Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

pavlina1976
10. dub 2014

@martiina_k Děkuju, ale víme jak že 😉

martiina_k
10. dub 2014

@pavlina1976 no jasně, dokud to nebudeš mít potrvrzené, tak nic není jisté, ale z mého negativního případu si nic nedělej, určitě ti to vyjde...

cicinky
autor
10. dub 2014

@pavlina1976 juuu, velká gratulace, máme stejný přístup, ale stejně ve mě radost je, když vidím, že čárka sílí 😉
Srdíčko je to nejdůležitější a prakticky i rozhodující, a proto musíme věřit, že naši bojovníci bojují a zvítězí 😀

pavlina1976
10. dub 2014

@martiina_k Děkuju Marti, právě, že jsem si to zažila taky při prvním IVf, do 8 tt vše OK a pak nebylo srdíčko no 😠 . Tak jak píše @cicinky musíme věřit, že když se zakusli tak to vybojují 😀

viavia
10. dub 2014

@pavlina1976 rozhodně to bude dobře! černýho patra jsem si tu vybrala už já!!! a basta!

dagin
11. dub 2014

Čauko holky! Jak je? Já jsem dnes 4. den po ET. Od středy mě pobolívá podbřišek - jako bych prochladla, čekala MS. Tak snad je to dobré znamení. V momentě, kdy břicho nebolí, je vše ok. Jinak mám chutě - ale to funguje psychika - užívám si, že se aspoň 14 dní nemusím hlídat v jídle, dát si na co mám chuť. I když třeba na jitrnici jsem neměla chuť několik let a včera jsem si ji užívala 😀.
Byly jste všechny po ET doma? Já jsem od OPU, ale v pondělí už se chystám do práce. Snad to neuspěchám ... nechtěla bych si to pak vyčítat. Práci nemám fyzicky náročnou - učím malé děti na ZŠ - tak snad to projde a aspoň zaměstnám hlavu ... Jak to máte vy, prosím?

78marcela
11. dub 2014

@dagin Já taky budu chodit do práce. Dám si tři nebo čtyři dny volno, podle toho jak to vyjde s víkendem...a pak půjdu do práce. ale mezi děti do školky se teda nepohrnu. Tam mi lezou po zádech, na klín, věší se mi na nohy, na záda, na krk, musím se tam s nima docela hýbat při tanečkách atd...takže tam nepůjdu určitě. Ale odpo půjdu učit dospěláky, to bude klid a taky nebudu muset pořád myslet na miminky...jak se znám, doma bych testovala každou hodinu.

cicinky
autor
11. dub 2014

@dagin
Ahoj, při prvním OPU jsem šla za 2 dny do práce, po ET taky za 2 dny do práce, a dopadlo to tak, jak to dopadlo ☹
U druhého jsem po OPU zůstala doma a stejně tak po ET a cítím se mnohem lépe, nehledě na to, že po utroši jsem dost ospalá :D
Ale už se fakt těším do práce :D

78marcela
11. dub 2014

To jsem zvědavá, co ti řeknou v práci, když nastoupís s mimi v bříšku🙂

cicinky
autor
11. dub 2014

@78marcela Já to chci zkusit, zda-li to vůbec půjde 😉
Peníze pro mě nejsou všechno, ale proč si něco málo nepřivydělat pro miminko, když to půjde 🙂
A když to nepůjde, tak rizikové - 6tis - to jistí 😀

78marcela
11. dub 2014

@cicinky tak jasné, peníze se hodí vždycky. Jen jaké je to krasne načasování. 🙂

cicinky
autor
11. dub 2014

@78marcela no,původně už jsem tam měla být nastoupená, ale pak jsem si to rozmyslela, bála jsem se toho prvního nezdaru a nechtěla to prožít znovu, tak jsem si raději udělala volno 🙂
Peníze nejsou nejdůležitější, a pokud mimísek a dr. řekne ne, tak prostě nebudu chodit do práce 😉

jana123123
13. dub 2014

@78marcela dekujem marcelo co je noviho 🙂

78marcela
13. dub 2014

@jana123123 ahoj Jani, začala jsem brát prášky na menses, pak začnu stimulovat na KET. Jinak nic a co u tebe?

