Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

nadijka
17. črc 2014

@simkar tak to ti přeju 🙂 .. já bohužel nic.. ach jo 🙂 asi zkusím ten nativ.. na kolikátý pokus to bylo..?

simkar
17. črc 2014

@nadijka nativ byl na poprvé, měla jsem super kvalitní vajíčko, to jsem po minimálce ani ivf neměla. Jen je blbý, že si všechno platíš.

78marcela
17. črc 2014

@simkar moc ti gratuluju 😉

nadijka
18. črc 2014

@simkar já myslela jako kolikátý to byl transfer vůbec celkově... já v ten nativ taky trochu doufám, protože kvalita mých vajec je asi dost špatná.. jsem zvědavá na konzultaci, jestli z druhého nezdaru už se dá něco vyzjistit... ale jeden cyklus mi nedorostl folík a druhý cyklus pak byl pro změnu folík prázdný.. nevím jak podpořit to dozrávání vajíček.. ale nějak přirozeně.. nevím, ten gynex nb fenigard.. ? nemáte někdo zkušenost?

simkar
18. črc 2014

@78marcela Děkuju

@nadijka ET byl první. Já jsem užívala ten Nosifol, ale po něm následovala IVF s dvěma nekvalitními vajíčky, pak dva měsíce nic a dr. řekla, že zkusíme nativ. Top jsem brala jen listovku.

nadijka
18. črc 2014

@simkar já na ten nativ taky sázím.. sice šance minimální.. ale vidím, že prostě to jde.. 🙂 tak krásné těhulkování přeju.. snad se v říjnu připojím.. 🙂

nadijka
18. črc 2014

@simkar ten nosifol si jdu vyguglit.. 🙂 já právě něco četla o gynexu a femigardu.. ale nevím co na co.. 🙂

simkar
18. črc 2014

@nadijka Mně po té nevydařené IVF doporučovala dr. Femigard a DHEA, ale než jsem objednala, zadařilo se.

nadijka
18. črc 2014

@simkar o DHEA jsem teda neslyšela.. jdu guglit 😀 já se musím na vše toho Otevřela zeptat.. mě nic takovýho nedoporučil.. jen trpělivost.. 😀

simkar
18. črc 2014

@nadijka tak jo, běž gůglit 🙂 stejně by mě zajímalo, co nakonec pomohlo, předtím jsem zkoušela kde co, různé směsi bylinek atd a 4 roky nic. Možná ted byla i lepší psychika, když jsem se smiřovala, že už nic a v tom mi nabídli ten nativ. Trpělivost to fakt chce a velkou

nadijka
18. črc 2014

@simkar nj ta psychika v tom asi taky hraje svou roli.. mně je 31 a třeba před rokem, když jsme se snažili.. jsem to nějak neřešila, ale od tý doby co jsme v CAR . tak zas jsem o rok starší.. a kolem mě to najednou vše otěhotnělo.. jak kdyby všichni čekali na tu pomyslnou třicítku.. a to na mě moc dobře nepůsobí, hlavně když mi nějaká kámoška oznámí, že je těhotná.. tak to fakt těžce nesu..

simkar
19. črc 2014

@nadijka já to měla taky tak, plno kamarádek odkládalo těhu po třicítce a všem se zadařilo do pár měsíců, já měla první v 25, nic jsem neodkládala, jen jsem chtěla druhé po pěti letech od dcerky a už je to čtyři roky. Snad už se na nás štěstí uásmálo

punky
22. srp 2014

ahojky tak se k vam pridavam holciny 😉 dnes jsem 6 den po ET uz jsem nedockava na testovani ale porad verim ze tam kulisek je hladim ho mluvim na nej 😉 preju vam vsem hodne stesticka 😉

78marcela
22. srp 2014

@punky tak jsme na tom skoro stejne. Ja dnes sedmy den.

punky
22. srp 2014

@78marcela ja zitra 7 den po ET ale testovat nechci zitra chci se pokusit vydrzet do toho 10 v CARU mi rekli az 14 den testovat 😉 ale jsem jak na trni porad verim ze kulisek se ma u me dobre a ze pekne roste zati na sobe nic moc necitim jen me boli vajecniky podbrisek ale ne jako na MS je to jinci ale to muze bejt jeste s toho OPU a sem tam zada jinak nic zadne chute ani spineni nic tak snad je to v poradku 😉 pozorovala jsi neco na sobe?ja uz jsem z toho vseho jelen asi bych se nemela tak koumat nebo mi hrabne:0)

78marcela
22. srp 2014

@punky ono to nejde nepozorovat se. Cloveku to nedá. Já mám Akorát pořád pocit takového tlačeni v podbřišku, ale už taky nevím jestli mi už nehrablo a nemám halucinace. Protože nevím jak by to mohlo tlačit když je to tak mrňavý. Takže všechny příznaky jsou určitě od hormonů. Já nikdy nevydržela netestovat déle než sedmý den. A to někdy i dřív. Teď jsem na dovolené a říkala jsem si že budu testovat až po návratu v pondělí ráno. A ani náhodou. Samozřejmě jsem si je přibalila a ty dnes jeden padl.

