Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

viavia
3. dub 2014

@pavlina1976 jé no tak to držíme samozřejmě palečky! To budeš mít určitě brzo // 😵

78marcela
3. dub 2014

@viavia Chodila jsem k Vitouškové a byla úžasná. Ke Koudelkovi bych chtěla, ale na něho jsou moc dlouhé čekací doby. Ted mě napsali k Otevřelovi, byl to jediný doktor, který měl ještě v dubnu volno. A mě se nechtělo čekat do května na Vitouškovou. To už chci mít i KET za sebou.

kvitkoo
3. dub 2014

ahoj, jste tu někdo 15.den po ET? hladina HCG se dá zjistit jenom z krve že jo?

catchulinecka
3. dub 2014

@viavia
@pavlina1976
@78marcela
No tak holky!!! pěkně se nám to tu rozjíždí 🙂 já se hlásím taky do Reprofitu, chodila jsem k Machačovi, ale punkci a transfer dělala dr. Soušková. Jsou oba dva úžasní 😅 a holky reprofiťačky, máte "normální" režim s nazatěžováním se a nebo spíše klid a ležet...

catchulinecka
3. dub 2014

@kvitkoo to bohužel nevím...jsem poprvné 3 den po ET 🙂

viavia
3. dub 2014

@kvitkoo nejsem znalec, ale řekla bych že z krve... jak jsi na tom?

@catchulinecka já mám normální režim s nezatěžováním...

pavlina1976
3. dub 2014

@kvitkoo Ahoj, hladina Hcg se dá zjistit jen z krve. Máš pozitivní testík? 😉

pavlina1976
3. dub 2014

@catchulinecka Taky mám normální režim 😉 . Ale teď se mi udělalo opravdu zle. Nevím jestli budu zvracet hned nebo za chvíli ach jo. Budu si muset jít asi na chvíli lehnout nebo co 😒

78marcela
3. dub 2014

@catchulinecka MAchač je opravdu velice fajn, toho mám taky ráda.
@kvitkoo přesnou hodnotu hcg určitě jenom z krve.

catchulinecka
3. dub 2014

@78marcela Machač je prostě úúúúúžasný 🙂 vždycky na něj čumím jak na svatý obrázek 😀

78marcela
3. dub 2014

@viavia
@catchulinecka A reprofitacky, máte neschopenku nebo ne? Já předtím byla zaměstnanec, byla jsem na neschopence, ale ted jsem OSVČ a na neschopenku jít se mi vůbec nevyplatí. Chodíte do práce nebo je neschopenka povinná? Fyzicky nemám náročnou práci, spíše psychicky.

catchulinecka
3. dub 2014

@78marcela já mám od transferu neschopenku, ale poprosila jsem mou obvoďačku, jestli by mi to nemohla na 14 dnů napsat, protože jsem v reprofitu na tajňačku 😎 nehodlám se svěřovat v práci totiž...A Machač mi doporučil jít od toho transferu na marodku...tož tak

78marcela
3. dub 2014

@catchulinecka Machač přímo dělá zázraky. Včera jsem četla příspěvek https://www.modrykonik.cz/blog/bellka/, tahle se mnou tehdy zkoušela miminko, včera jsem si četla její alba a brečela jsem dojetím (což není u mě obvyklé) a díky reprofitu se štastným koncem.

cicinky
autor
3. dub 2014

@catchulinecka červené víno a sladkou chilli omáčku mě nikdo nedoporučoval 😖
Ale i tak si myslím, že je to každé z nás jinak, protože každá máme jiné dávky hormonů, léků a stravovací režim 😉
Takže nejdůležitější práci má stále a jenom bublinka, aby se prostě zavrtala 😀

catchulinecka
3. dub 2014

@78marcela no ty jsi mi teda dala!!! přes slzy ani nevidím na klávesnici, ale jsem moc ráda, že to té paní vyšlo, pane bože, co musela za ty roky vytrpět ☹ je mi z toho až úzko, ale naštěstí má krásného syna!