viavia
14. dub 2014

@78marcela tak jdu zítra na uzv 😉

78marcela
14. dub 2014

@viavia Ahojky, jak to že na ultrazvuk? Tomu ted nerozumím...myslela jsem, že dorazila ms..

viavia
14. dub 2014

@78marcela ale to jo, promiň, pro mě je to srozumitelné, jasně vysvětlím - jdu na uzv - jestli se tvoří oocyt - já chodím takhle na nativní cykly...nestihla jsem stimulku clostilem, tak zkusím, ať se na mě dr. podívá... 🙂

78marcela
14. dub 2014

@viavia Jo taaak..tak to jo, já nevěděla,že máš nativy...a na normální uzv mě to přišlo moc brzy...
Tak snad se tam tvoří, to u mě tedy tohle nehrozí, mě tam bez stimulace nikdy nic nevyroste. a někdy ani při stimulaci☹ pevně věřím, že ted se tam něco děje. Každopádně na mě ted hormony docela působí, včera jsem doma uspořádala takovou hysterickou scénu, že se za ni budu stydět ještě za rok.

viavia
14. dub 2014

@78marcela je to mazec ty hormony, drž se!!!! No mi se právě tvoří jen prázdné oocyty bez vajíček, ale když to nezkusim, tak nezjistim, že...když jsem stimulovala clostilem byly 2 vajička...tak uvidime!

martiina_k
14. dub 2014

@viavia holky ty hormony fatk působí.. na mě teda působí hlavně co se týče sexuálního apetitu, který mám normálně nízký, ale po hormonech bych mohla i třikrát denně 😅 jenže většinou to máme zakázaný, což mě "dráždí" ještě víc.

jana123123
14. dub 2014

@78marcela ume to tak ze musim cekat na mrchu a as potom mi daji iniekce a pak se dal uvidi jina jsem dnes bila venku se psem ale jinak se tesim as ti pujde us konecne dopredu

78marcela
14. dub 2014

@martiina_k to máme asi společný...🙂)

78marcela
14. dub 2014

@jana123123 taky se nemůžu dočkat mrchy..

dagin
14. dub 2014

Holky, dnes je mi šoufl .... pořád se mi dost točí hlava, říhá se mi, pálí mě žáha ... a mám snad poprvé v životě migrénu. Do toho místy zimnice. Podbříšek cítím, jak kdyby mi někdo zevnitř tlačil na čípek .... přikládám to utrogestanu a tomu všemu, nějak to hůř snáším ... asi je to věkem, s holkama si takové stavy nepamatuju. Dnes jsem 7 den po ET a zatím jsem rozhodnutá testnout až v sobotu. Dnes jsem teda byla i v práci, tak snad jsem to neuspěchala - po návratu jsem spala 2 hodiny jak mimino 😒

78marcela
14. dub 2014

@dagin ahoj. Je to tak, člověk to všechno hůř snáší, vid. Já mám teď taky divný stavy po těch hormonech. Myslím že když už je sedmy den, že ty by měly byt zakously. Jen se ale nepretezuj. Stále klid a pohoda. Jinak obdivuji tvoji pevnou vůli. Já už bych testovala jak divá.

lenkacho
14. dub 2014

pěkný večer ,jsme dnes první den po ET tak se chci zeptat zda vždy ležíte či pijete těhotenský čaj co my dnes poradili a tak.Beru každou rad 😉

78marcela
14. dub 2014

@lenkacho o čaji jsem ještě neslyšela. Jinak asi není žádná rada, snad jen buď v klidu, v pohodě, myslí pozitivně a poslouchej své tělo, ono ti samo řekne jestli chce odpočívat nebo jít na procházku..

jana123123
15. dub 2014

@78marcela tak sme aspon natom podobne ze tak aspon neco a kdy jdes na ket

78marcela
15. dub 2014

@jana123123 menses by měla dorazit 24.4 a na KET kolem 15.5. Už aby to bylo.

jana123123
15. dub 2014

No tak super ja jdu na catku kvetna na insiminaci 🙂