji !!!!!! PA PA 🙂

delfi75
2. kvě 2014

@ctiborka Ahoj, přesně tak, musíš se rozhodnout sama. Já osobně bych odložila...jsem po neúspěšném IVF a dám ještě dovolenou než půjdu do dalšího. Myslím, že psychická pohoda udělá hodně. Ať se rozhodneš správně a hodně štěstí🙂

musilka
2. kvě 2014

@ctiborka jj taky jsem po neúspěčném ETu při 3. IVF to bylo v únoru a na KET jdu v červnu. Já se z toho vždycky musím trochu oklepat přestat se bát než jdu znovu.

pedotra
2. kvě 2014

@musilka ahoj mužů se zeptat kolik ti vkládaly v únoru embryí.
Já sem teď také po 3ivf už po et tak čekám na výsledek.

78marcela
2. kvě 2014

@ctiborka odlozila bych... Verim, ze psychicka pohoda je to nejdulezitejsi.

zelvicka111
2. kvě 2014

Holky. Ta druhá fáze - čekání na UZ je snad ještě horší ! Pořád se kontroluju a když mi někde bolí, nebo je mi nevolno tak jsem spokojená,ale jakmile je mi dobře , tak jsem nervózní ! 😀 A UZ až za 12 dní ! Ale uklidňuju se, že kdyby se teď něco dělo špatného,tak už bych to poznala krvácením snad .

78marcela
2. kvě 2014

@zelvicka111 bud v klidu a uzivej si tehu a prestan hledat muchy at si je neprivolas. Vzdyt nikdy nikomu neni cele tehu porad jenom blbe. Tak hlavne klid a pohoda, ju. 😉

zelvicka111
3. kvě 2014

@78marcela Snažím se, ale dnes ráno trochu krvácím, jakoby řídká krev. Snad to nic nebude, čeká mě dnes náročný den a je sobota. Zkusím pro klid zavolat do Caru, snad jsem si to nepřivolala. ☹

78marcela
3. kvě 2014

@zelvicka111 tak to radeji zavolej

musilka
3. kvě 2014

@pedotra 2 embrouše jednu blastocystu a druhá byla už expandovaná 😉

ctiborka
4. kvě 2014

Holky všem Vám děkuji za názor, fakt se ted na to necítim, tak to odložíme na neurčito a uvidíme.... 🙂 . Všem Vám držím palečky.... 😉

ctiborka
4. kvě 2014

.....je to už naše poslední, 3. IVF, máme ještě 2 embrya zamražená, ale dál už nic... ☹ .... to mně na klidu také nepřidává....

delfi75
4. kvě 2014

@ctiborka Také se drž a hoooodně štěstí 🙂

lenka27
4. kvě 2014

@sofie333 mě svěděly bradavky když se mi po ET zahnizďoval můj první syn 😉 výborné znamení

78marcela
4. kvě 2014

@ctiborka moje babicka vzdycky rika kdyz je nouze nejvyssi, bozi pomoc nejblizsi.. Tak to vyjde, uvidis.

zelvicka111
5. kvě 2014

@78marcela Tak jsem nikam nevolala, to krvácení přestalo. Vypadá to, že mi spíš praskla nějaká žilka, nebo tak. Ale zůstala jsem doma, do práce asi do ultrazvuku už nepujdu. To čekání je děsnýýýýýýýýý 🙂

78marcela
5. kvě 2014

@zelvicka111 to chápu, že je to čekání strašné. Hlavně buď v klidu a v pohodě. jsem ráda, že to přestalo, třeba to bylo jen malé zašpinění, to se někdy stává. Opatruj se a odpočívej.

cicinky
autor
6. kvě 2014

@pedotra Já ho píchám 😉
Začala jsem před ET a pokračuju dál 🙂

@zelvicka111 Povídej mi něco o čekání... ☹, se do pondělí zbláááááznííííím 😠

laurinka111
6. kvě 2014

ahoj holky, mohu se k Vám přidat? 🙂

pedotra
6. kvě 2014

ahoj holky je tu někdo komu vkladaly 3denni embrio ja byla v patek na opu a v pondělí byl et .
už sem tyden po et a to čekání je hrozny 🙂