Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

cicinky
autor
4. dub 2014

@pavlina1976 ahojky, dneska mě popichuje i druhá strana, a pocity nijaké. Moc si přeji úspěch, ale nechci se za každou cenu upínat 😉
A co nového u tebe? 🙂

pavlina1976
4. dub 2014

@cicinky To jsem na tom všechny stejně s tím upínáním 😉 . No ono se to lehko řekne a stejně člověk věří na 100% do poslední chvíle no 😀 . Je to hrozný tohle čekání co 😠 . Kdyby tak to člověk poznal, nebo věděl hned. Je to nekonečných 14 dní. I když minule když se to nepovedlo, tak jsem ms dostala přesně na termín, takže příští týdne kolem 10.4. se uvidí a když mrcha nepřijde, tak v sobotu testnu. Do po to nevydržím. To bych šla na krev. Já jsem dnes byla ve městě a teď jsem vytírala a myla koupelnu a pěkně mě začala bolet břicho, úplně mi to vystřelovalo do třísla 😒 . Tak doufám, že je to dobré znamení, že se zakousli, nebo zakously 😀

cicinky
autor
4. dub 2014

@pavlina1976 Joo, to vystřelování, to je přesně to, co jsem včera měla, a jak jsem se bavila s kolegyní, tak ona to před 6ti měsíci měla taky a teď má krásné kulaťoučké bříško a v něm malého 🙂
Dneska mě více bere ta strana ze včerejška, ale přidala se k tomu i ta druhá 🙄
Popravdě, já už nevím, co mě bolí, jak si píchám Clexane, tak mám bříško jak řešeto 😒, ale když musím... tak to vydržím 😝
Já už mám několik dní po termínu, a zatím se ms nepřišla, tak doufám, že následujících 9 měsíců ani nedorazí 😀 a tobě a všem dalším snažilkám přeji to samé 😀

pavlina1976
4. dub 2014

@cicinky Tak to jsou krásné zprávy 😉 . A jak to že máš po termínu ms? Vždyť et by měl být před termínem ne? A říkala jsi, že si byla v úterý? Je fakt, že jsem vždy měla krátký protokol. A kdy budeš testovat? 😀

pavlina1976
4. dub 2014

@kvitkoo Neboj, krásný zprávy. Moc gratuluju 😀 . A kdy jdeš na krev?

cicinky
autor
4. dub 2014

@pavlina1976 Mám dlouhý protokol a ten začíná již od druhého dne MS.
MS jsem měla dostat 29.3., tišše doufám, že to utrogestan udrží a mimísek bude zavrtaný 🙂
Testovat budu příští týden ve čtvrtek poprvé 🙂.
Teď jsem mluvila se sousedkou, ptala jsem se jí, jak to měla ona, tákže:
1. cítila tříslo
2. cítila dělohu
.. to samé mám i já 🙂 , mé naděje se zvyšují 😀

pavlina1976
4. dub 2014

@cicinky To budeš kolikátý den po Et? Počítá se od druhého dne 😉

cicinky
autor
4. dub 2014

@pavlina1976 budu 8 den po ET 😉
A jak to tak vypadá, tak jsme se fakt zavrtali, ale nechci předbíhat, ale zase musím mu fandit, že? 😀

pavlina1976
4. dub 2014

@cicinky Tak to jsi odvážná. Držím palečky, aby tam byl už duch 😉 . Já do toho jdu až 12tý den 😉 . Dřív se bojím, že to je brzo a zbytečně bych se nervovala 😀

cicinky
autor
4. dub 2014

@pavlina1976 mě k tomu tak trošku dovedla embryoložka, říkala, že moje embryjko se zavrtá do 2 max. 3 dní, takže by ho mohlo už 8-9tý den být vidět 🙂, jsem hrooooooooooooooozně zvědavá 😀 a nedočkavá 😀

78marcela
4. dub 2014

@cicinky líbí se mi tvoje nadšení, úplně se to na mě přenáší, o je paráda, těším se, až si budeme za pár měsíců líčitjak nás dneska ti milácci kopou a jak nás bolí zada..