78marcela
3. dub 2014

@catchulinecka Přesně tak, já včera taky bulela jak želva...strašně jí to přeju. Dodalo mi to sílu, když ona přes tohle všechno bojovala dál, tak to zvládnu taky a všechny tady, co jsme...pořád mám ještě slzy i ted, když si na to pomyslím, čím si vším prošla.
Zlatej Reprofit.

viavia
3. dub 2014

@78marcela jsou tam fakt lidi! 😉

78marcela
3. dub 2014

@viavia to teda jsou. Za týden už budu vědět co a jak a těšit se na stimulaci.

cicinky
autor
3. dub 2014

Holky já mám dnes celý den respektive od 4:49 píchání v levém bohu, dá se přežít, ale stále ho cítím, a mírné pocity, jako bych měla dostat MS, ale chvilku jo, chvilku ne... doufám, že to znamená zavrtání mimíska 😀
Máte to taky některá?

cicinky
autor
3. dub 2014

@viavia držím pěstičky, ať je vše v pořádku a bublinka se udrží 😉

catchulinecka
3. dub 2014

@cicinky týýýý jo, od 4:49 říkáš? tak to je hustý, to já mám půlnoc 😀 každopádně já nic takového nemám, moc na to kdejaké píchaní radši nemyslím 🙂

cicinky
autor
3. dub 2014

@catchulinecka normálně přemýšlím jestli to je od toho OPU a nebo se mi fakt zavrtává, mám takový i divný tlak mezi nožkama, ale tak 50:50 když má přijít MS, je to prostě celé nějaké jiné 😀
Já s tou nocí mám poslední dobou často problémy, třeba se probudím ve 2-3 ráno a hodinu čučím do stropu, nebo sjíždím net, abych se unavila, vůbec nevím co to je, ale odpoledne to zase umím rychle dospat 😀

catchulinecka
3. dub 2014

@cicinky 😀 tak jak to dospíš, tak je to v klidu 😀 a myslím, že tyto příznaky vypadají fakt nadějně 😉

cicinky
autor
3. dub 2014

@catchulinecka taky si říkám, dokonce moje bývalá kolegyňka měla stejné příznaky, a cca 1 měsíc na to zjistila, že je těhulka 😀
Dneska jsme si jak magorky ukazovaly "to" místo, kde to píchá 😀
No musel na nás být vtipný pohled 😀

pavlina1976
3. dub 2014

@cicinky Taky mám ode dneška takovýhle píchání, někdy hodně, někdy míň. Ale téměř neustále, odpol jsem si musela jít lehnout, udělalo se mi děsně zle od žaludku, asi z toho utřoše či co 😀 . Ale možná se moc pozorujeme 😀 . Ty jsi byla taky v po na ET?

cicinky
autor
3. dub 2014

@pavlina1976 1.4., embryoložka říkala, ale že nejpozději dnes se zavrtá 🙂
Takže veškeré bolesti a píchání přisuzuji výhradně tomu 😀
Ale může to být i z punkce 🙂

pavlina1976
3. dub 2014

@cicinky Tak snad se nám zavrtali 😀 . Věřím tomu na 100% 😀 . A taky si měla blasty?

cicinky
autor
3. dub 2014

@pavlina1976 a víš, že ani nevím 😀.
Měli jsme kultivaci 6 dní, ale do jaké fáze došli, jsem se ani nepodívala, ale ráno, až vylezu, tak po mrknu 😉

pavlina1976
4. dub 2014

Ahoj děvčata, jak vám je? Jak se prďolkové zavrtávají? Já doufám, že už jsou zavrtaní 😉

kvitkoo
4. dub 2014

čágo, tak já jsem dnes 16.den od , od 11. dne dělám testy a stále pozitivní 🙂. nicméně dneska mi šíleně píchá v zádech - kříži jak třeba při zánětu ledvin, nebo i před příchodem menzes..nemáte s tím zkušnosti? nějaká slečna psala, že 17.den dostala menzes a šlůs...☹ co??