Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

nadijka
8. črc 2014

@simkar jj držme se a nezmatkujme 🙂 ne až po vysazení utroše...

sasanka033
8. črc 2014

@nadijka ahoj, dekuju ze na me myslis...ja vcera testla odpoledne, nebylo tam NIC. jako vzdy. a kazdou minutu cekam ms. uz me boli bricho a ofiko to mam dostat dneska/zejtra, mne utros ms nezadrzi...
probrecela jsem celou noc, je to nase treti IVF a nikdy jsem // nevidela.

nadijka
8. črc 2014

@sasanka033 jak psala simkar, nezmatkujme.. ono ta psychika v tom asi dělá hodně.. a kolikátý to bylo den? co tak čtu, tak někomu se to zobrazuje později...tak třeba je ještě naděje.. .já dvě čárky taky nikdy neviděla.. leda že bych si ji tam dokreslila..

simkar
8. črc 2014

@sasanka033
@nadijka holky, já jsem četla, že dokonce komusi s dvojčátkama přišli na vysoké HCG v krvi až 16. den. Já budu testit až v den očekávané menzes a pak v 12. den. Nesmíme to vzdát.

sasanka033
8. črc 2014

@nadijka
@simkar
holky takze kolikaty jste den po ET a jak stara embrya?

simkar
8. črc 2014

@sasanka033 6. den po ET, B1 po 5 dnech

nadijka
8. črc 2014

@sasanka033
@simkar já patý den, den ET nepočítám a testovat nejdřív 14 dní od ET.. tak to mám ve zprávě.. a embrya byly dvě třídenní.. neměla jsem PK.. a trochu jsem už panikařila.. jestli jsme to neměli dát.. no tak příště budem chytřejší.. 🙂

simkar
9. črc 2014

holky, jaký testy budete používat? Ty od Caru? všude čtu, že mamatest je nespolehlivý. Máte zkušenost?

sasanka033
10. črc 2014

tak u me k zadnymu zazraku nedoslo. holky, drzte se a doufam, ze vas stejny zklamani nepotka.

nadijka
10. črc 2014

@sasanka033 ach to mě mrzí.. příště to už musí vyjít.. !! za týden touhle dobou už budu výsledek taky znát..a moc to nevidím.. tak budem bojovat spolu.. 🙂

nadijka
10. črc 2014

@simkar já nevím, asi ten co mi dali v repráči... ještě jsem to nezkoumala.. mám to hozený pořád v kabelce.. neplánuju testovat dřív, i když mě to fakt zajímá, ale na špatný zprávy je času chleba.. tak snad za těch 14 dní by tam měl už nějaký výsledek být ..

simkar
10. črc 2014

@sasanka033 To je mi moc líto!!!!!! 😔

simkar
10. črc 2014

@nadijka koupila jsem ještě jeden desítkový, budu asi testovat zítra. Já už to do pondělí asi nevydržím :(

nadijka
11. črc 2014

@simkar držím pěsti.. !!!!! 🙂 budu na tebe myslet..

simkar
11. črc 2014

@nadijka Děkuji, tak je tam slabší druhá čárka, tak doufám, že vydrží!

nadijka
11. črc 2014

@simkar parádní!!!! určitě vydrží... 🙂 ty jo svědí mě fakt prsty.. ale já měla embryjka jen třídenní.. tak když ty máš slabou čárku, já bych třeba ještě neměla nic .. tak ještě musím vydržet... 🙂

simkar
11. črc 2014

@nadijka no to bych asi počkala, sice to asi fakt není duch, je dobře vidět, ale je o hodně slabší než kontrolní. Já už ted budu testit taky až v pondělí, ale ruka mě svrběla!

nadijka
11. črc 2014

@simkar to věřím.. ale výsledek stojí za to!! jako jsem srab, bojím, se že tam nic nebude a zbytečně mě to rozhodí.. bulet můžu příští týden 🙂

simkar
14. črc 2014

@nadijka Tak Nadijko, je to tam 🙂 dělala jsem ráno reprofitácký a jsou tam dvě 🙂

sasanka033
14. črc 2014

@simkar gratuluju a hodne stesti, at je vsechno jak ma bejt 🙂

78marcela
14. črc 2014

@simkar tay gratuluji 😉

nadijka
14. črc 2014

@simkar parádní.. gratuluji!!! 🙂 snad i já objevím dvě..

nadijka
14. črc 2014

@nadijka a ty jsi byla na nativu....? nb normální cyklus IVF... ?

nadijka
14. črc 2014

@simkar a ty jsi byla na nativu....? nb normální cyklus IVF... ?

simkar
14. črc 2014

Holky,
moc děkuju,ještě asi půjdu pro sychr na krev. Ale je mi jasný, že je to jen začátek.

@nadijka Nadijko, držím pěsti. Jdeš na to ve středu? Kdyžtak se potkáme ve čtvrtek na krvi. Jo a byl to nativ.

nadijka
15. črc 2014

holky, tak já to nevydržela a udělala test a je tam prd...a tak nějak už 12 den od ET třídenního embrya by aspoň duch měl být... no nic říjen to jistí 🙂 jsem z toho zdrblá, ale prostě už ani neřvu.. snad se nám to taky někdy povede jak tobě @simkar .. ve čtvrtek se uvidíme na krvi... blondýna dlouhovlasá jsem 🙂

simkar
16. črc 2014

@nadijka ještě není nic ztraceno, máš testit až dneska, ne? Tak ve čtvrtek se těším, já bych tam chtěla dorazit kolem desáté., kdy ty?

nadijka
16. črc 2014

@simkar mám testit až ve čtvrtek a myslím, že by tam aspoň stín měl být už v pondělí.. 🙂 takže jsem se s tím už pomalu smiřila a těším se na dovču.. no my tam budem tak kolem 8 hod.. 🙂

simkar
16. črc 2014

@nadijka tak to se asi nepotkáme, já pak jedu na odpolední do práce, tak nechci v práci čučet moc dlouho. Tak držím pěsti a pěknou dovolenou.

simkar
17. črc 2014

@78marcela
@sasanka033
@nadijka
holky, děkuju za přání, dneska to mám potvrzené z krve, 1447 jednotek.