punky
22. srp 2014

@78marcela ja doufam ze vydrzim ale i 7 den mi prijde brzo ja nevim ani proc jsem testovala ten 4 den asi zvedavost 😉 mno fakt moc stesticka ti preju aby ti to vyslo a prdolka tam byl uhnizdenej 😉

punky
22. srp 2014

@78marcela a mas pravdu to nejde se nepozorovat ja nekdy normalne zacejtim takove jako zabublani v podbrisku taky jsem si rikala jestli mi fakt nehrablo 😉 ale ty hormony uco delaji svoje 😉 ja fakt krome toho ze cejtim podbrisek a obcas zada tak nic necejtim malinko prsa ale jinak nic ani nevim jestli spineni je naznak ze se zahnizduje nebo naopak nespineni je v poradku 😉 jsem z toho vseho jelen 😉

78marcela
22. srp 2014

@punky přeji napodobně, ať nám to oběma vyjde. A syna máš normálně nebo taky IVF? Ono je po et dobré testovat od začátku aby člověk věděl jestli ma ještě v těle Pregnyl nebo ne. Já při Et taky testovala čtvrtý den, pro kontrolu jestli jsem čistá. Teď chodím jen na KET a Pregnyl se nedává takže není třeba čtvrtý den. Ale i tak vždy na sedmý den cekam a déle teda nedávám. Obdivuji všechny které to zvládnou a vydrží.
To spineni může byt implantacni při hnízdění. Ale to neznamená že kdo nespíni tak těhotná není. Přečetla jsem si jedno dlouhé pojednání od doktorů z Heliosu a tam popisovali příznaky během čekání na test. A v podstatě, příznaky jsou různé, někdo ma a někdo ne a někdo ma zase úplně jiný, takže nic jako stoprocentní příznak neexistuje a prostě si to musíme vyčekat.

punky
23. srp 2014

@78marcelastepanka mame normalne prirozene otehotnela jsem prez antikoncepci 😉 ale u me jse problem v genetice mam neurofibromatozu proto IVF s PGD jsem stastna ze je tu tahle moznost jak mit mimco 😉 mno dneska jsem byla trochu nalomena a chtela jsem testovat ale zatimse drzim i pritel rikal at na to jeste prdim 😉

78marcela
23. srp 2014

@punky já testovala i dnes. Bohužel stín na testu nesílí. Takže u mě asi stejný průběh jako dvakrát předtím. Po pár dnech se přestane vyvíjet.

punky
23. srp 2014

@78marcela tak to me moc mrzi ale nehazej flintu do zita a ver ze se mimco bude vyvijet moc na tebe myslim 😉

78marcela
23. srp 2014

@punky díky moc. No uvidíme asi v pondělí.

punky
23. srp 2014

@78marcela a dneska jsi tedy kolikaty den po ET?vydrz verim ze to bude v poradku 😉

78marcela
23. srp 2014

@punky já jsem dnes osmý den. Myslím o den více než ty, vid.

punky
23. srp 2014

@78marcela jojo o den vic ja jsem dnes 7 a jsem uz nedockava ale slibila jsem sama sobe zo to vydrzim do 10 dne tak jsem na sebe zvedava 😉 ale cetla jsem ze ani ten 8 den tam nemusi vubec nic bejt nebo jen dusicek

78marcela
23. srp 2014

@punky jsi dobrá když todokážeš. Já ne. Trpělivost není zrovna moji silnou stránkou. A je to pravda, hodně žen ma testy až devátý nebo desátý den. Já ale měla už dvakrát čárku sedmý den, proto vím že to u mě jde do moči celkem rychle. Ale teď je to osmý den, ani to není čárka ale spíš stín, duch, takže nadějně to zrovna nevypadá. Obavam se že to dopadne jako minule.

punky
24. srp 2014

@78marcela ale porad je nadeje takze ver ze tam prdolka je 😉 moc drzim palecky 😉

martiina_k
24. srp 2014

@78marcela taky jsem to tak už dvakrát měla, na testu krásné dvě čárky, potom v krvi už ale málo hormonu ☹ přestalo se dál vyvíjet. Ale měla jsem pozitivní test až myslím 11. nebo 12. den, dřív nic... takto to bylo už dvakrát a chystáme se na třetí. Tobě budu držet palce, snad to tentokrát vyjde. Kolikrát se ti to takto stalo?

78marcela
24. srp 2014

@martiina_k při prvním et jsem měla čárky sedmý a osmý den, při třetím KET od sedmého dne, ale hcg stoupalo pomalu jen do 160 a Pak to zamlklo. Ted to bude asi taky tak. Včera jsem si to ve svém fotoblogu připomněla že do desátého dne jen slabé stíny. Pak to sice rostlo ale pomalu.