cicinky
autor
4. dub 2014

@78marcela Přesně tak, nejdůležitější je být pozitivní, všechno tohle na bublinku působí, a já a myslím, že my všechny, chceme pro bublinky jen to nej 😉

pavlina1976
4. dub 2014

@cicinky Je to opravdu nakažlivé a to je dobře!!!! Takový ten nadšený pohled potřebuji jako sůl. I když tentokrát tomu hodně věřím 😀 . Je to od stimulace úplně jiné hurá 😉

pavlina1976
4. dub 2014

@cicinky A vy jste dávali jen jednu?

cicinky
autor
4. dub 2014

@pavlina1976 Že to druhé IVF je od toho prvního takové lepší? 🙂
JJ, my jsme mohli pouze jedno, 161 cm výška a položená děloha, dvojčátka by mě asi roztrhli ☹

pavlina1976
4. dub 2014

@cicinky Máme 3. IVF. Poslední 😉 . A jak říkám od začátku samé skvělé zprávy 😀 . Pořád se z toho nemůžu vzpamatovat, že to šlo tak hladce 😀

cicinky
autor
4. dub 2014

@pavlina1976 Hlavně aby to tak pokračovalo i dál !!!! 🙂
A nejlépe u nás u všech 😉

pavlina1976
4. dub 2014

@cicinky Jj to mi povídej. Věřím, že bude a budeme si hlásit postupně //. Ty ve čtvrtek začínáš 😀

cicinky
autor
4. dub 2014

@pavlina1976 přemýšlím, že to nechám asi až na příští neděli 😀
Jenže, zase se znám, takže to vydržím do pátku maximálně a pak to začne 😀

pavlina1976
4. dub 2014

@cicinky To víš, že mě bude taky cukat ruka, nemysli si 😀

cicinky
autor
4. dub 2014

@pavlina1976 Kdyby to šlo, tak já už testuju teď 😀

sofie333
6. dub 2014

@ivulenka34 Ztratila jsi v obilňák důvěru, nebo co? ☹ A už jste byli na konzultaci?? Jednou jsme tam taky byli, u Dr. Kuřecové, ale byla jsem zklamaná přístupem, Nedávala nám žádnou šanci na IUI a usmívala se jak kdyby jsme byli blázni, že do toho vůbec chceme jít 😠 Přece ale vždycky nějaká šance je, ne? 😎
No našla mi cystu, tak mi ji tam aspoň odstranili a šla jsem. Ale držím pěsti!!! 🙂

sofie333
6. dub 2014

@cicinky
Ahojky, tak jak jsi na tom?? Chci slyšet(číst) jen dobré zprávy!!! 😉

pavlina1976
6. dub 2014

Ahoj holky? Tak jak je? Jak se zahryzávají ty naše bublinky 😀 . já v noci ještě bolení břicha a šimrání a píchání...Jak na ms 😒 . Dnes už nic moc. Tak nevím no. Ale věřím jim, že už se zabydleli 😉 . Dnes jsem žehlila, tak snad jsem nic nepo.....Občas některé holky píšou, že žehlení je špatné. Ale zase si říkám, že kdybych otěhotněla normálně, tak o tom vlastně teď ani neví. Myslím, že když se člověk nepřepíná, tak je to OK 😀 . Teď už je to na nich hold 😀

martiina_k
6. dub 2014

@pavlina1976 žehlení není dobré? A pročpak? Nenapadá mě žádný důvod, o co by to bylo horší než třeba mytí nádobí nebo podlahy.. Proč holky říkají, že to není dobré?

pavlina1976
6. dub 2014

@martiina že to prý namáhá ty spodní břišní svaly.......Ani mě v Cube nic zvláštního neříkali 😉

martiina_k
6. dub 2014

@pavlina1976 aha, no tak jsem zase o něco chytřejší

cicinky
autor
6. dub 2014

@pavlina1976
@sofie333
@martiina_k
Ahoj holky, mě dr.říkal,že mohu fungovat zcela normálně 😉
A jak píše Pavla, když normálně otěhotníme, tak o tom taky nevíme a fungujeme zcela normálně 😉
Jinak u mě dnes je to takové jak na houpačce 😒
Ráno mi moc dobře nebylo, ale teď už je to v klidu 🙂

sofie333
6. dub 2014

@cicinky
Tak to je dobře.A kolikátý den po ET už jsi?? 🙂 Nějak se v tom ztrácím, jak tady moc nejsem 😅

pavlina1976
6. dub 2014

@cicinky já jsem tak zvědavá 😀